1

@Sau_Ron Najpierw sprowadziłbym Koemana a resztę bym dostosował

1

@Oskar00 Swój człek jesteś

2

@michal26 Serdecznie gratulujemy!

1

@Barca1992 Co ciekawe, słowa tresura używa raczej głupsza część społeczeństwa. Rozwiązania typu paszport bardziej skłonni są akceptować ludzie bardziej inteligentni, rozumiejący mechanizmy choroby i rozumiejący, że paszporty covidowe czy szczepienia są praktyczną alternatywą zapobiegającą zamykaniu/ograniczaniu gospodarki.

Do antynaukowej sekty nie docierają liczby, zgodny są bez znaczenia, wartość ludzkiego życia jest mała i zawsze znajdzie się jakieś beznadziejne wyjaśnienie.
A ja nie życzę sobie, żebym przez nieszczepionych nieuków miał zakaz przemieszczania. Co więcej nieszczepionym kazałbym pokrywać koszty leczenia z własnej kieszeni

0

@Bocheno1 Dziękuję uprzejmie.
PS. Ale kości mnie bolą

0

@DaPidejpi Tak, to wspaniałe wspomnienia. Kamień milowy w rozwoju kariery trenerskiej diamentu szkolenia z kraju tulipanów.

3

@Arkon Numerem 1 zawsze i wszędzie będzie Michael Jordan. Kochałem gościa, kocham i zawsze będę kochał. Uwielbiałem go, dał mi wiele bezsennych nocy (miałem dodać, że nie w łóżku, ale cholera te mecze oglądałem czasami w łóżku, he he). Emocje, niezrównana jakość, talent, ambicja, charyzma, żądza wygranej. Sportowiec nad sportowców.

Inni dwaj moi ulubieńcy to koszykarze Lecha, Ronnie Battle, kapitalny rzutowo Amerykanin i Adrian Małecki, który dla mnie był talentem rzutowym wszechczasów w Polsce, ale chłopak się pogubił. Zanim to jednak zrobił widziałem go w paru meczach na żywo.

Uwielbiałem tego łobuza Andrzeja Gołotę. Momentami błyskotliwy bokser, z gołębim sercem zaskarbił sobie moją sympatię bez dwóch zdań.

Michael Johnson - genialny biegacz o nietypowym stylu biegania na 200 i 400 metrów. Fenomen, który u mnie budził emocje.

I na koniec Małgosia Dydek, fenomenalna koszykarka - 213 cm talentu i skromności. Pamiętam, że jako nastolatka nie potrafiła złapać piłki i była pośmiewiskiem trybun salki przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu, ale gdy zaczęła robić niebagatelny postęp Olimpia Poznań stała się wielką firmą europejską i Gosia poprowadziła nas do triumfu w Pucharze Europy - odpowiedniku LM w piłce nożnej. O stary, co to były za czasy. Piękne, piękne lata, które dzięki Twojemu pytaniu sobie przypomniałem.

Zdecydowanie ten zestaw zawodników budzi we mnie duże emocje


PS. No i Adasia Małysza muszę wspomnieć. Świetny chłopaczek z niego był

10

Wspólna kolacja to nowinka taktyczna zaproponowana przez wybitnego Koemana.

5

Wczoraj jak patrzyłem na Barcę, to przypomniało mi się powiedzenie "drzewa umierają na stojąco".
Nasz ogrodnik już wysechł, a teraz infekuje swoich podopiecznych

4

@Przemek2323 Po dzisiejszej jednobramkowej kanonadzie? No jasne

1

@Colon Uznaję siłę tego niezaprzeczalnego argumentu

0

@escarabajo Ale gra nierzadko szwankowała. Ostatnio zespół zyskał na spójności. Czasami same gole nie wszystko oddają.

6

Ale trzeba Naglesmanowi oddać, że świetnie odbudował (słowo nieznane obecnie w Barcy) Sane, który momentami przechodzi samego siebie. Julian odzyskał Sane z najbardziej produktywnego okresu z City. W tej chwili Leroy ma w LM 3 gole i 3 asysty. Dziś grał momentami spektakularnie.
Swoją drogą to co odstawił w ciągu kilku dni bawarski walec może budzić podziw.

16

Sędzia meczu Bayern tak chamski wobec Lewego jak głosujący na Złotą Gałę - nie zaliczył mu oczywistego gola pod pretekstem, że ręką nie wolno strzelać. Ach ten spisek antypolski

1

@Batys Na razie nie przywracam tego zwyczaju, ale czuję, że z Koemanem będzie jeszcze co "świętować"

14

2 wygrane z rzędu - uwaga, mamy zwycięską serię

1

@Batys Uzbrójmy się w cierpliwość. Trenerowi potrzeba czasu - znamy to na pamięć

5

Dopadł mnie Koemanovid - chwilowo oślepłem od patrzenia na mecz Barcy

6

Ja bym ściągnął Fatiego i wprowadził obrońcę. Tak na wszelki wypadek

4

Trzeba wracać na salę tortur. 2 odsłona "widowiska" się zaczyna

3

A może zawodnicy Barcy z Koemanem myślą, że kibice na trybunach to animacja komputerowa?

0

De jong piłka zwrotna z autu 2 metry obok kolegi, który stoi 3 metry od niego. Ależ my mamy morale

1

@Coutinho007 To nie niechęć zawodników. To ręka trenera. I to ta lewa

6

Barca na zero z tyłu. Ależ Koeman się rozwija w szaleńczym tempie.

1

2

@Kurkmen Popieram Cię i to mocno. Za chwilę zacznę się zastanawiać czy państwo i podatki płacone przez obywateli mają służyć im samym czy interesom międzynarodowych korporacji. To skutek uboczny globalizacji i przecież pojedynczy Polak nie może konkurować z kapitałem ze Szwecji, Chin, czy Danii.
A za przeproszeniem, co ma ten Szwed czy Duńczyk do mojego kraju? Zabierać mieszkania i zarabiać na ludziach.

Właśnie tu powinno wkraczać państwo, by chronić podstawowe prawa obywateli.

46

Miej Boże futbol w swojej opiece. Messi ofensywny pomocnik mający udział w każdym golu zagrał ponoć słaby mecz. Pressing prowadzący do gola, świetne kilka przyspieszających czy otwierających akcje piłek, gol z karnego (które ponoć trzeba umieć strzelać), gol z akcji.

Nie ma rady, trzeba zamykać ligi. Inni nie potrafią być nawet tak słabi.

Swoją drogą w erze troli i popularnej w aptekach maści do wylotu przewodu pokarmowego mamy trzy typy występów zawodników: mniej, bardziej lub skrajnie nieudane.

3

@PatrykBarca Widać dla niektórych szpica jest na środku murawy. Jakie łby takie szpice

12

@Kwiatek67 Ja jednak poproszę o dokładkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?