0

@Natenczas spoczko ;)

0

@Natenczas to mój sarkazm.

2

Czyli Stanowski jest na usługach Tuska, ciekawe ile kasy dostał z Orlenu.
Maski opadły.

0

@Deathwing112 i tylko na misjonarza

7

Jeszcze z dwie debaty i Woch będzie faworytem w sondażach.

7

Woch, ale dziś gruzuje xDDD

2

Kocham dziś Wocha xDDD

3

Wochowi chodziło, że Hołownia nawet tych przepisów nie przejrzał.

9

Woch dziś forma życia - jak Messi z Bayernem.

0

Stana wykorzystują do asysty.

3

ale Zandberg teraz wyciągnął działo, brawo

2

Jakubiak znowu z asystą xD

5

Holownia jak zwykle nie trzyma się zasad, czas kogoś innego a on gada.

0

@kuz Franciszek ma na drugie, może jakaś inna geneza.

1

@VamosDeJong czemu Oscar?

2

@John_Doe i się okaże, że na koniec, to on za nic nie odpowiada.

1

@Deathwing112 w wieku 16 lat wyjechał do Warszawy, żeby podjąć się pracy.

2

Woch ma jakiś zakład beauty, bo już na kolejnej debacie o tym gada?

1

Ciekawe czy Zandberg depiluje nogi

0

@Deathwing112 nabrał luzu i zaczął gadać jakieś konkrety, bo z początku to gadał strasznie niezrozumiałym językiem.

3

@MadafakinGuy mimo, że mi daleko do Lewicy to go szanuje mocno, tak samo jak jego koleżanke Matysiak.

2

Zandberg nie chciał być w tym rządzie, bo mu się nie podobał kierunek w którym to będzie zmierzać, a Szymek mu mówi że powinnien w takim rządzie być xD

0

@michal26 zadał mu pytanie o imigracje czy by chciał mieć w swojej Partii panią ( sorry nie podam nazwiska), która powiedziała, że trzeba wszystkich imigrantów wpuszczać a później się sprawdzi kto to jest.

1

@Stinger_ tak wygląda.

0

ale Stano teraz zagrał dla Mentzena

1

Ma 6 mieszkań, ale ich nie wynajmuje, bo się boi, że lokatora się nie pozbędzie.

9

Braun teraz ładnie xDDD

1

ale Nawrocki Jakubiaka wykorzystał do strzelenia bramki

1

@Commando nic, do pustaka sobie wystawia.

0

@Barcafan2020 zaczął nerwowo gadać i dawać głupie komentarze do Kotłowni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?