D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raphinha nawinął jak babcie na garnki za 10 tysięcy xD
1
I to jeszcze on z wolnego...
4
No co jest, gramy dalej...
1
@PatrychoO a nie wiem, ale nie jest bokserem, był strongmanem.
Walczył kiedyś w ringu z tym z Gry o Tron Björnssonem.
7
@PatrychoO że on to w Realu bronił a Wojtek to tylko ławka.
3
Na rozluźnienie, ale zgruzował Pudziana xD
11
Ta połowa znowu mnie utwierdzila, że Real Madryt to obrzydliwy klub.
1
Iñigo mu w nogi wjechał a później wstaje i pokazuję Viniciusowi, że był spalony xD
Kocham tą akcję.
6
Pięknie Inigo wyjaśnił tego śmiesznego Brazylijczyka xD
0
I jak tu nie być Rasistą...
0
Uszaty pełno w gaciach...
2
@blakkudium chyba baran a nie koza.
1
@Cvzx w końcu podszkoli go w taktyce.
2
@Matan_Zajcev no i o to chodzi, nikt pewnie by się nie czepiał Hołowni jakby wrzucił taki filmik, ale że ma fotę jak stoi i robi sobie selfie, no to już jest problem i wpadka wizerunkowa, bo to zdjęcie wygląda śmiesznie, biorąc pod uwagę uroczystość na której się znajdował.
15
@Matan_Zajcev a jest gdzieś zdjęcie jak to osobiście robi Andrzej Duda?
1
@arasz1819 dlatego nie wiem czemu ludzie głosują na Trzaskowskiego jak jest lepszy Zandberg.
1
@Gacek5 tak, był drunk stream.
1
@Prorokk Fotograf rotacyjny.
2
@Pedri16Future Barry Allen na pogrzebie Olivera Queen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@BorzyKrzys to ten co chce odbierać dzieciom smartfony a sam musi go wyjąć nawet na pogrzebie?
1
@TR3YWAY twoja była to Marianna Schreiber?
0
@VegetaPolska Vinicius trzymający bambusa w ręku? Ja to sobie wyobrażam xD
2
@wojopancer Inigo Martinez, później Pedri i długo nikt.
2
@Kgorecki2500 Maciak pozamiata ich!
2
@tomek8756 niestety, zabrakło odwagi albo sytuacja nie była aż tak dramatyczna :D
1
@tomek8756 ten ostatni mój ulubiony xD
9
@July_6_BcN nigdy w życiu.
3
@Kgorecki2500 a mogliśmy mieć takiego Prezydenta, komu to przeszkadzało?
9
@Mankind ta jego obsesja na punkcie tych socjalow dla Ukraińców jest tak irytująca, żeby to jeszcze jakieś realne dane były...