20

Jak Senyszyn pojedzie do USA to Trump nam odda Amerykę.

20

@Comentateiro bo będzie w poniedziałek, ta debata to cyrk zorganizowany na kolanie.

9

Małgorzata Kidawa- Błońska zdecydowaną zwyciężczynią debaty!

1

Chyba jednak Senyszyn.

5

Senyszyn to chyba nie na ten głos zebrała te podpisy?

2

@Borneo nie, bo opony już letnie.

1

@DiSBlaDE La Rambla się starzeje, na starość każdy w politykę idzie.

1

Batyr na wszystkie pytania odpowiedzi ma i wykuł na blachę.

5

ta debata to wygląda jakby ludzie z psychiatryka uciekli xD

2

@ACMaldini3 bo tak to się oficjalnie nazywa obecnie, żeby przejąć TVP od PiS-u musieli postawić TVP w stan likwidacji, wtedy kontrolę nad tym przejął likwidator.

8

@gumaz no i elegancko, Trzaskowskiemu bokiem się ta zagrywka odbije.

13

Nawet go nie zaprosili, ale to nie znaczy, że nie napiszą że odmówił debaty xDDD

6

@GeneralXavi pewnie @arasz1819 on wszystko wie najlepiej a politykę ma w małym palcu.

0

@wyrek nie no, tyle to nie.

1

@Comentateiro Prince Polo

1

@Popitek12 czemu okrągły a nie kwadratowy?

5

@Szmulek najlepsza kadra do oglądania, eliminacje do Euro 2008 to był Prime.

0

@daniel32778 można było wymieniać, bo to byli doświadczenie piłkarze, którzy robili karierę przez wiele lat, a obecna Chelsea ma prawie samych młodych.

1

@PIWOSZ89 Enzo, Caicedo czy Palmer to światowej klasy piłkarze.

0

Legia w niebieskich gra?

0

@sergio5 Patryk Kun zasługuje na każdy pieniądz świata.

1

@Ziemny masz przy fcbarca.com takie suwaki, wchodzisz w uprawnienia i blokujesz dostęp do dźwięku.

1

@Foesum wystarczy na górze wyłączyć dostęp do audio.

1

@4drian0 dlatego tylko Sofascore

3

@Popitek12 jak to facet, wiadomo czego chce.

1

@Gacek5 H2O
H2SO4

1

@Popitek12 Joanna Senyszyn

1

@Safrani jakieś to były szachy, ale on raczej nie był pewny konsekwencji i jechał na ryzyku.

12

Tak będzie ;)

0

@Popitek12 a Ronaldo na którym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?