D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Inigo Martinez, później Pedri i długo nikt.
2
@Kgorecki2500 Maciak pozamiata ich!
2
@tomek8756 niestety, zabrakło odwagi albo sytuacja nie była aż tak dramatyczna :D
1
@tomek8756 ten ostatni mój ulubiony xD
9
@July_6_BcN nigdy w życiu.
3
@Kgorecki2500 a mogliśmy mieć takiego Prezydenta, komu to przeszkadzało?
9
@Mankind ta jego obsesja na punkcie tych socjalow dla Ukraińców jest tak irytująca, żeby to jeszcze jakieś realne dane były...
0
@BorzyKrzys i miłość do Brauna się skończyła xDD
https://x.com/MSchreiberM/status/1915721303987830993
2
@Antimadridista_WR ale nadal jakaś prezencja, znajomości ludzi, świata, języków, sposób mówienie, trzymanie ciśnienia pod presją jest ważna dla Prezydenta nie tylko poglądy.
1
@Antimadridista_WR nie będzie sprawiedliwie, bo się okaże że w następnych wyborach ktoś wystawi jakiegoś no name, który powie poglądy, które w danej chwili są modne i się okaże, że wygra jakiś Maciej Maciak, bo ma dobre poglądy.
Nie da się stworzyć takiego Quizu co by wybrał nam prezydenta.
2
@MessiSuarezNeymar dżem z porzeczek czarnych GOAT!
1
@ptrx podobno jeszcze, ta debata ma polegać, tylko na pytaniach od innych kandydatów, więc może być piękna xD
12
W poniedziałek znowu stand-up xD
0
@capricornusjrk nie wiem ktoś się podniecał, ja głosuje na Mentzena, ale uważam że 17% to będzie maks, bo Nawrocki był zaniżany w sondażach.
10
Tak myślałem.
8
"potwierdź czy jesteś człowiekiem"
Czyli Messi na La Ramble ma zakaz wstępu?
3
@blakkudium co oni na sześciu napastników chcą grać?
3
@blakkudium oby powrót do Weszło.
1
@Eklerek a jeszcze w wigilię razem przy stole i wielka miłość xD
0
@macio_944 I poprawiło się jej?
3
@kuz my tam zremisowaliśmy.
4
Maszyna ruszyła!
1
@Stinger_ dali więcej niż za ostatnią LM.
3
@Barcafan2020 to już Ci zdradzę wyniki
Na notatniku wygra Bellingham
Na La Rambli Pedri
5
@Arden pewnie będzie: 2 lata zawieszenie albo 100 zł grzywny.
0
jak nuta po bramce xDDD
9
Nieraz oczywistego spalonego to 5 minut sprawdzają a tu takiego stykowego w pare sekund xD
0
Muj borze...
To nie wpadnie.
0
100 strzałów 0 bramek...
1
@adamek20151 fatalny to Ty jesteś, następne pytanie proszę.