Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana94 Jak ci się nie pali, to poczekaj gdzieś chociaż do drugiej łatki pewnie w grudniu. Teraz będzie na start pierwsza, ale na bank pewnie jeszcze błędy wyjdą przy dłuższych rozgrywkach.
0
@barcanawieki Niestety Messi to dopiero 4 najlepszy piłkarz w historii....CR7 ma pierwsze 3 miejsca :(
https://www.fcbarca.com/24580-cristiano-jestem-pierwszym-drugim-i-trzecim-najlepszym-pilkarzem-swiata,dyskusja-468950.html
45
Dobrze, że wszyscy walą w Rymanowskiego, bo to dinozaur nieprzystający do dzisiejszych realiów. Jego warsztat jest tragiczny. Jak można zapraszać gościa, zadawać mu pytanie i potem spokojnie słuchać odpowiedzi, tak bez przerywania, zakrzykiwania i wygłaszania przez prowadzącego własnych tez? Przecież wszyscy wiemy, że w wywiadach nie chodzi o to, żeby zadać pytanie, usłyszeć odpowiedź i zostawić widzowi/słuchaczowi pole do swojej własnej interpretacji. Dobry dziennikarz przecież ma za zadanie, w zależności od własnych lub reprezentowanych poglądów popierać lub napieprzać w gościa, przedstawić/narzucić słuchaczowi przede wszystkim swój własny punkt widzenia (lub opcji którą reprezentuje). Ludzie przecież nie chcą dzisiaj słuchać zdania jakiejś osoby na jakiś temat, tylko otrzymać potwierdzenie "własnych" przekonań, które mają źródło w przekazie dnia partii jaką popierają. Z tego też względu Rymanowski nie pasuje do dzisiejszych mediów.
1
@LOPEZ16 ja nigdy do tego nie usiadłem, bo lubię serie fantasy skupione wokół jednego lub grupy co najwyżej kilku bohaterów obecnych praktycznie w każdej książce.
Za dzieciaka moją ulubioną serią było Koło Czasu, a dzisiaj to jest zdecydowanie Archiwum Burzowego Światła.
0
@michal26 z tym covidem to akurat jakiekolwiek oskarżenia z którejkolwiek strony są najcześciej kretyńskie z prostego powodu:
1. Chyba nie oczekujemy od naszych polityków kwalifikacji związanych z epidemiologią. Mają być sprawnymi menedżerami w ministerstwach, a nie ekspertami od niszowych spraw.
2. Politycy powinni więc wykonywać polecenia ekspertów w takich sytuacjach jak epidemia.
3. Jeżeli eksperci zawalili, to politycy odpowiadają tylko w zakresie "winy w wyborze", tj. czy na pewno dobrali sobie grupę najbardziej kompetentnych ludzi "na papierze". Jeżeli tak, to cóż, czasem po prostu tak bywa.
2
@Tabaluga37 ja tam wielkim zwolennikiem teorii spiskowych nie jestem, ale projekt przygotowało (za Wikipedią) konsorcjum JSK Architekci Sp. z o.o., Gerkan, Marg und Partner International GmbH we współpracy ze Schlaich Bergermann & Partner GmbH...jeżeli się nie mylę, to coś to GmbH mi się z Republiką Federalną Niemiec kojarzy? :D
0
@barcelonaLM Bernabeu, Metropolitano, Camp Nou, Wembley, Stade de France, Allianz Arena, Berlin, Stambuł, Puskas Arena, za chwilę budowa nowego San Siro, do tego w odwodzie Dortmund, Manchester, Ateny, Estadio da Luz....mają gdzie robić finały. Dlatego my nigdy nie dostaniemy z drastycznym nagięciem zasad, bo dla UEFA im większy stadion, tym więcej działaczy, sponsorów etc. można wcisnąć.
6
Czemu ten światły rząd Tuska zbudował tak mały stadion, kiedy zacofani Węgrzy mogli zrobić stadion na 67k i dostać m.in. finał LM w bieżącym sezonie? I w ogóle jak to UEFA dała finał LM dla zwolennika Putina - Orbana? To będzie przecież najsłabiej oglądany finał w historii, bo ludzie na pewno w prosteście zrezygnują z oglądania transmisji z kraju takiego reżimu.
1
Człowiek wraca do domu i pierwsze co słyszy w TV, że kolejne 47 mld PLN idzie w socjal od 2027...to państwo jest patologiczne...rząd nie ma na nic pieniędzy (jak np. NFZ) i jednocześnie lekką ręką będzie zadłużał państwo coraz bardziej...
1
@Derean Moim zdaniem potrzebujemy ogólnej zmiany wizerunkowej - kogoś ogólnie szanowanego w świecie piłki, prezentującego wielką klasę osobistą, ale równocześnie pewność siebie. To też ktoś, kto dawałby świetny przykład "etyki zawodowej" młodym piłkarzom.
1
Thierry Henry idealnie nadawałby się na Prezydenta Barcelony, jak uważacie?
0
Panichelli dzisiaj 5 mecz z rzędu z golem.
6
Ciekawe ile IKEA kosztowałaby czas lokowania swojej marki w TV i sieci w ciągu ostatnich dni, gdyby mieli to robić na rynkowych zasadach ;)
Ja na ich miejscu wysłałbym Berkowiczowi na święta paczkę z podziękowaniami oraz podarunkiem w postaci tej patelni, talerzy itd. I jeszcze zrobił z tego małą kampanię reklamową przed świętami, z przygotowaniem, pakowaniem, dostarczeniem itd. Zrobiliby z tego kolejny, praktycznie darmowy viral, który by ludzie sami ponieśli dalej. Znowu bezpłatna kampania lokowania marki ;)
0
@BHAFCB ale wiesz, że w statystykach strzał w słupek/poprzeczkę to strzał niecelny, a lekki strzał w środek bramki nie stanowiący zagrożenia to strzał celny? wyciąganie wniosków ze strzałów celnych/niecelnych nie ma moim zdaniem sensu, już lepiej porównywać ogólną liczbę oddanych strzałów, to jest bardziej miarodajne.
0
miejmy nadzieję, że Bernal dostanie teraz jakieś minuty, bo widać że jest z tym problem. Po kontuzji powinien grać stopniowo coraz więcej, a nie coraz dłużej siedzieć na ławce.
1
Lewica atakuje elektorat KO, żeby PiSowi wzrosło, czy jak to rozumieć? B2B to przede wszystkim miasta, większe firmy etc. Jeżeli to wprowadzą, to moim zdaniem KO ma już po wyborach.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dziemianowicz-Bak-Fikcyjne-B2B-to-ponad-2-mld-zl-strat-rocznie-9031025.html
2
@JimMorrisonFCB porównajmy Messiego i Yamala z odniesieniem do ostatniego meczu w skali czasu, tj. jak obaj mieli 18 lat, 3 miesiące i 13 dni.
Leo Messi - 0 meczów, 0 goli, 0 asyst.
Lamine Yamal - 8 meczów, 3 gole, 2 asysty.
0
@MessiForeverTheBest Punkty w lidzie nie mają znaczenia w tym sezonie. Są większe cele na wiosnę i latem.
0
Cały sezon klubowy nam zdefiniuje 5 kluczowy spotkań, począwszy od 1/4 LM w kwietniu bodajże, czy tam pod koniec marca. Tam będzie nam potrzebna seria 5 wygranych, nie teraz. Potem Hiszpania tłucze wszyskich, bierze Mundial i jeden z lepszych sezonów w historii. Prosty temat.
8
@Filipem celem uzdrowienia sytuacji wystarczy wyj***ć Carvajala z kadry i po problemie.
5
@Karol145 efekt Cristiano Ronaldo. Znany także z Manchesteru United.
2
@Lanosss Wojtek w tym sezonie idealnie pokazuje, czego się powinno oczekiwać od nr 2. Jeżeli dalej będzie podchodził do gry, treningów i reszty zespołu z takim nastawieniem, to powinien dostać kontrakt jak kiedyś Iniesta, tj. może być częścią tej ekipy do kiedy chce.
5
Transfery Wirtza, Isaka, Gyokeresa idealnie pokazują, że wcale nam nie brakuje pieniędzy na klasyczną "9", tylko brakuje dobrego scoutingu. Duże pieniądze nie są gwarancją wysokiego poziomu gry. Z resztą transfery Dembele, Coutinho i Griezmanna to pokazały u nas.
Liczę na to, że pójdziemy po kogoś jak np. Joaquin Panichelli, na dorobku, w gazie po dobrym sezonie, nieprzesadnie drogiego, bez gwiazdorskiej pensji, kto nawet jak nie wypali, to nie stracimy za dużo.
2
Yamal się skończył, pierwszy słaby klasyk w wieku 18 lat, sprzedać jak najszybciej...Messi w jego wieku nie zawalił żadnego klasyku! (bo jeszcze żadnego nie zagrał, ale to bez znaczenia).
0
Stwierdzam, że z Yamalem nie jest jeszcze tak źle...
1
Ronny za Ferrana, Yamal na lewą stronę, Rashford na "9".
0
w ataku pozycyjnym nie istniejemy, coś mogłoby być z naszych kontrataków, ale tam trzeba zrobić przewagę w wygranym pojedynku, a nasi stają i cofają piłkę do tyłu.
0
Będzie jak będzie, zdecyduje forma Yamala, tak samo jak było to np. z Messim w 1/2 LM z United w sezonie 07/08.
12
a pamiętacie jeszcze jak te bezczelne madryckie złodzieje w zeszłym sezonie robiły w końcówce sezonu tabelę "bez VAR", mającą pokazać, że jakby mogli nadal oszukiwać, to by wygrali mistrzostwo? xD
https://bi.im-g.pl/im/ae/78/1e/z31949486IH,Tabele-LaLiga-z-VAR-em-i-bez-VAR-u.jpg
0
Jedyny problem z wypowiedzią Yamala jest taki, że nie doprecyzował, chodziło mu przede wszystkim o to, że byli je**nymi złodziejami w LM w latach sprzed VAR ('16-'18). Myślę, że powinien to w tym zakresie sprostować i dodać, że dzisiaj już przez VAR nie mogą być złodziejami, więc zmienili rolę i grają żałosne ofiary systemu, który stanowią ich kibice jak Tebas.