4

Najlepszy kucharz w kraju

2

Niskie i skomplikowane podatki!

4

Jakubiak najlepiej gada.

0

GOAT Kandydat na Prezydenta.

3

Potężny Adrian Zandberg.

1

Kto ma największą szansę na zwycięstwo w II turze?

1

@GTBTP dla jaj na bank

0

Niech zwolni tego, co mu kazał to gadać.
Nawet ja, jego wyborca jestem tym zmęczony

0

Nawrocki widać, że z TV Republiki. Nazwisko Tuska na każdym kroku.

1

Brakuje Macieja Maciaka.

9

Po ten wypowiedzi Stanowskiego, Rafał oddaje mu poparcie.

6

Pytanie o NFZ a on gada o CPK xDD

6

Według sondaży Fc Barcelona ma największe szanse na zwycięstwo w LM.

0

Let Him COOK!!!

0

Sławek proszę NIE ROB TEGO...

6

Chihuahua atakuję xD

4

Oby ciągle nie gadał, że ma największą szansę, bo to irytuje strasznie.

5

Woch z szacunkiem do Stana, brawo a nie jak Maciak.

2

@GeneralXavi GOAT jak jego idol Messi.

9

@Mankind jeszcze tydzień temu, ten sondaż wyglądały odwrotnie, za tydzień będzie wyglądał jeszcze inaczej, przestancie się tymi sondażami podniecać.

12

@Seba_23 jaką?
- Każdemu kandydatowi daje program 3h + do opowiedzenia o swoich poglądach.
(Oglądalność programów na poziomie 1 mln wyświetleń, więc każdy kandydat ma szanse dotrzeć do jakiejś liczby ludzi.)

- bierze udział w debacie jako dziennikarz, nie będąc kandydatem nigdy by go nie dopuścili żeby mógł zadać niewygodne pytania( tak wiem nie podoba Ci się, że Rafała ciśnie)

- Teraz organizuje debatę na luzie, gdzie nie będzie ograniczenia czasowego i spiny, tylko luźne rozmowy

13

Piękną robote odwala

6

Za daleko to już zaszło... Nawet w takich miejscach.

3

@tomek8756 jak zmieni się władza, to pewnie powołają milion komisji, znajdą PiSowskiego Naleśnika, który będzie to wyjaśniał 13 lat, potem zmieni się władza i umorzą śledztwo.

4

@fart gdzie on do naszego potężnego Duńczyka Adriana Zandberga, który ma 3,5 metra i 300 kg wagi.

3

@GeneralXavi a Zbyszek i Zbigniew to to samo?

2

@Kgorecki2500 jaka sześćdziesiona...

6

Jak błąd, to spoko...

6

@Kgorecki2500 ale jest Senyszyn, moja Królowa!

2

@draxidox przecież to kłamstwo, oni nie zanosili jedzenia, tylko im kradli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?