D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Kondziubarca człowieku. przecież to jego syn może przeczytać...
1
@Vane elegancko! ;)
0
Komentarz usunięty
0
Harry Potter i kamień filozoficzny na TVN ;)
4
@Kgorecki2500 Maciej Maciak 2025!
5
@Gibbon_FCB moim zdaniem fifty-fifty
1
@takisobiektos to jest właśnie wolna wola
2
@mr Barca albo Anthony Hopkins
0
@FcPortoFan1999 ok, nie śledziłem tego tematu i po prostu jak go zobaczyłem to myślałem, że jeszcze pożyje.
0
@July_6_BcN a ja myślałem, że jeszcze pożyje jak mu się poprawiło i wyszedł ze szpitala, bo chyba musiało być lepiej skoro go wypuścili.
8
@FcPortoFan1999 przeczytałem Chrobry Płuc i się zastanawiałem co to za klub.
8
Jakieś talenty tam są wśród przyszłych papieży? Jak ich szkółka?
3
@Deathwing112 powinien być przepis o młodzieżowca.
1
@PatrychoO jedyna interwencja to Travis xDDD
2
Gorzej tego rozpisać nie mogli...
0
To co, Seth Rollins dziś wbija z The Rockiem i pomaga Cena?
7
@PatrychoO w Polsce to już dawno było
https://makeagif.com/amp/ikIVMx
0
Piękny to był spalony xDDD
1
idzie sprawdzić wysokość przelewu.
3
Laboga w ekstazie...
0
@sergio5 City w głębokim kryzysie a i tak biorą United na luzie xD
11
@Luciano99 chciałbym być twoją babcią.
0
@MesQueUnClub96 Roglic jeszcze jeździ?
1
@tomek8756 bardzo rzadko, głównie streaming.
1
@lucas/catalan Gunthera zakopali już chyba, Jey Uso go zgruzował xD
0
@PatrychoO to spoko na chwilę jest, ale jak na każdej gali wychodzi pół godziny to to wkurza, tym bardziej o 1-2 w nocy.
To jest świetne jak się jest na stadionie, ale przed TV na dłuższą mete wkurzające.
0
@mordini123 to jest taki dramat do oglądania przed TV, mam już dość tego YEET...
1
@PatrychoO zamyka Roman vs Punk vs Rollins
2
Chciałbym być tak bogaty jak ten ziomek w zielonej koszulce, który zawsze na największych galach jest w najlepszym miejscu, naprzeciwko ringu i kamery.
1
@mordini123 pod fabułę, pewnie jakaś Becky Lynch na zastępstwo.