1

@Paradoks Co by on zmienił bo nie rozumiem? Real wygrywa wszystko po kolei.

0

@AmigoBlancos Betis ma jeszcze trudniej bo ma Barcelone, Valencie i Real i 4 punkty straty do Atletico. Sociedad ma szanse i ostatni mecz bezpośredni z Atletico jeśli wygrają to może będą mieli szansę ich przeskoczyć, pod warunkiem że dzisiaj pokonają Barcelonę.

0

@AllBundy Skończ powielać fejki

1

@BART97 Da się oczywiście, ale odpowiedniej ilości kreatyny akurat nie da się dostarczyć z jedzenia. Musiałby jeść chore ilości mięsa.

0

No to Benzema przez te dwa niestrzelone karne może pożegnać się ze złotą piłką.

0

Zapowiada się znowu że City zrobi coś niemożliwego i wygra pod koniec wszystkie mecze, a Liverpool będzie tuż za ich plecami jak 3 sezony temu.

1

Typowy Arsenal przegrywa 3 mecze pod rząd z Southampon, Crystal i Brighton, żeby prowadzić z Chelsea grając na wyjeździe.

2

Ja tylko przypominam, że United w ciągu 10 lat wydało niewiele mniej od Manchesteru City, a dzielą ich lata świetlne jeśli chodzi o poziom sportowy. Pozdrawiam.

0

@Herato Jakoś na początku sezonu był naszym najlepszym piłkarzem i nas ciągnął.

10

To i tak dużo jak na to że nie gra dziś Eintracht.

0

Mingueza uratuje, spokojnie.

3

Bramkarz się dobrze ustawia, nic więcej. Jedynie strzał Dembele po rajdzie nie był prosto w niego.

5

Dobrze, że Real wygrał bo Sevilla nas nie przeskoczyła.

2

Za co ta kartka, jak noge zabierał. Ten sędzia ma wszystkie błędne decyzję na niekorzyść Barcelony

0

De Jong tragedia, gorzej się grać nie da.

0

Puig za De Jonga hehe

0

Co ten Torres takiego ma, że gra od dechy do dechy... Wyjdzie mu mecz jeden na 5.

5

Ronaldo mając Dembele u boku to by miał z 15 bramek w sezonie więcej, tak by mu na banie wrzucał.

5

@P33ck Strasznie dużo photoshopa na zdjęciu, przecież ona tak nie wygląda.

0

@AnnaMarianna Co Ty masz tak w zwyczaju poruszać tematy tych związków? Niektórzy gadają tutaj non stop o polityce, a inni o związkach. Widzę, że każdy ma swoje tematy.

2

@Czajka90 Dałoby radę przez 2 dni nie wysyłać życzeń świątecznych?

1

@Barcanajlepszyteam żeby wywołać kontrowersje i było o niej głośno, czyli sie dziewczynie udało.

0

@jeyx77x No i sprawiedliwie bo akurat Azjatki są najładniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@BARCA1899Messi Bo nie było spalonego pozdrawiam

1

"Ładny strzał na otarcie łez, można powiedzieć..."

0

Jak myślicie moglibyśmy dać teraz radę z City albo Liverpoolem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Karny powinien być dla Atletico moim zdaniem.

1

Też macie na stronie tvp, komentarz sekundę wcześniej niż obraz?

1

Wślizg Casemiro idealnie pod mema się nadaje

2

Nie wyobrażam sobie nie przedłużyć kontraktu z Dembele po tym co on teraz gra. Może jakoś się jeszcze dogadają i spotkają po środku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?