2

Ogrywamy Espanyol i jesteśmy 3, jak będziemy dobrze grać to jeszcze Seville może udać się przeskoczyć. Tym bardziej że też grają w lidze europy.

20

@pt9 Bo koty są wredne i niewdzięczne, nigdy nie dorównają psom.

39

Co te oceny takie niskie? Wygrana 4:2 i nikt nie ma oceny 8?? Alba czy Gavi na spokojnie zapracowali na taką ocenę

0

Real bez swoich 2 najlepszych piłkarzy w tym sezonie(Vinicius, Benzema) może stracić dziś punkty nawet z Granadą u siebie.

15

Auba wszedł w ciężkim momencie i spisuje się naprawdę dobrze.

0

Ferran.... tragedia

0

@Grabarz1750 A to jak byl spalony to można sobie polować na nogi rywali? Czyli na logikę jak gra jest przerwana to zawodnicy mogą nawet się bić?

0

@Roxi Za to że do 67 minuty grał świetny mecz?

1

Z premedytacją to zrobił, słuszne czerwo.

0

Przecież pozycja Araujo nie ma zanczenia to Ferran mu podał

0

Torres na razie we wszystkich meczach w jakich grał kompletnie poza grą.

0

Ale dzisiaj wszystko śmiga

18

Pierwszy mecz jaki widzę w tym sezonie, jak jesteśmy tak naładowani energią. Nie musimy wygrywać każdego meczu ale chce widzieć takie nastawienie za każdym razem.

0

Bardzo dobre pierwsze minuty, oby tak dalej.

1

@Sau_Ron City ma 7 mistrzostw, w tym sezonie 8 za jakieś 10-12 lat dogonią United.

0

@MichalZZZ Bez przesady.

21

No i dobrze niech wejdzie koło 70 na podmęczonego rywala.

6

Z Depayem w formie z początku sezonu i zdrowym Fatim pyknęlibyśmy to Atletico bez problemu.

1

@OsamaDembele ogólnie po jajkach są

5

Decyzja Neymara o transferze do PSG to jest jedna z najgorszych decyzji w historii futbolu, która pociągnęła za sobą następne fatalne decyzje. Jak transfer Dembele i Griezmanna, którzy by tutaj nie trafili jak Neymar dalej by tu grał.

5

0

@SkilledHydra16 Payet w 2016 to był taki crack. Łączyło się go z tyloma klubami a wybrał Marsylie xd

35

Piłkę przejmuje Busquets, świetnie podaje Alba, De Jong strzela gola. La Rambla płonie xd

0

Oglądam tak mecz kątem oka i dopiero teraz ogarnąłem na flashschorze że Torres dzisiaj gra w 1 składzie

2

Abde jest tragiczny xd

3

Typowy Ez Abde i beznadziejna strata. 5 start na 1 udany drybling, tak to wygląda u niego.

12

@MrPGG Fajnie jakby spotify było sponsorem na koszulkach. Każdy kibic Barcelony powinien mieć wtedy -50% na premium :p

2

@Criss18Barca Sprzedaliśmy go tylko dlatego żeby nie płacić tych dodatkowych bodajże 15 mln za zdobycie Złotej Piłki, a szkoda bo to crack.

1

@kodi77 Tragicznie wyglądają te jego włosy nawet po przeszczepie, pewnie jeszcze tych włosów mu trochę urośnie, ale pasował mu łysy łeb akurat.

9

Żewłakow jaki smutny, "niestety bramkarzowi przełamało ręce" biedny musi komentować dogrywke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?