Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi 5, Mbappe 4, Haaland 4, Vinicius 2, Kane 2 (1 mecz), nawet Yamal strzelił już...ale ten mecz Portugalia - Uzbekistan może być zabawny z uwagi na pewnego frustrata, który może wylecieć w pewnym momencie z czerwoną kartką, bo ciśnienia nie wytrzyma xD
1
Ferran wrócił do formy ;)
1
@Gaucho ale co, myślisz że ten Gordon nagle zyska szybkość, drybling, grę 1 vs 1 etc.?
1
oglądnie Mundialu mi nie służy, widząc grę Gordona i Diomande strasznie podnosi mi się ciśnienie...Deco, dlaczego?!
0
@RoberDzik Holandia - Szwecja - obustronny walkower i eliminacja z Mundialu.
1
@Jarema2000 Hiszpania już liczyła sobie drabinkę na ostatnim Mundialu, zajebiście im to wyszło.
0
@Romario87 dlatego dzięki remisowi odpadną.
4
na i zajebiście, z takim wynikiem obie odpadną xD
1
@Toretto dobra, zaklęcie wypowiedziane, teraz skończą wynikiem 5:4 ;)
0
@patrykzmc2000 normalni profesjonalni zawodnicy skupiają się teraz na Mundialu, a nie kwestiach transferowych. Na transfery przyjdzie czas po turnieju (dla różnych graczy różna data).
0
RPA godnie zastępuje Reprezentację Polski podczas Mundialu xD
4
To interes zrobiliśmy z zamianą Rashforda na Gordona xDDD
0
@Poversky1000 mam wrażenie, że z takim przeciwnikiem Messi, Mbappe, Haaland czy Kane by zdobyli bramkę.
0
@Dieselzor i Yamal 0 na razie.
1
Gwiazdy strzelają, poza CR7 i Yamalem.
3
Jest potencjał na najlepszą fazę grupową Mundialu w historii. Zajebiste mecze.
1
za 4 lata Mundial m.in. w Portugalii, nie wiem skąd taka pewność wszystkich, że to last dance :D
0
@NeroTFP1 a Tevez coś strzelił poza Serbią 2006? Bo tak z głowy tylko tą jedną pamiętam.
0
Amine Gouiri świetnie pokazuje, jak to można fajnie do reprezentacji wprowadzać gracza za pośrednictwem młodzieżowych drużyn szczebel po szczeblu.
0
Mendy to ma jakiś zaćmienie przeciwko francuskim napastnikom...każdy pamięta jego katastrofalny występ w bramce Chelsea z Realem w LM, jak podarował Benzemie bramkę za free...teraz to samo.
0
Hiszpania i Francja słabo zaczęły, ale i tak pewnie spotkają się w półfinale...chyba, że to jakaś gra z obu stron, żeby nie wygrać grupy i być po drugiej stronie drabinki xD
2
@APTAPT no tak większość przedstawiała ten Mundial, że fazy grupowej nie ma sensu oglądać, że turniej warto odpalić dopiero od 1/16 czy nawet 1/8 itd. A fakty są takie, że mecze w większości są ciekawe i interesujące, wbrew oczekiwaniom, a może nawet nadziejom sporej części kibiców.
0
Wiadomo, nie doszliśmy jeszcze do końca 1 kolejki, ale moim zdaniem jak na razie trudno być zawiedzonym poziomem tegorocznego Mundialu. Pamięć jest zawodna, ale wydaje mi się, że dotychczasowe mecze są generalnie ciekawsze, niż to miało miejsce w fazie grupowej poprzedniego Mundialu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
szkoda, że zapomnieli dodać, że Salah to pierwszy zawodnik w historii, który gra w mecz MŚ w dniu urodzin i jednocześnie się podrapał do dupie podczas pierwszej połowy...
2
No dobra, to teraz panie Hassan dawaj nam na boisku Hamzę.
1
Wreszcie dzisiaj jakiś mecz, w którym można się nacieszyć. Mało rzeczy na Mundialu tak cieszy, jak słaba gra tych patusów belgów.
1
o kurde, wreszcie coś innego, tj. "piłkarze w białych koszulkach" xD
1
@Coutinho007 Tych samych? Ledwo 4 naszych graczy jest....
2
Dzisiaj z ławki brameczkę zdobędzie też Hamza Abdelkarim i po wcześniejszym hattricku Ferrana kwestię obsady "9" będziemy mieli załatwioną na parę najbliższych lat xD