0

@kamiVeB tylko, że Duda i tak wszystko podpisuje.

7

Piłkarze też reklamują alkohol, bo w przerwie meczu są reklamy.

0

@MesQueUnClub96 a skąd wiesz?

5

Maciak to powinien cyrylicą być podpisany.

5

Stanowski powinien dostać złoty przycisk i od razu do II tury.

1

Nawrocki to chyba tylko o tym Watykanie odpowiedział, reszta to lanie wody.

5

Hołownia i tak długo wytrzymal z Mentzenem, Brawo Marszałku!

0

Maciak Ego TOP!

17

Z Biejat nie wyszło to podryw do Senyszyn xD

1

@fart no właśnie on tylko gada dobrze, bo przez 1.5 roku to się przyglądał jak Tusk robił co chciał.

0

No i za to plus Biejat, Brawo!

0

@ProMILs przecież to Państwo

1

Myślałem, że powie że do Barcelony na nowe Camp Nou.

0

Stano i Shaquille O'neal zna, tylko buty musi mu załatwić

0

ale żenada... Dlatego ta Polska tak wygląda.

1

@RoberDzik i to bardzo biegle xD

3

Ja też zdawałem język angielski w podstawówce.

7

No dobra, ale kim jest ten Maciak w końcu?

2

Hołownia się czegoś na pamięć nauczył i szpanuje.

0

Panie, ale ilu?

13

to kim on w końcu jest?

2

@Lordzi w Drugiej turze może przegrać z każdym, bo niechęć do Rafała co raz wieksza.

5

Musimy fedrować!

16

@Comentateiro oczywiście, jak ktoś jedzie z Rafalem to musi być pobocznym PiS-u...

12

"Polska ma granice."

xDDDDD

0

Pytanie do Rafała Trzaskowskiego powinno być takie
"Czemu Pan jest tak zajebisty a reszta kandydatów chu..."

5

@kacper201 na drugim końcu Polski

0

Jej AURA wylewa się z ekranu

2

Ten skąd wziął podpisy?

1

a gdzie łysy z UEFA co będzie zasady tłumaczył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?