D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB tylko, że Duda i tak wszystko podpisuje.
7
Piłkarze też reklamują alkohol, bo w przerwie meczu są reklamy.
0
@MesQueUnClub96 a skąd wiesz?
5
Maciak to powinien cyrylicą być podpisany.
5
Stanowski powinien dostać złoty przycisk i od razu do II tury.
1
Nawrocki to chyba tylko o tym Watykanie odpowiedział, reszta to lanie wody.
5
Hołownia i tak długo wytrzymal z Mentzenem, Brawo Marszałku!
0
Maciak Ego TOP!
17
Z Biejat nie wyszło to podryw do Senyszyn xD
1
@fart no właśnie on tylko gada dobrze, bo przez 1.5 roku to się przyglądał jak Tusk robił co chciał.
0
No i za to plus Biejat, Brawo!
0
@ProMILs przecież to Państwo
1
Myślałem, że powie że do Barcelony na nowe Camp Nou.
0
Stano i Shaquille O'neal zna, tylko buty musi mu załatwić
0
ale żenada... Dlatego ta Polska tak wygląda.
1
@RoberDzik i to bardzo biegle xD
3
Ja też zdawałem język angielski w podstawówce.
7
No dobra, ale kim jest ten Maciak w końcu?
2
Hołownia się czegoś na pamięć nauczył i szpanuje.
0
Panie, ale ilu?
13
to kim on w końcu jest?
2
@Lordzi w Drugiej turze może przegrać z każdym, bo niechęć do Rafała co raz wieksza.
5
Musimy fedrować!
16
@Comentateiro oczywiście, jak ktoś jedzie z Rafalem to musi być pobocznym PiS-u...
12
"Polska ma granice."
xDDDDD
0
Pytanie do Rafała Trzaskowskiego powinno być takie
"Czemu Pan jest tak zajebisty a reszta kandydatów chu..."
5
@kacper201 na drugim końcu Polski
0
Jej AURA wylewa się z ekranu
2
Ten skąd wziął podpisy?
1
a gdzie łysy z UEFA co będzie zasady tłumaczył?