1

Patrząc po zachowaniach ludzi, niektórzy wcześniej zeszli z drzewa, ale inni puścili się gałęzi stosunkowo niedawno

1

@Encore Nie zmieniaj tematu. Nazwisko jest zboczone.

5

Kolega niżej wspomniał zawodnika o nazwisku Semeniuk. W krajach anglosaskich to bardzo niefortunne 5 pierwszych liter jego nazwiska.

6

@Encore Nie, to najlepszy gracz na świecie.

Dalej są:
CR7
Ronaldo
Cristiano
Crstiano Ronaldo
i jakiś napastnik z Portugalii, ale zapomniałem nazwiska

3

Złota Piła zaklepana dla Mbappe na 125%. Już więcej się wygrać nie dało w tym roku. Tylko nie mówcie, że LM czy Ligue 1 bo Was wyśmieję. Kylian rządzi i tyle

1

eMbappe tą asystą zaklepał sobie Złotą Gałę. Cholera, a dziś rano byłem pewien, że nic nie odbierze Gały Neymarowi.

0

@Colon Środa już przy Lewym i innych okazjach odpływała, pokazując brak kultury ale ten artykuł został chyba napisany przez jakiegoś człowieczka z podstawówki, bo poziom argumentacji jest bardzo prymitywny. Zresztą to prawicowy szmatławiec, więc zdziwienia nie ma.

Edit: szmatławiec Karnowskich, no to wszystko jasne

13

@baartekk97 Kurtyna zakryła ograniczonego autora tego wpisu.

Nie ma praktycznie takich ludzi. Niektórzy twierdzą tylko, że grupa eliminacyjna w Ameryce Płd jest trudna i nie ma zespołów typu San Marino.
A jak czytasz jakieś najgłupsze wpisy na necie i dowartościowujesz się w ten sposób, to świadczy raczej o Tobie.

Kurtyna

0

@maroon Ale możesz być przeciw obowiązkowym szczepieniom, tylko potem nie dziw się, że nie dostaniesz się w pewne miejsca. Proste.

0

@lucas/catalan Wałkuje się to od roku i jak o beton. Chodzi głównie o niezaszczepionych, bo to oni będą według przewidywań obciążać szpitale.

Żenująco wyzywasz innych od covidian, żeby maskować brak zrozumienia o co chodzi w przeciwdziałaniu chorobie zakaźnej.

A już mieszanie do tego Barcelony świadczy, że odpłynąłeś zupełnie.

0

@maroon Antyszczepionkowcy, albo nieuki. Na jedno wychodzi.

0

@lucas/catalan Sądzę, że to głupia propozycja, ponieważ lgbt nie możesz zarazić innych powodując ciężkie powikłania. Dopóki tego nie zrozumiesz, to będziesz pisał takie dyrdymały.

To porównanie pokazuje skalę niezrozumienia o co chodzi w chorobach zakaźnych.

2

@lucas/catalan Ja bym zasugerował antyszczepionkowcom, żeby od razu rozebrali skocznie.

2

@arasz1819 Egon, tzn. Koeman ma plan. Serce rośnie, zgodzisz się?

7

Nie sądziłem, że Neymar w ciągu jednej nocy praktycznie zapewni sobie Złota Piłkę. Co za show z golem i 2 asystami. Praktycznie wyprzedził wszystkich na ostatnie prostej.

4

Wracają chłopaki rozentuzjazmowane po przerwie reprezentacyjnej, gdzie szło im bardzo dobrze, a tu w drzwiach stoi Koeman ...

2

@masq Dokładnie trolu, wspaniale to opisałeś.

0

@maroon Rzeczywiście zdarzają się w życiu sytuacje, które stawiają człowieka pod ścianą, a wtedy robi się rzeczy wcześniej niewyobrażalne

1

@Comfortable_ On w październiku ocenia transfer Leo po 2,5 meczu, przy czym statystyki asyst i goli nie oddają tego, że w meczach zaprezentował bardzo solidny poziom.

2

@Encore Dlatego uważam, że mimo wysokiej jakości tego piłkarza, nie jest to w żadnej mierze zawodnik dający w przybliżeniu swoim teamom tyle co daje Messi, Lewy czy np. Mbappe lub Bruyne.

2

@Encore No tak ale w dodatku do ME, bo gdyby chodziło o samą LM, to pewnie nie padłoby akurat nazwisko Jorginho a może Kante czy jakieś inne.

0

@Encore Musi popierać swojego zawodnika, jednak poza tym mam wrażenie, że tutaj dopasowuje się kandydata na zasadzie: był w obu zwycięskich teamach, to z automatu jest kandydatem, bez patrzenia na to czy wywierał tak wielki wpływ na zespół. Jorginho nie odznaczał się jednak tak jak choćby Modrić w sezonie z triumfem w plebiscycie.

1

@Comfortable_ wpisz Kołtoń w YT

10

Słucham wieczorową porą Kołtonia i Wichniara i słyszę jak Wichniarek argumentuje, że żeby dostać Złotą Piłkę za zawodnikiem musi stać sukces klubowy, a takiego Messi nie ma. Poza tym na jesień okazuje się najgorszym transferem w Europie. Ciekawe czy Guardiola tak sądzi? A piłka reprezentacyjna ponoć aż tak się nie liczy.

Stwierdziłem, że jednak to wyłączę.

0

@Triv44 A co dopiero gdyby to było w Tajlandii ...

0

@Encore To poprawia proporcje, ale dalej odpowiedź brzmi nie.

3

@Encore Biorąc pod uwagę miażdżącą przewagę kobiet w nieatrakcyjnych i w niewłaściwym wieku, powiem zdecydowane nie. A niech wylosuję 80-latkę

1

@Encore Ale nikt mi nie zarzuci, że zrobiłem to dla zielonych, więc jestem kryty

0

@El dominatore Zwrot " w dupie" brzmi tu szczególnie dosadnie

0

@Odcinkowy W życiu nie głupi, ja nie mam nic do Ciebie zupełnie, ale taki trochę uparciuszek z Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?