Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale Lewy ma cholernego pecha z tymi Złotymi Piłkami. W zeszłym roku Francuzi przestraszyli się wirusa i haniebnie odwołali galę, a Lewy był ofiarą tych absurdalnych decyzji.
Z kolei w tym roku kiedy to absolutnie wszędzie bryluje, najpierw przytrafiła mu się kontuzja w newralgicznym momencie LM, a potem z punktu widzenia Lewego zdarzyła się jedyna katastrofa, która mogła mu odebrać Złota Gałę, czyli Messi wygrał Copę.
I to trofeum może usunąć w cień jego wybitne, bo tylko to słowo oddaje wyczyny Lewego, dokonania.
3
News wieczora jest następujący: pomimo pierwszych dwóch tragicznych meczów z Bayernem i Benficą, Barca w przypadku wygranej z Portugalczykami zapewni sobie awans do 1/8 LM.
4
W przerwie przewidywałem kanonadę w 2 połowie i się nie pomyliłem. No może bramek nie było za wiele, ale po strzale Fatiego siatka jeszcze się trzęsie, a to jest tak jakby wpadły ze 3 gole.
8
Gol dla Barcelony wisi w powietrzu. To tylko kwestia czasu. Dziwię się, że tak mało osób to zauważyło.
Do usłyszenia po kanonadzie w 2 połowie.
2
@pauletaa Nawet nie wypada nie narzekać
1
Ankara Kędziora, ankara Kędziora, ankara Kędziora, Ankara Kędziora, ankara Kędziora, ankara Kędziora, Ankara Kędziora, ankara Kędziora, ankara Kędziora, Ankara Kędziora, ankara Kędziora, ankara Kędziora
Udar! I gooooooooooooooooooł. Kak zabił
1
@Ojciec5tkidzieci Może i masz rację. Na la Rambli wielu użytkowników na widok mojego nicka się mocno się spina. Nie działam rozluźniająco
5
Komentarz usunięty
3
A ja jestem dziwnie spokojny, że po ostatnim meczu, gdzie zawodnicy grali znacznie bardziej rześko, Barca znowu pokaże dużą chęć zwycięstwa. I to się przekuje na wygraną. Odblokowany, tzn. obdarzony bardziej znaczącą rolą w zespole Gavi poprowadzi nas do wygranej. Moje oczy dziś skieruję właśnie na naszego pomocnika i liczę na jego połączenie z Fatim.
Co ciekawe u Busiego ostatnio wyszło, że gubi się w szybkich wymianach. Co innego przerzut, długa piłka, ale błyskotliwe klepki nie są dla niego. Już nie wyrabia na wysokich obrotach.
4
Czytam świetne opowiadania sci-fi chińskiego pisarza Cixin Liu. Okazuje się, że nasi skośnoocy koledzy nie tylko zaczynają brylować gospodarczo oraz militarnie, ale mają także do zaoferowania ciekawą treść pisaną.
W jednym z opowiadań pisarz opisuje przedstawiciela cywilizacji, która dociera do Ziemi i opisuje jak zrodziła się ich własna cywilizacja. I ta wizja mnie dokumentnie powaliła.
Otóż na początku zamieszkiwali puste jądro planety o średnicy 5700 km, otoczone grubą warstwą skał. Byli przekonani, że skały ciągną się w nieskończoność, więc swój świat nazwali Komorą i żyli teorią litego wszechświata. Mieszkańcy nie znali grawitacji, a świat składał się wyłącznie z ciał stałych. Mięśnie i kości były metalowe, a elektryczność i magnetyzm pełniły funkcję krwi. Cześć mieszkańców zapragnęła wkrótce eksploracji (czyli wwiercania się w skały), ale Senat tego zakazał. Jednak wyprawy kontynuowano wbrew zakazowi Rządu, który nie ustał nawet gdy okazało się, że gęstość skały maleje z odległością oraz mimo odkrycia sił grawitacji.
Wkrótce zawiązał się Sojusz Poszukiwaczy i rozpoczęła się Pierwsza a potem Druga Wojna Warstwowa. Sojusz ostatecznie wygrał.
Następnie opisany jest pierwszy kontakt z wodą po przebiciu się do dna oceanicznego i potężne straty spowodowane przez bezradność wobec wody. Jednak z biegiem lat, po wymyśleniu technologii plombowania wysłano pionierów specjalną torpedą, która ostatecznie dotarła na powierzchnię oceanu.
A następnie opisywana cywilizacja zaczęła eksplorację wszechświata.
Producenci "Gry o tron" we w współpracy z Netfixem, mają zekranizować trylogię "Wspomnienie o przeszłości Ziemi" Cixin Liu, więc chiński autor na pewno zyska globalnie na rozgłosie.
Moim zdaniem jego opowieści są bardzo wysokiej jakości, a sam autor jest obdarzony ogromną wyobraźnią.
3
Milan i Napoli - dwa zespoły z Włoch przewodzą zdecydowanie Serie A.
15
@Rewolucja123 Próbuj, jeśli masz do tego pasję, a widzę, że ostatnio siedzisz w taktykach, to powinieneś spróbować. To potencjalnie daje Ci szanse na lepsze życie niż nudna robota w korporacji.
Żeby spełniać marzenia, najpierw trzeba je mieć
6
@Janiama A United z CR7 17 punktów w 10 meczach. Czyli CR7 osłabił naraz 2 kluby?
11
@jeyx77x I Ronaldo powinien ją wręczać razem z @masq.
0
@Janas11224 Dla mnie to jesteś wiekowo dzieckiem z cukierkiem. Nie narzekaj
3
Zauważyłem, że ludzie błędnie nazywają zawodników, że "ten to jest kotem".
Zapewniam Was, że wszystkie takie wpisy skrupulatnie sprawdzam i na poziomie biologicznym każdy z graczy wykazywał cechy anatomii ludzkiej. W zupełnie inny sposób się poruszał, angażując do przemieszczania zaledwie 2 kończyny dolne. Nie posiadał tez charakterystycznych wąsów.
Także prosiłbym mylnie nie mylić tych zawodników z miłymi czworonogami
1
@Bocheno1 Chodziło żonie Wadka o białą kiełbasę
1
@MesQueUnClub96 tego jeszcze nie było
0
Waldek bez chrzanu to nawet nie ruszy.
3
Ale że bez drożdży ci tak wyrosło?
2
@Kurkmen Niestety za dużo w tym ceremoniale dekoracji, a za mało refleksji
2
@l0Messini W głupocie głupiego narodu, który głupio wybiera i nie szanuje własnych kobiet.
1
@Mroziu Za długo by wymieniać
3
W sumie to Barjuan już mi podpadł
1
Jest koteł, jest pieseł, to i jest nowy mioteł
1
@maciar Dziwnie, czyli inaczej czy osobliwie?
2
Ja wiem, że Xavi jeszcze nie dotarł do Barcelony, ale dzisiaj już tak trochę walczy o zachowanie posady.
1
@DaPidejpi Właściciele wręcz zapierają się żeby Ole pozostał. Oni mają na odwrót niż inni, szukają pretekstu by zostawić a nie zwolnić
1
@Rust_Cohle To, że jesteś fanem Salaha nie zmienia faktu absurdalnej diagnozy z Bruno. Pamiętaj, żeby zarzucać innym brak argumentów, sam przedstaw choć jeden.
Bo stwierdzenie, że ktoś się nie zna na futbolu, to może być ciekawe w świetlicy szkolnej i to nie w liceum.
Machnij jakiś argument rzeczowy.
1
@Encore Umieszczenie CR7 przed Bruno musi oznaczać żart, trolowanie, nieznajomość tematu, albo nie oglądanie United.
Zresztą jeśli kolega pisze, że uznanie Bruno za numer 1 w United to nie znanie się na futbolu, to odjazd jest totalny, a fanatyzm nieograniczony.
Na szczęście mnie interesują fakty a nie bajki