1

Ja to bym proponował żeby Luuk stał tylko w polu karnym i z niego nie wychodził, jak Ronaldo bo poza nim jest bezużyteczny.

0

Gol zaliczony będzie miał Auba, więc ma hat-tricka :)

1

Czekaj to gol Auby XD od pleców mu się odbiło.

0

Że siatki nie przebił to szok.

1

Traore za Dembele powinien już wejść.

19

No dobra spalony ale gdzie żółta dla piłkarza Valencii? Alves dostał czerwo tak.

38

Co jest ten sędzia potrafi korzystać z Varu, a to nowość w Hiszpanii.

11

Faul!!! gdzie var???

0

@P33ck Messi i ta szalona radość po golu xd Żyje z drużyną

0

Torres hahaha jakie przyjęcie

2

Buahahahaha Torres x5

2

Rezerwowy z City za 60mln nie daje rady hehe

1

Ja to się dziwie że on karnego trafił.

5

@KichuBlaugrana Wygramy jutro 2:1, Napoli bije się o mistrza też nie mają nie wiadomo jakiego parcia na LE.

0

Dawaj Bale na 1:0 i kończ to xd

0

Widać że to PSG jest naszprycowane gwiazdami i nie są kolektywem. Często zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi oddają strzał, czy to Mbappe czy to Messi.

1

@Encore W końcu jakieś ładne trafienie Ronaldo. Czy mi się wydaje czy to 1 trafienie po 500 dniach za pola karnego?

1

Mendy wypada z rewanżu no i super :) Marcelo da radę xd

3

Real to mam wrażenie od 20 minut nie wymienił więcej niż 3 podań w jednej akcji XD

0

Carvajalowi się Eric Garcia włączył widze. Mbappe robi go jak chce.

1

Messi to najlepszy piłkarz w historii jeśli chodzi o ogół ale jeśli chodzi o samą ligę mistrzów to lepszym piłkarzem tam był dla mnie Ronaldo, strzelił więcej ważnych goli. Zapraszam do dyskusji.

0

@tomek8756 Dzisiaj Klata, łapy, brzuch

0

@AnnaMarianna Ale bycie singlem może być super jeśli ktoś jest indywidualistą i ma jasno określone przed sobą cele. Druga połowa może mu w tym tylko przeszkadzać bo jednak bycie z kimś, równa się z ogromną ilością czasu, jaką trzeba tej osobie poświęcić.

0

Oni będą leżąc teraz co kontakt???

0

Bombele ratujjj

1

Garcia? Top xdd

4

@prokofiew A co jak trafimy na Azjatę, który nauczył się tego w Polsce?

3

Pierwszy raz w tym sezonie czekam z niecierpliwością na mecz. Nawet na klasyk tak nie czekałem bo wiedziałem że nasza gra nie porywa, a z Atletico w końcu zobaczyłem Barce którą chce się oglądać.

5

Lindvik i Japończyk poza zasięgiem. Niech walczy Kamil o brąz.

0

Kraft genialny na treningach, się spalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?