62

@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?

4

@Popitek12 a nawet liga konferencji

13

No i gdzie ten Vinicius?

2

Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie

4

jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.

0

Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...

0

Absolute Cinema xDDDD

0

Zabawe czas zacząć xDDD

3

@gumaz to usuwam konto.

0

@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...

8

@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?

5

@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.

0

@cules100pro zdarza się, to nie są roboty, nie da się ciągle mieć koncentracji i kontroli na 100%, taki już jest ten sport, można wstać jednego dnia i po prostu grać słabiej.

22

Trochę się stęskniłem za La Rambla, gdzie po jednym słabszym meczu, już pół składu się nie nadaje do gry xD

0

Dziś flaga Japonii na spodenkach.

2

nie chce już tego oglądać, niech to się kończy...

3

Araujo mental przegrywa...

0

Przecież to jest karny xDDDD

2

@Kgorecki2500 niech to zamkną w cholere, nikomu już Telewizja Polska nie jest potrzebna, jest tyle lepszych kanałów.

4

@Hasszz dlatego, że przed każdymi wyborami robi badania opinii i dopasowuje poglądy do tego co obecnie da mu głosy, zero jakichkolwiek konsekwencji w jego słowach.

2

@Mario96w Najgorszy jest wiatr, bo jak jest ciepło, ale jest wiatr, to jest zimno.

1

@fart na kolanach jeszcze wrócą.

1

@wyrek tylko co to za pytania były, nie było żadnego gdzie mógł się wyłożyć.

To już trudniej miał w TVP, bo tam każdy atakował jego w pytaniach od innych kandydatów, tu były ograniczenia.

10

@Kondziubarca w sumie to nie wiem czego oni się boją, wczoraj ta debata świetnie poprowadzona, pytania proste i wałkowane tyle razy.
Debata dużo lepiej zorganizowana niż na TVP, gdzie były ciągłe ataki.

24

@MesQueUnClub96 a to po jakiemu od jutra mówisz?

15

@GeneralXavi ale teraz to uśmiechnięte publiczne pieniądze.

9

@RosjaninBut wczoraj słowa prawdy nie powiedział.
- chciał Euro w Polsce i to jak najszybciej
- atakował Mentzena o aborcję a sam był przeciwnikiem w każdym wypadku
- straszył, że jak Mentzen będzie Prezydentem to za studia będzie trzeba płacić 40tys
- CPK teraz to najlepsza inwestycja
-on to w sumie teraz nie ma żadnej władzy a tak w ogóle to nie wie kto to ten Tusk

0

@FabianekMrozek myślę, że jest to dobra podbudowa pod wybory w 2030 roku, tam Bosak, jeśli nic się nie wydarzy, będzie faworytem.

4

@Jakchcesz to Wojtek Szczęsny ma największą szanse na zachowanie czystego konta w meczu.

6

@Karzel ale jak już będzie Prezydentem to wszystko będzie hulać, tylko to go zatrzymuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?