DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Paradoks Co by on zmienił bo nie rozumiem? Real wygrywa wszystko po kolei.
0
@AmigoBlancos Betis ma jeszcze trudniej bo ma Barcelone, Valencie i Real i 4 punkty straty do Atletico. Sociedad ma szanse i ostatni mecz bezpośredni z Atletico jeśli wygrają to może będą mieli szansę ich przeskoczyć, pod warunkiem że dzisiaj pokonają Barcelonę.
0
@AllBundy Skończ powielać fejki
1
@BART97 Da się oczywiście, ale odpowiedniej ilości kreatyny akurat nie da się dostarczyć z jedzenia. Musiałby jeść chore ilości mięsa.
0
No to Benzema przez te dwa niestrzelone karne może pożegnać się ze złotą piłką.
0
Zapowiada się znowu że City zrobi coś niemożliwego i wygra pod koniec wszystkie mecze, a Liverpool będzie tuż za ich plecami jak 3 sezony temu.
1
Typowy Arsenal przegrywa 3 mecze pod rząd z Southampon, Crystal i Brighton, żeby prowadzić z Chelsea grając na wyjeździe.
2
Ja tylko przypominam, że United w ciągu 10 lat wydało niewiele mniej od Manchesteru City, a dzielą ich lata świetlne jeśli chodzi o poziom sportowy. Pozdrawiam.
0
@Herato Jakoś na początku sezonu był naszym najlepszym piłkarzem i nas ciągnął.
10
To i tak dużo jak na to że nie gra dziś Eintracht.
0
Mingueza uratuje, spokojnie.
3
Bramkarz się dobrze ustawia, nic więcej. Jedynie strzał Dembele po rajdzie nie był prosto w niego.
5
Dobrze, że Real wygrał bo Sevilla nas nie przeskoczyła.
2
Za co ta kartka, jak noge zabierał. Ten sędzia ma wszystkie błędne decyzję na niekorzyść Barcelony
0
De Jong tragedia, gorzej się grać nie da.
0
Puig za De Jonga hehe
0
Co ten Torres takiego ma, że gra od dechy do dechy... Wyjdzie mu mecz jeden na 5.
5
Ronaldo mając Dembele u boku to by miał z 15 bramek w sezonie więcej, tak by mu na banie wrzucał.
5
@P33ck Strasznie dużo photoshopa na zdjęciu, przecież ona tak nie wygląda.
0
@AnnaMarianna Co Ty masz tak w zwyczaju poruszać tematy tych związków? Niektórzy gadają tutaj non stop o polityce, a inni o związkach. Widzę, że każdy ma swoje tematy.
2
@Czajka90 Dałoby radę przez 2 dni nie wysyłać życzeń świątecznych?
1
@Barcanajlepszyteam żeby wywołać kontrowersje i było o niej głośno, czyli sie dziewczynie udało.
0
@jeyx77x No i sprawiedliwie bo akurat Azjatki są najładniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@BARCA1899Messi Bo nie było spalonego pozdrawiam
1
"Ładny strzał na otarcie łez, można powiedzieć..."
0
Jak myślicie moglibyśmy dać teraz radę z City albo Liverpoolem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Karny powinien być dla Atletico moim zdaniem.
1
Też macie na stronie tvp, komentarz sekundę wcześniej niż obraz?
1
Wślizg Casemiro idealnie pod mema się nadaje
2
Nie wyobrażam sobie nie przedłużyć kontraktu z Dembele po tym co on teraz gra. Może jakoś się jeszcze dogadają i spotkają po środku.