DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzisiaj w San Sebastian 25 stopni, a pod wieczór już koło 20, więc pogoda nie będzie mogła być wymówką.
6
@Hubsao To był najlepszy mecz tamtych mistrzostw. Świetnie się to oglądało. To przez to, że mecz był bardzo otwarty, a obrona Argentyny była na poziomie dosłownie ekstraklasowym.
0
@Miszcz Textu FCB Zamyka mi Barca kupon z Rayo było to samo, więc już musi się udać.
0
@tomek8756 Zwycięstwo
1
Ostatnio Barca mi zamykała kupon za 600zł, to teraz robi to ponownie. Proszę nie zepsujcie tego.
2
Ronaldinho i Nazario w formie!
0
@Vebrol Koniec świata. Powinien reklamować Biedronke.
48
Messi, Ramos i De Bruyne w jednej osobie proszę państwa.
8
@KrwawiaceoczyVEB 25 milionów albo niech się gonią.
42
Jak miło oglądać będzie klasyk bez gęby Casemiro.
0
To oni nie mają zagwarantowanej opcji wykupy? To nieźle daliśmy się zrobić. Teraz Ateltico krzyknie sobie 20 milionów, a jak nie to nie będą go wystawiać i przyjdzie tu po sezonie z powrotem. Ogromny błąd panie Alemany.
3
W meczu Rakowa 3 strzały na bramkę i 3 gole. Skuteczność TOP.
5
@Hrzan Ja bym tak skoczył, a nawet nie musieliby nic rozkładać na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Sprzedać Aube za taką kasę i zostawić Depaya, jak i tak chcemy go oddać za darmo do Juve...
1
@Cule1234 Proszę wyciągnijmy od nich jakieś 25-30mln ojro :D
0
@VeB10Ronnie City to obecnie najbardziej kompletna drużyna na świecie, więc jak wygrają ligę po raz kolejny to nikogo to nie powinno dziwić. W Hiszpanii mogliby teraz zrobić to samo. Co nie zmienia faktu, że w LM dalej się sfrajerzą.
0
@Kacper1432 Na chłopie jest tak ogromna presja, że musi mieć stalową psyche, jeśli to udźwignie. Obawiam się jednak, że przepadnie.
0
@matirix20 Nie da
1
@FC1899Barca Teraz tylko czekać na następny mecz bezpośredni tych drużyn xd
4
@HighestInTheRoom Dawać Totki bierzecie to. Lenglet kontuzja to jest szansa na czyste konto.
1
@ChampionLW Postawiłem z rożnymi i kurs był 1,80 zabrakło tylko wygranej.
2
Jak napisze do Lewego to odda mi pieniądze za to że zamykali kupon?
0
@ObiektywnyKibic121 Po prostu Real gra do końca, a widziałeś ostatnie 10 minut Barcy? Nawet zagrożenia nie stworzyliśmy, bo głowy w dole.
1
Alba od odejścia Messiego jest zwykłym przeciętniakiem z przebłyskami.
0
Barcelona po kursie 1.80, bo z rożnym, zamykała mi kupon. 600zł przeszło obok nosa, porażka boli jeszcze bardziej.
2
Niezły mental ma ta drużyna jak gra na remis w doliczonym czasie z Rayo xd
1
Fajnie stracone 2 minuty tym wolnym :)
1
Masa niedokładności, słabiutko to wygląda.
0
Rapha na razie irytuje, nic mu nie wychodzi.
0
To ten sam Rafinha z presezonu? xd