D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepszy kucharz w kraju
2
Niskie i skomplikowane podatki!
4
Jakubiak najlepiej gada.
0
GOAT Kandydat na Prezydenta.
3
Potężny Adrian Zandberg.
1
Kto ma największą szansę na zwycięstwo w II turze?
1
@GTBTP dla jaj na bank
0
Niech zwolni tego, co mu kazał to gadać.
Nawet ja, jego wyborca jestem tym zmęczony
0
Nawrocki widać, że z TV Republiki. Nazwisko Tuska na każdym kroku.
1
Brakuje Macieja Maciaka.
9
Po ten wypowiedzi Stanowskiego, Rafał oddaje mu poparcie.
6
Pytanie o NFZ a on gada o CPK xDD
6
Według sondaży Fc Barcelona ma największe szanse na zwycięstwo w LM.
0
Let Him COOK!!!
0
Sławek proszę NIE ROB TEGO...
6
Chihuahua atakuję xD
4
Oby ciągle nie gadał, że ma największą szansę, bo to irytuje strasznie.
5
Woch z szacunkiem do Stana, brawo a nie jak Maciak.
2
@GeneralXavi GOAT jak jego idol Messi.
9
@Mankind jeszcze tydzień temu, ten sondaż wyglądały odwrotnie, za tydzień będzie wyglądał jeszcze inaczej, przestancie się tymi sondażami podniecać.
12
@Seba_23 jaką?
- Każdemu kandydatowi daje program 3h + do opowiedzenia o swoich poglądach.
(Oglądalność programów na poziomie 1 mln wyświetleń, więc każdy kandydat ma szanse dotrzeć do jakiejś liczby ludzi.)
- bierze udział w debacie jako dziennikarz, nie będąc kandydatem nigdy by go nie dopuścili żeby mógł zadać niewygodne pytania( tak wiem nie podoba Ci się, że Rafała ciśnie)
- Teraz organizuje debatę na luzie, gdzie nie będzie ograniczenia czasowego i spiny, tylko luźne rozmowy
13
Piękną robote odwala
6
Za daleko to już zaszło... Nawet w takich miejscach.
3
@tomek8756 jak zmieni się władza, to pewnie powołają milion komisji, znajdą PiSowskiego Naleśnika, który będzie to wyjaśniał 13 lat, potem zmieni się władza i umorzą śledztwo.
4
@fart gdzie on do naszego potężnego Duńczyka Adriana Zandberga, który ma 3,5 metra i 300 kg wagi.
3
@GeneralXavi a Zbyszek i Zbigniew to to samo?
2
@Kgorecki2500 jaka sześćdziesiona...
6
Jak błąd, to spoko...
6
@Kgorecki2500 ale jest Senyszyn, moja Królowa!
2
@draxidox przecież to kłamstwo, oni nie zanosili jedzenia, tylko im kradli.