DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ogrywamy Espanyol i jesteśmy 3, jak będziemy dobrze grać to jeszcze Seville może udać się przeskoczyć. Tym bardziej że też grają w lidze europy.
20
@pt9 Bo koty są wredne i niewdzięczne, nigdy nie dorównają psom.
39
Co te oceny takie niskie? Wygrana 4:2 i nikt nie ma oceny 8?? Alba czy Gavi na spokojnie zapracowali na taką ocenę
0
Real bez swoich 2 najlepszych piłkarzy w tym sezonie(Vinicius, Benzema) może stracić dziś punkty nawet z Granadą u siebie.
15
Auba wszedł w ciężkim momencie i spisuje się naprawdę dobrze.
0
Ferran.... tragedia
0
@Grabarz1750 A to jak byl spalony to można sobie polować na nogi rywali? Czyli na logikę jak gra jest przerwana to zawodnicy mogą nawet się bić?
0
@Roxi Za to że do 67 minuty grał świetny mecz?
1
Z premedytacją to zrobił, słuszne czerwo.
0
Przecież pozycja Araujo nie ma zanczenia to Ferran mu podał
0
Torres na razie we wszystkich meczach w jakich grał kompletnie poza grą.
0
Ale dzisiaj wszystko śmiga
18
Pierwszy mecz jaki widzę w tym sezonie, jak jesteśmy tak naładowani energią. Nie musimy wygrywać każdego meczu ale chce widzieć takie nastawienie za każdym razem.
0
Bardzo dobre pierwsze minuty, oby tak dalej.
1
@Sau_Ron City ma 7 mistrzostw, w tym sezonie 8 za jakieś 10-12 lat dogonią United.
0
@MichalZZZ Bez przesady.
21
No i dobrze niech wejdzie koło 70 na podmęczonego rywala.
6
Z Depayem w formie z początku sezonu i zdrowym Fatim pyknęlibyśmy to Atletico bez problemu.
1
@OsamaDembele ogólnie po jajkach są
5
Decyzja Neymara o transferze do PSG to jest jedna z najgorszych decyzji w historii futbolu, która pociągnęła za sobą następne fatalne decyzje. Jak transfer Dembele i Griezmanna, którzy by tutaj nie trafili jak Neymar dalej by tu grał.
5
@paweldunajecfcb Łódź
0
@SkilledHydra16 Payet w 2016 to był taki crack. Łączyło się go z tyloma klubami a wybrał Marsylie xd
35
Piłkę przejmuje Busquets, świetnie podaje Alba, De Jong strzela gola. La Rambla płonie xd
0
Oglądam tak mecz kątem oka i dopiero teraz ogarnąłem na flashschorze że Torres dzisiaj gra w 1 składzie
2
Abde jest tragiczny xd
3
Typowy Ez Abde i beznadziejna strata. 5 start na 1 udany drybling, tak to wygląda u niego.
12
@MrPGG Fajnie jakby spotify było sponsorem na koszulkach. Każdy kibic Barcelony powinien mieć wtedy -50% na premium :p
2
@Criss18Barca Sprzedaliśmy go tylko dlatego żeby nie płacić tych dodatkowych bodajże 15 mln za zdobycie Złotej Piłki, a szkoda bo to crack.
1
@kodi77 Tragicznie wyglądają te jego włosy nawet po przeszczepie, pewnie jeszcze tych włosów mu trochę urośnie, ale pasował mu łysy łeb akurat.
9
Żewłakow jaki smutny, "niestety bramkarzowi przełamało ręce" biedny musi komentować dogrywke