D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wojtek wyszedł po flaszkę.
1
O Jesus Maria jaki błąd Wojtasa...
3
i to jest cały Maradona.
0
@reloaded tak, strasznie głośno trybuny.
0
@BulaKG oczywiście -5 bramek na kuponie mam...
0
@tomcias10 żadnego.
ale jak już musisz to chyba Superbet
1
@karszun no niestety wąska kadra, oby nikt się nie połamał, bo będzie tragedia.
1
@magister97r dużo sportów lubię, ale jakoś nigdy się nie mogłem wkręcić w snookera.
Miłego oglądania ;)
2
@Popitek12 Bret Hart zawsze klasa, szkoda tej smutnej historii z bratem.
1
@Aragorn33 kłamstwo.
Ta reakcja była na jej tłumaczenie gdy odpowiedziała po włosku, a tłumaczka zaczęła tłumaczyć na angielski i Georgi nie spodobało się tlumaczenie...
21:10 ten materiał
9
Świetnie wydane pieniądze podatników xD
38
@Vegeta88 przecież to gościu od Silnych Razem, odradzam wchodzenie z nim w dyskusje.
Jakoś nie przeszkadza mu propaganda TVP i tak bardzo aktywny nie jest, żeby krytykować tamtych dziennikarzy, że za publiczne pieniądze odwalają takie coś.
5
Jak oni nie będą razem, to ja nie wierzę w miłość.
3
@Criss18Barca i pewnie w magiczny sposób się kasa rozejdzie.
12
@Pawlak1992 trochę inny, bo prostytutki robią to z każdym typem co zapłaci.
1
@tomek8756 tak, tylko coś powinni w niej zmienić, bo tam jest masa zadań, które nikomu się nie przydają.
Ja miałem chyba 70% z matmy a teraz to bym je nawet nie zdał, bo tych ciągów czy innego liczenia delty bym nie zrobił.
1
@Comentateiro no dobra, ale gdzie on mówił o karaniu ludzi albo robieniu jakiś ustaw za obrazanie kościoła?
10
@SelloutCrowd gdzie mówił, że za obraze kościoła i bozi kara śmierci?
0
@Popitek12 no i git, są ważniejsze sprawy a nie jakiś wujek.
2
@mordini123 Osprey najlepszy wrestler, piękny jest w ringu.
3
@Who_you_mam yes, we can't!
6
@Comentateiro dorosną i zagłosują na Mentzena z Trzaskowskiego się wyrasta.
2
@BobSwagger Jak on naprawdę umrze, to nikt nie uwierzy.
5
@Culer9002 Kurevsko nedobre novinky
0
@Mankind jaki piękny fikołek zrobiłeś, przecież on powiedział, że robili z niego wariata jak tworzył WOT, bo tak było, wszyscy krzyczeli po co to, a teraz każdy z tego dumny jest.
Nigdzie nie powiedział, że tylko z tego powodu robią z niego wariata...
4
Kibice Realu teraz:
6
@arasz1819 to o jeden raz więcej niż Rafał Trzaskowski, brawo!
Tym bardziej smutne, że Rafal tych zaprzyjaźnionych kanałów ma więcej.
25
@arasz1819 tak zapłacili
9
@FcPortoFan1999 zadał mu pytanie na tematy, które były kontrowersyjne.
Czy to jego wina że Nawrocki wywinął się z nich w dobrym stylu, bez żadnego plątania się itd.
+ Na wszystkie jego obietnice, Stanowski mówił, że to chwyty dla idiotów, bo Prezydent niczego nie zmieni.
Ja w tych wyborach nie głosuje na niego, ale uważam że po prostu wypadł dobrze i mówił sprawnie na wszystkie tematy.
1
@FcPortoFan1999 tak, wypadł tam dobrze.