D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?
4
@Popitek12 a nawet liga konferencji
13
No i gdzie ten Vinicius?
2
Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie
4
jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.
0
Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...
0
Absolute Cinema xDDDD
0
Zabawe czas zacząć xDDD
3
@gumaz to usuwam konto.
0
@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...
8
@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?
5
@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.
0
@cules100pro zdarza się, to nie są roboty, nie da się ciągle mieć koncentracji i kontroli na 100%, taki już jest ten sport, można wstać jednego dnia i po prostu grać słabiej.
22
Trochę się stęskniłem za La Rambla, gdzie po jednym słabszym meczu, już pół składu się nie nadaje do gry xD
0
Dziś flaga Japonii na spodenkach.
2
nie chce już tego oglądać, niech to się kończy...
3
Araujo mental przegrywa...
0
Przecież to jest karny xDDDD
2
@Kgorecki2500 niech to zamkną w cholere, nikomu już Telewizja Polska nie jest potrzebna, jest tyle lepszych kanałów.
4
@Hasszz dlatego, że przed każdymi wyborami robi badania opinii i dopasowuje poglądy do tego co obecnie da mu głosy, zero jakichkolwiek konsekwencji w jego słowach.
2
@Mario96w Najgorszy jest wiatr, bo jak jest ciepło, ale jest wiatr, to jest zimno.
1
@fart na kolanach jeszcze wrócą.
1
@wyrek tylko co to za pytania były, nie było żadnego gdzie mógł się wyłożyć.
To już trudniej miał w TVP, bo tam każdy atakował jego w pytaniach od innych kandydatów, tu były ograniczenia.
10
@Kondziubarca w sumie to nie wiem czego oni się boją, wczoraj ta debata świetnie poprowadzona, pytania proste i wałkowane tyle razy.
Debata dużo lepiej zorganizowana niż na TVP, gdzie były ciągłe ataki.
24
@MesQueUnClub96 a to po jakiemu od jutra mówisz?
15
@GeneralXavi ale teraz to uśmiechnięte publiczne pieniądze.
9
@RosjaninBut wczoraj słowa prawdy nie powiedział.
- chciał Euro w Polsce i to jak najszybciej
- atakował Mentzena o aborcję a sam był przeciwnikiem w każdym wypadku
- straszył, że jak Mentzen będzie Prezydentem to za studia będzie trzeba płacić 40tys
- CPK teraz to najlepsza inwestycja
-on to w sumie teraz nie ma żadnej władzy a tak w ogóle to nie wie kto to ten Tusk
0
@FabianekMrozek myślę, że jest to dobra podbudowa pod wybory w 2030 roku, tam Bosak, jeśli nic się nie wydarzy, będzie faworytem.
4
@Jakchcesz to Wojtek Szczęsny ma największą szanse na zachowanie czystego konta w meczu.
6
@Karzel ale jak już będzie Prezydentem to wszystko będzie hulać, tylko to go zatrzymuje.