1

@DaPidejpi Dzień dobry, a dziękuję. Kryształowy dźwięk głosu naszego premiera umila mój poranek

6

Morawiecki pouczający Europejczyków w prawie demokracji jest jak złodziej, który ma wykład o poszanowaniu dla czyjejś własności

5

Morawiecki w trakcie przemówienia w Parlamencie EU - "I'm coming to my end"
Nasz premier skrajnie podniecił się w trakcie własnego wystąpienia

4

@masq W Niemczech napastnik w przypadku zdobycia gola, dwóch z reguły dostaje wysokie noty. Tam specyfiką jest, że rozliczają za występ zgodnie z rolą w zespole. Jest napastnik, jest gol, nota nie może być niska, bez względu na inne aspekty.
A poza wszystkim 1 gol to nie było dostawienie nogi tylko majstersztyk techniczny.

14

@Gaz To samo było na MŚ 2014. Messi najlepszym zawodnikiem - to granda. A na pytanie kto był lepszy, zaczyna się wymienienie: może ten a może tamten, a to wszystko bez rzeczowego uzasadnienia.

4

@arasz1819 Nie każdy ma Twoją cierpliwość. 2 połowa była słabiuteńka, 1 jako taka z przebłyskami. Praktycznie kopia poprzednich meczów, które były kopiami poprzednich, i jeszcze poprzednich z wyłączeniem 2-3 miesięcy na wiosnę. A pamiętaj, że Koeman w żadnym klubie nie był długodystansowcem. I to mnie w tym wszystkim martwi dodatkowo

5

Ależ ten Fati ma talent. Widać, że miał rozbrat z piłką, bo mu a to piłka odskoczy, a to się zakałapućka, czy zepsuje przyjęcie, ale czyta przestrzeń znakomicie. Przy drugim golu (akcja palce lizać) pięknie obiegł obrońców i kłopoty dla Valencii gotowe.

Mecz specyficzny, bo Barca stwarza mało zagrożenia, ale jest konkretna gdy już się przedrze pod bramkę.
W 2 połowie trzeba uważać na kontry, zbyt łatwo Valencia forsuje środek boiska.

1

@arasz1819 Ale nie możesz tak robić, że mi przypisujesz opinie innych. Tak się nie godzi. La Rambla twierdzi nie równa się Comentateiro twierdzi.

Dla mnie Czesio Misio to taki trener co się na kontrze potrafi przebujać przeciw silniejszym rywalom, ale czy od się nadaje do pracy długoterminowej? Hmm, no nie wiem, nie wiem.

A propos Twoich wujków, wujek Louis ładnie sobie poczyna. Akurat tego Twojego stryjka to zawsze bardzo lubiłem. Ma tupet facet

5

Czesio Misio, pod względem taktyki jak Koeman. Trzeba być wytrawnym obserwatorem by ją zauważyć

0

@Dojaar Nie zrównuj nazioli i tych, którzy się pod nich podczepiają targając swoje dzieciaki na marsz z jakimkolwiek innym środowiskiem organizującym marsze. Robert Bąkiewicz - to jest standard patriotyzmu jaki ma obowiązywać?

Jeśli tak, to połowa Polaków zdziczała już do reszty.

2

@Pawel13sz Pięknie nakręcone, ale ten gol kojarzy mi się jednoznacznie: z klęską, która nadeszła. I dlatego nigdy potem go nie oglądałem. Za dużo kosztuje mnie emocji

7

Dobra pora spać. Spać to tylko w cudzysłowie, bo delikatnie się zanurzam w wodzie i lekko wystawiam oczy ponad powierzchnię, zamykając powiekę zewnętrzną. I tak sobie czuwam.
A co mi tam, przyznam się, że jestem krokodylem ze znajomością obsługi laptopa.

1

@Encore A chcesz jakiejś rady wnusiu?

1

@Pawel13sz To będzie coś koło 30 lat temu, początek, jako nastoletni chłopiec. Taki miły i niewinny

7

@Jakchcesz I przeprowadzili z nią wywiad:

- How are you?
- Well,man

3

@Encore Niech przestanie znęcać się nade mną najpierw. Zresztą, ja i tak jestem nad wyraz cierpliwy do tego Tulipana.

7

Cieszę się, że Koeman nie był moją mamą w podstawówce. Konsekwencje mógłbym ponosić do dziś

1

@7black4 Nie, to tylko taka sprzedajna niezależność

2

@barcelonaLM To nie konstytucja jest klapą tylko ludzie. Na takich prymitywów, jak pisowcy, nie uznających żadnych norm prawnych nie ma rady, poza wyrzuceniem ze stołków w wyborach.

O jakości władzy świadczy jej stosunek do praw niezapisanych, umownych, które się szanuje ponieważ zwyczajowo robili to wszyscy. W relacjach międzyludzkich to świadczy o szacunku.

Tego już nie ma. Pisiory spłukały to w kiblu

2

@Kgorecki2500 Ponoć jego własny jad go zatruł

0

@Danny Gaucho Ja przed zatrudnieniem Koemana wieszczyłem mu porażkę w naszym klubie. Kolega ma na myśli, ocenianie na bazie potencjału i tego co zawodnik/trener może wnieść do zespołu i w tym sensie ma rację. To można zrobić apriori.

Zweryfikowanie tych prognoz to oczywiście inna sprawa, ale można przeprowadzić przed sezonem racjonalną analizę i czekać na weryfikację. Oczywiście nie po 8 kolejce

0

@Bocheno1 Willian?

2

@patry295 Lubię takie racjonalne podejście

3

@Encore On podobnie jak piłkarze Barcy jest ofiarą nieudolności swojego trenera. Jakże inaczej takie statystyki wyglądałyby w zespole, który bryluje? Nieprawdaż?

3

Haaland zaliczył 2 gole, czyli klasyczny hattrick, który winduje go na frontrunnera w wyścigu po Złotą Gałę. Trudno takich ścigać

5

A wcześniej Ronaldo zdziwiony, że gwizdnęli prawidłowy spalony. W Realu takie sytuacje przechodziły w LM więc nie dziwota, że to nowa sytuacja dla niego.

4

Jednak po głębokiej analizie muszę uznać, że gol Haalanda przesądza o Złotej Piłce dla niego. Faktom nie da się zaprzeczyć

6

Zdecydowanie Firmino zaklepał dziś sobie Złotą Piłkę. Haaland i CR7 chyba już definitywnie odpadli. Niby mają jeszcze 45 i 60 minut na odwrócenie swojego losu, ale to bardzo mało czasu.

0

@SteuerFreiMoney O ludzie, a co to za meliniarze?

4

@MesQueUnClub96 A 43 lata później dowiadujemy się sukcesywnie jakimi ludźmi się otaczał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?