Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arkon Kiedyś regularnie chodziłem na Lecha, więc widziałem paru piłkarzy, którzy byli ponadprzeciętni. Pamiętam, że swoją jakością wzbudzał zachwyt Ireneusz Jeleń, z rewelacyjnym dryblingiem. Świetny Araszkiewicz, Juskowiak, widziałem Furtoka jak załadował Lechowi 2 gole na Bułgarskiej, Trzeciaka, ekipę z Zabrza Janka Urbana i ich dream team. I wiele wiele innych.
A nawet jako 10-letni chłopak widziałem Mirosława Okońskiego. On był pewnie najlepszym graczem jakiego widziałem, ale problem w tym, że nic nie pamiętam z meczu z Bałtykiem Gdynia. Potem Okoń przeszedł do Bundesligi gdzie zrobił furorę w jednym z z sezonów.
0
@gaq Świat w dobie internetu to jakaś kompletna porażka. Nic nie pokazali dlatego doszli do finału. W świecie ludzi takich jak Ty, jest jeden wygrany, którego ewentualnie można pochwalić i reszta nieudaczników.
A już ocenianie Modricia przez pryzmat goli czy asyst, to już manifestacja braku pojęcia o piłce nożnej.
1
@gaq Bzdura. Chciałbym, żeby Cristiano zagrał kiedykolwiek na MŚ na zbliżonym poziomie do Modricia z tamtego sezonu. Wyrzucasz z siebie takie zdania z przyzwyczajenia, jakbyś nie wiedział jaki turniej grał wtedy Chorwat.
0
@arasz1819 Amen
1
@patry295 Dziękuję za wyróżnienie, zawsze czułem w sobie tę elitarność
33
Dzień dobry pani. Wstawmy za "Leo Messi" "pracownik" a za "grał" "pracował" i mamy wyrażone marzenie każdego pracodawcy.
3
@ElPonczato Są. Nie leczę gejów, nie obrażam kolorowych, nie szczam na prawo krajowe, doceniam Unię, krytykuję nepotyzm, szczepię się, żeby zmniejszać zagrożenie wśród Polaków-rodaków i wiele wiele innych.
Jestem w 100% odwrotnością antypisowców, którzy standardami wycierają podłogi a pewnie bardziej by pasowało powiedzieć kible.
Na szczęście dla tego kraju jeszcze zostało sporo ludzi, którzy są Twoją przeciwwagą.
1
@Ojciec5tkidzieci Ja tamto Olępik (jak mawiał Szpaku) wspominam z rozrzewnieniem. Grali kapitalny kawał piłki.
2
@Kurkmen Przepisy krajowe muszą się mieścić w pewnych widełkach wyznaczonych przez dyrektywy unijne.
Dla mnie to jest niewiarygodne, że do 2004 roku dostosowujemy swoje prawo do regulacji unijnych, co jest warunkiem przynależności do niej, a w 2021 roku wielkie zdziwienie, że te warunki dalej obowiązują.
A co do Twoich pytań, po co na nie odpowiadać? Ty zawsze brzmisz jak mój sąsiad pisowiec, który jest w na 100% pewien, że "pedałów trzeba leczyć". Masz niższe standardy i zadajesz pytania, na które odpowiedź Cię nie interesuje, bo dysk masz już bezpowrotnie sformatowany. No przynajmniej nie widziałem, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie skłoniło Cię choćby do zastanowienia nad tym co piszesz.
0
Alonso i Chiesa to najlepsi piłkarze w dziejach ... 15 minut tego spotkania.
0
@Encore Ale turniej jest gówno, ma rację
1
@Pawel13sz A co za rady Suarez? Kto jest piłkarzem stulecia? I kto wie lepiej? : )
0
@tristan87 Mów za siebie
0
@Encore Jest tam spore ziarenko racjonalności, waham się czy dać zielone czy nie.
1
@Arkon Ja najbardziej liczę na powtórzenie sukcesu Bucks. Antek na pewno dojedzie mentalnie do finałów, ale pytanie czy inni mentalnie utrzymają poziom umotywowania fenomenalnego Greka. To jest zespół, który odpuszczając nieco z waleczności sporo traci. Talentu tam nie ma przesadnie dużo
7
Z życia wzięta rada ojca dla syna: postępuj tak jak mówię, nie tak jak postepuję
0
Aha, no tak. Ok, hmm, wyzdrowiał.
9
Być może Pau Gasol jest najlepszym koszykarzem w dziejach bez paszportu amerykańskiego. Zdecydowanie uważam, że reprezentacja Hiszpanii, którą reprezentował była najsilniejszą w historii z wyłączeniem amerykańskich dream teamów. Takie nagromadzenie talentów z takim liderem jak Gasol jest praktycznie unikatowe w europejskiej koszykówce. Wybitny zawodnik, świetna, a wręcz modelowa kariera.
2
Teraz te okropne 2 tygodnie spekulacji, wrzutek medialnych, wpisów bez treści itp, itd. Trzeba to jakość przeżyć, ale onegdaj mieliśmy miękkie lądowanie w postaci serii meczów naszych ulubieńców z Barcelony.
Obecnie człowiek obraca twarz od meczów repry i dostaje mokrą szmatą z drugiej strony od Ronalda. Idziemy tymczasowo po pustyni a w menażkach zamiast wody, piach.
7
@Bocheno1 Rewolucja miał taki słabiuteńki wpis? To jestem zdziwiony, nie słyszałem o tym, żeby przypadkowo dojść do 1/2 LM a potem picować z rozsprzedanym składem.
Co do pytania, przecież powinieneś bronić swojego rudego ulubieńca. Już się poddałeś?
1
@Majkel34 Bardzo niewiele w temacie. Wiele osób zajmuje się na poważnie sytuacją uchodźców za naszą granicą, a Ty należysz do pajacerki, która w żenujący sposób komentuje sytuację błazeńskim memem.
Po cholerę chcieć widzieć cały kontekst?
2
@ElTomas Tacy ludzie, mi oświecona pani opowiada jak lekarze nie potrafią zdiagnozować poprawnie covida, a potem słucham w radiu jak lekarz opowiada ze szczegółami, przez godzinę, o różnicach w odmianach covida, związanych z tym różnicach w leczeniu i najnowszych postępach w rozpoznawaniu, ocenianiu, leczeniu choroby. No ale co on tam może widzieć, przecież w tych laboratoriach pracują nieuki i to sprzedane jeszcze. Dla nie to typowe myślenie gawiedzi, współczesny odpowiednik tłumu ze średniowiecza, który egzaltował się na rynku w trakcie egzekucji.
2
Koeman w przerwie reprezentacyjnej poszedł sobie na jeden dzień dorobić w Fejsbuku i masz babo placek
3
@Jakchcesz Wyszłem nie wyszedłem. Gadaj jak prawdziwy Polak
0
Koeman tak rozwija piłkarzy - na zwijająco
1
@Ojciec5tkidzieci A najlepsze jest to, że ten świetny mecz oglądałem
4
@Encore On akurat ładnie prowadzi zespół, podobnie do Koemana
19
Po dzisiejszym dniu posady stracą następujący trenerzy:
Ancelotti 1:2 z Espanyolem
Hag 0:1 a Utrechtem
Michniewicz 1:3 z Lechią
Nagelsmann 1:2 z Eintrachtem
Pochettino 0:2 z Rennes
Na włosku wiszą posady:
Guardioli 0:2 z PSG i 1:1 z Liverpoolem
Tuchela 0:1 z City i 0:1 z Juventusem
Kloppa 1:1 z City (ale u siebie)
Spokojny o posadę może być:
Koeman - za dużo zalet by wymieniać
7
Komentarz usunięty
6
@Karzel Co doskonale zobaczyliśmy w akcji marketingowej, w trakcie kręcenia reklamy z graczami Manchesteru City, gdzie Messi strzelił gola po wyreżyserowanej przez speców od marketingu akcji.
W tym wyreżyserowanym filmiku dla niepoznaki wyświetlili na tablicy wynik 2:0.