D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piękny klub xD
0
@July_6_BcN oni podobno zbierali o nim informacje, więc może się czegoś o nim dowiedzieli i Stano zrobił kolejny odcinek Dziennikarskiego Zera.
0
Czyli Stano znowu jakieś szachy 5D?
5
Zero tituli xDD
0
Tyle dymią a papieża nadal nie wybrali.
5
@Isso89 Choroszcz? Pacjent wam uciekł.
3
@Outlook piłka nożna, spać nie można.
1
Mokra szmata pewnie będzie w 90+ minucie.
1
@MINGUS Małomiasteczkowa twarz.
2
Polski Tottenham.
0
@arasz1819 a gdzie w moim wpisie jest coś o Trumpie?
0
@GTBTP i dlatego przegrają te wybory, robią to samo co PiS, ta ich arogancja tylko wkurza ludzi.
0
@Culer9002 Tottenham gablote zaczął przecierać
0
@michal26 i to tylko te oficjalne dane, a ile tam kasy na lewo idzie, to by się człowiek za głowę złapał.
8
@arasz1819 gdyby nie Ojciec Yamala, to by nie było Yamala, więc zmiana by oznaczała, że byśmy go nie mieli.
6
@insp1re ale mógł np. z nim pogadać, nagrać ten wywiad i później zdecydować czy to puścić.
Tak naprawdę to ten Maciak nic nie wyjaśnił wczoraj, czemu tak podziwia tego Putina i w ogóle.
6
@Encore jak ja go lubię, kapitalny atakujący w swoim Prime to była bestia nie do zatrzymania.
2
@BorzyKrzys z tym Maciakiem, myślę że dało się to lepiej rozegrać.
4
@NeroTFP1 Cały Kanał Zero wczoraj odwalił, bardzo duża rysa na wizerunku.
Nawet ja, który ich lubi to mam takie ciarki żenady po wczorajszym.
14
Kibice Realu:
3
Co ten Lewandowski odwala?
10
@Striker akurat my na tym Montjuic to i tak na wyjeździe gramy.
0
Stałe fragmenty gry nas wykończyły...
0
Elegancko, że taki meczyk jest w TVP!
3
Te reklamy w trakcie prezentacji xDDDDDD
18
Wyjaśnienie Stana.
2
@Michael24 tak, bo myślał, że może przyszła u niego jakaś refleksja, a on swoje, więc to zakończył.
Ps. Dla mnie też słabe zachowanie Stana.
0
@Deathwing112 może liczył, że Maciak nie wyleci w pierwszych minutach z miłością do Putina.
1
Jednak trochę Stana trzeba zrozumieć, Maciak mógł gadać jakieś rzeczy i YouTube by mu kanał zablokował, raczej nie warto narażać biznesu.
16
@KrychaFCB każdy kto krytykuje ten rząd jest ruskim agentem, proste.