D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ls0811 ktoś się spodziewał orki? Przecież to bardzo inteligentny człowiek i nawet jak zadasz mu trudne i kontrowersyjne pytania, to on w odpowiedzi poda tyle wątków, że nie jesteś w stanie na to odpowiedziec.
0
@kamiVeB jaka rybka, jak nie jestem wyborcą Trzaskowskiego i ostatnim człowiekiem, który by go bronił, ale tak wygląda normalny wywiad.
11
@kamiVeB a jaki ma być? Zwyzywać go i napluć w twarz?
Wy już nie potraficie normalnie rozmawiać.
7
Trzeba przepis o Polskim Młodym Biskupie .
0
@July_6_BcN podobno mają być telefony na żywo, więc nie.
1
@DragonxNF bo w Tokyo jest już jutro.
3
Oby na koniec powiedział: Visca el Barça, Visca Catalunya!
23
69 lat, to chyba jakiś młody talent ze szkółki.
7
@Antimadridista_WR niezależny i obywatelski.
1
Co to oznacza dla Roberta Kubicy?
1
@Ojciec5tkidzieci a o sobie to nie wspomniał, jak pijany siedział w restauracji sejmowej i obrażał ludzi.
0
Nie i pięknie, Zawiercie wygrywa i będzie kolejny mecz.
2
Ronald Araujo z przekazem:
0
@Szmulek przecież dostanie pałac Prezydencki, to po co mu jakieś 28m w Gdańsku.
0
Nawrocki przekazuje mieszkanie Pana Jerzego na cele charytatywne.
4
@olejtm jakie pozbycie się Fermina, idealny piłkarz na zmianę.
0
@Patrykl145 ale za to w pojedynkach główkowych też sobie nie radzi.
15
Szkoda, że wczoraj Christensen nie wszedł zamiast Araujo.
0
@Ojciec5tkidzieci miał momenty gdzie ewidentnie włączał mu się tryb lenia, ale faktycznie nie zawalił wczoraj niczego.
2
@koniczila bo Inter prowadził 2:0, więc zadziałała super przewaga.
3
Yann Sommer bohaterem tego dwumeczu, brawo za walkę dla naszych.
1
Jeszcze sfaulował xDDDDD
1
Wrzutka imienia Daniego Alvesa.
0
Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan.
2
Zakończenie meczu jak w Fifie xD
0
Wymieniam korzyści posiadania Araujo:
Dziękuję.
0
Czemu my zawsze musimy setki marnowac...
0
Dobrze, że Ferran na wślizgu nie wjechał.
4
de Jong to już się nawet nie kryje z tym, że nienawidzi Barcelony.
0
To się wszystko zemści...