D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Natenczas spoczko ;)
0
@Natenczas to mój sarkazm.
2
Czyli Stanowski jest na usługach Tuska, ciekawe ile kasy dostał z Orlenu.
Maski opadły.
0
@Deathwing112 i tylko na misjonarza
7
Jeszcze z dwie debaty i Woch będzie faworytem w sondażach.
7
Woch, ale dziś gruzuje xDDD
2
Kocham dziś Wocha xDDD
3
Wochowi chodziło, że Hołownia nawet tych przepisów nie przejrzał.
9
Woch dziś forma życia - jak Messi z Bayernem.
0
Stana wykorzystują do asysty.
3
ale Zandberg teraz wyciągnął działo, brawo
2
Jakubiak znowu z asystą xD
5
Holownia jak zwykle nie trzyma się zasad, czas kogoś innego a on gada.
0
@kuz Franciszek ma na drugie, może jakaś inna geneza.
1
@VamosDeJong czemu Oscar?
2
@John_Doe i się okaże, że na koniec, to on za nic nie odpowiada.
1
@Deathwing112 w wieku 16 lat wyjechał do Warszawy, żeby podjąć się pracy.
2
Woch ma jakiś zakład beauty, bo już na kolejnej debacie o tym gada?
1
Ciekawe czy Zandberg depiluje nogi
0
@Deathwing112 nabrał luzu i zaczął gadać jakieś konkrety, bo z początku to gadał strasznie niezrozumiałym językiem.
3
@MadafakinGuy mimo, że mi daleko do Lewicy to go szanuje mocno, tak samo jak jego koleżanke Matysiak.
2
Zandberg nie chciał być w tym rządzie, bo mu się nie podobał kierunek w którym to będzie zmierzać, a Szymek mu mówi że powinnien w takim rządzie być xD
0
@michal26 zadał mu pytanie o imigracje czy by chciał mieć w swojej Partii panią ( sorry nie podam nazwiska), która powiedziała, że trzeba wszystkich imigrantów wpuszczać a później się sprawdzi kto to jest.
1
@Stinger_ tak wygląda.
0
ale Stano teraz zagrał dla Mentzena
1
Ma 6 mieszkań, ale ich nie wynajmuje, bo się boi, że lokatora się nie pozbędzie.
9
Braun teraz ładnie xDDD
1
ale Nawrocki Jakubiaka wykorzystał do strzelenia bramki
1
@Commando nic, do pustaka sobie wystawia.
0
@Barcafan2020 zaczął nerwowo gadać i dawać głupie komentarze do Kotłowni.