DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać go teraz za 80 mln, kluby z Anglii na to stać. Oraz oddać mu zaległe 20 milionów.
2
Dobra Pena do pierwszego składu. Ter Stegen to ręcznik.
1
@agaFCB Niestety Roberto już nie ma :/
3
W Bayernie, by strzelił.
70
Przez te trzy ostatnie ciężkie sezony, człowiekowi ogromną radość sprawia nawet oglądanie takiego sparingu.
12
Ter Stegen nie musiał się z kolana wybijać hehe
17
Cały czas zastanawiam się po co nam ten czosnek Alonso, jak mamy lepszego 18-letniego Balde xd
0
Wychodzimy naszym najlepszym atakiem obecnie.
8
Dlaczego, gdy Ter Stegen był w formie to mieliśmy takich świetnych bramkarzy jeszcze jak, Bravo i Cillessen? Od 3 lat Niemiec jest bez formy i akuart od tego czasu nie mamy dobrego zmiennika, szkoda. Tamta dwójka bez problemu, by wygryzła tak fatalnego obecnie Niemca.
0
Każdy przecież leci na strumyku, no bo gdzie?
6
Mi tam się wydaje, że Gavi czekał, aż odejdzie Puig i dopiero teraz przedłuży umowę. Doskonale wiedział, że jak Riki pozostanie to Gavi szanse na skład będzie miał żadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wyobraźcie sobie, że cofamy się rok do tyłu i dzisiaj żegnamy Messiego, a w nadchodzącym sezonie dalej czeka Koeman na ławce, z takimi tuzami w ataku jak Brait czy Abde, a w środku obrony musi grać Lenglet. Ja się nie dziwię, że tych meczy nie chciało mi się oglądać.
14
Balde na wypożyczenie w takim razie. Nie rozumiem tego ruchu bo chłopak w presezonie pokazał że mógłby spokojnie być godnym zastępca Alby i zagrac sporo minut.
1
@escarabajo To nie było na stadionie chyba.
6
Prezentacja Lewego na TVN24 xd W mojej opinii pierwszy oficjalny mecz Lewego w Barcy, powinien zostać świętem narodowym i wszystko powinno być pozamykane.
10
Mówcie co chcecie, ale Lewy spłacił się już tą prezentacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@talizmo Ale Barca może wykupić te prawa z powrotem i nie musi to trwać 25lat.
3
@Zorrocule Miał ciało 14 latka, a grająco twardo i fizycznie Atletico, nie umiało mu odebrać piłki, bo tak sprytnie się przy niej utrzymywał. Nie każdy musi być atletą.
2
Jakby było więcej tak dobrze zarządzanych klubów w Polsce jak Raków, to może za 10 lat polska piłka, nie byłaby takim wstydem.
2
Ale mnie boli, że straciliśmy tego Cucurelle, teraz byłby na wagę złota, a Chelsea za niego płaci 60mln... W Eibarze na wypożyczeniu już ładnie śmigał.
0
Jest już gdzieś rozpisane ile milionów średnio rocznie, będziemy tracić za sprzedanie tych wszystkich dźwigni?
0
@Esteban_ Mental i maszyna
5
Nawet Pjanić już gra lepiej od De Jonga.
0
Mówiłem, że wchodzi prawdziwa 9.
5
Roberto to jest piłkarz mem xd
5
Balde, co nimi kręci jestem w szoku.
0
@rejkam95 Konto od 11 dni, Lewy schodzi, rejkam idzie spać.
2
Wchodzi prawdziwa 9 :D
2
Liniowy wygląda, jak wyciągnięty z okręgówki xd
4
@Nazio87 Pedro to miał dopiero mental.