1

@AbelKabel Nie mam danych. To był dość zdawkowy artykuł.
Może Katarzyn

1

@Remi70 Tu ewidentnie posunęli się za daleko. Zresztą rodzi ci się dziewczynka czy chłopiec i tak się głośno zastanawiam, po jaką cholerę odstawiać takie szopki?
Dzieciak nie mając o niczym pojęcia uczestniczy w jakimś beznadziejnym teatrzyku swoich rodziców.
Tak się zastanawiam czy akceptacja społeczna zatrzymałaby takie osoby jak ta cała Julia. Obawiam się, że to jedno szłoby swoją drogą a drugie osobną.

1

@patry295 Postanowiłem się ustatkować, wychłodzić, zasiać ziarno miłości wśród naszej społeczności...

0

@Janiama W tej sytuacji to oczywiste, że będziemy szukać wśród naszych. Niezwykle ciekawi mnie to kto mógłby podjąć się tej samobójczej misji, bo dużo wskazuje na to, że aby wygrać te 2 mecze, bardziej trzeba motywatora, który porwie szatnię niż metodyka, który działa w dłuższej perspektywie.
Ale jakie nazwiska tu można zaproponować? Czesiek z kontrą? Kto inny, bo nie widzę nikogo poza nim.

1

@Janiama Nie zgadzam się z tak bezwzględną krytyką. Zremisował z Anglią w dobrym stylu i przegrał mecz z nimi na wyjeździe w końcówce. Zremisował z Hiszpanami, z którymi obrywamy zawsze straszliwie. A na wypracowanie stylu zespołu miał bardzo mało czasu.

Jest taki nurt w PZPN, wśród polskich piłkarzy i trenerów, w którym jest jakaś niezrozumiała niechęć do trenerów z zagranicy z definicji. I u Ciebie też to zauważam.

0

@william_wallace Właśnie o to chodzi, dopóki dzieci są dziećmi mają żyć jak dzieci, bo nie są zbiornikami na głupkowate czy skrajne obsesje rodziców. Poza tym podkreśliłeś jedną fundamentalna sprawę, tzn. dziecko musi się czuć częścią jakiejś społeczności, z która się identyfikuje.

0

@barcafan9512 To takie szachy jak kobiety błyskawiczne. Nie ma gry wstępnej

14

Nasi zawodnicy są szczepieni? Mi się wydaje, że ta rtęć ze szczepionek jest tak ciężka, że ich przyciąga do ziemi.

1

@ściah Obawiam się, że w na Zachodzie intensyfikuje się trend, wedle którego postępowanie Julii Rosnowskiej stanowić powinno wzór troski o dziecko. Także pewnie będzie to taki sam powód do jatki światopoglądowej jak usuwać czy nie usuwać ciąży.

Tytułem ciekawostki, mając dokładnie to samo co Ty na myśli kiedyś tu zostałem przemielony żywcem i wielokrotnie wypluty za stwierdzenie, że dziecko (czyli w sumie już dorosły) powinno samo podejmować decyzję o chrzcie, lub przynależności religijnej, ale już po osiągnięciu pełnoletniości.
I jako uzasadnienie miałem na myśli dokładnie to samo co Ty pięknie wyraziłeś w zdaniach:
"Dzieci nie są niczyją własnością. Rodzice mają obowiązek przystosować je do życia, zapewnić bezpieczeństwo i zdrowy rozwój".

I mimo, że co do chrztu jestem pewien swojej opinii w 100%, potrafię zaakceptować opinię, że wychowanie w religii katolickiej nie jest szkodzeniem dziecku.

Tak, śliskie to są sprawy, więc nawet jeśli pani Julia robi takie rzeczy jakie robi, nie znaczy to, że ta postawa nie będzie zyskiwać na popularności. Oby nie, tu stoję po Twojej stronie zdecydowanie

1

@JimMorrisonFCB Ja już dziś od rana miejscami chodziłem tip topami. A ta kostka brukowa to istny koszmar

3

Właśnie zajadam mandarynki prosto z drzewa i podziwiam mgłę za oknem osnuwającą Poznań. Pyszny owoc.

0

@michaelson8 Nie wiem, nie było to opisane, ale wyobrażam sobie np. moje dziecko czy coś w tym stylu

5

@Medium Masz na myśli nicka? A jak tłumaczę ludziom, żeby mnie nie księgowali w danej kategorii to lewak i lewak.
A ja tylko lubię zdrowy rozsądek i działania prospołeczne

10

@MysticCat Wiesz jakie mam poglądy i nie używam tego określenia, ale Ty pewnie pisząc ideologia LGBT masz na myśli to samo co ja myśląc o nadgorliwym podążaniem za absurdalnymi tendencjami ultra wolnościowymi na Zachodzie.
W każdym razie tu się zgadzamy, a takie skrajności są obrzydliwe.

67

Julia Rosnowska, aktorka postanowiła wychowywać swoje dziecko w nurcie neutralności płciowej i postanowiła nie określać płci swojego dziecka.

"To dość naturalna konsekwencja światopoglądu mojego i mojego partnera. Chcę, żeby moje dziecko żyło w społeczeństwie otwartym i tolerancyjnym, w którym będzie czuło wolność ekspresji własnej tożsamości bez strachu o nękanie psychiczne i fizyczne"

Okazuje się, że tej biedaczce i jej zatroskanemu mężowi jest niezwykle trudno, ponieważ nie mamy odpowiednich form gramatycznych. Na szczęście rezolutna Julia publicznie stara się używać form neutralnych.

To jest miejsce gdzie mój rozum wysiada, otwartość się zamyka, a umysł się buntuje.
Otwartość wobec ludzi odmiennych, a robienie z malucha kogoś odmiennego na zapas to kompletnie 2 inne tematy i tej parze rodziców chyba coś mocno uderzyło go głowy.

3

@Kgorecki2500 To jest zbyt łatwe i oczywiste, ale oglądając TVN 24 trzeba być mocno czujnym i sprawdzać czy informacje nie są fragmentaryczne. Wczoraj ładnie ich przyłapałem na materiałach pod tezę.

2

@Batys Ale chodzi Co o to, że już godzina 15? Czy mówisz o etapie sezonu?

0

@7black4 Przemilczanie niewygodnych informacji - to pisze człowiek, który przeczytał w moim wpisie o zgonach po szczepieniach.

Zawsze rozmowa z Tobą zamienia się w takie coś co uskuteczniasz teraz, właśnie tutaj. Prowadzimy beztreściową wymianę na żaden temat z kłamstwem wykazanym przeze mnie od ręki.

Z ludźmi, którzy nie posługują się wiedzą, jak Ty, albo wiedzą wyrwaną z kontekstu, jak Ty, nie da się rozmawiać. Z kłamcami, jak Ty, również.
Ty wykazujesz wszystkie wspomniane fatalne cechy.

Ale jeśli napiszesz coś sensownego, albo poprosisz, żeby ktoś to zrobił za Ciebie chętnie podyskutuję. A tę kolejną beztreściową wymianę o niczym z Tobą już kończę, bo znowu zmarnowałem czas.

0

@7black4 Gdyby Twój kłamliwy wpis był prawdą, nie prostowałbym TVN-u, tak jak Ciebie i innych manipulantów. A jednak to robię. I tego nie podważysz.

Bajkopisarze antyszczepionkowi mają swój świat fantazji wynikający z ograniczeń poznawczych i nazywają ten świat faktami. Stanowisko odmienne od ich faktów ( czyli bajkopisarskich wymysłów) nazywają dyskredytowaniem.
I właśnie dlatego nie jesteś dla mnie wartościowym partnerem do dyskusji. Musiałbyś otrzymać od kogoś korepetycje z podstaw uczciwej dyskusji.
Kolejną rzeczą jest to, że Ty nie umiesz analizować danych całościowo, a to już oznacza dyskwalifikację, bo to oznacza,że pewnego progu nie przeskoczysz.

Tak Cię odbieram i nie napisałeś od jakiegoś czasu nic co kazałoby mi zmienić spojrzenie na Ciebie. A ja bardzo lubię gdy ktoś mi wytrąci argumenty w sposób nie do odparcia. Już kilka razy na tej stronie uznawałem rację rozmówcy.
Chętnie przeczytałbym cokolwiek sensownego od Ciebie, ale na razie nie piszesz nic wartościowego.

7

Dzisiaj obchodzimy już 8 miesięcznicę klęski z Granadą.

5

@Jakchcesz Masz zielonego za szczodrość dla kolegi

2

@dawid16dkk Chory na raka ma przypadkiem obniżoną odporność i covid takich pacjentów rozkłada na łopatki.
Osoby chore np. na białaczkę przebywają przez pewien czas w skrajnie sterylnych warunkach ponieważ każda najdrobniejsza infekcja może ich zabić. A co dopiero covid. Także może on być czynnikiem przesądzającym o zgonie i często jest

2

@darek60 Faktograficzny opis wydarzenia nie może być bzdurą. To tak jakbym opisał krzesło, a Ty byś powiedział, że to bzdura. Zastanów się człowieku

4

Wczoraj pierwszy raz od kilku lat oglądałem wiadomości TVN (będąc w gościach, sam nie mam telewizora). Po pierwsze powaliło mnie i dobiło, że prowadzącym był przestępca drogowy o swojsko brzmiącym nazwisku Kraśko.
Po drugie pojawił się news o NOP-ach (niepożądane odczyny poszczepienne). No i słucham. Podali poprawną liczbę, wyszczególnili ogromną przewagę bardzo łagodnych skutków typu zarumienienie i czekam na liczbę zgonów w obrębie kilku dni po szczepieniu.
Na co pokazują panią, która mówi, że w wyniku szczepienia nie umarł ani jeden człowiek. I tu mnie zatkało. Co kurka wodna? A co z ponad 100 osobami, które nie dalej niż tydzień po zmarli? To też jest statystyka udostępniona na stronie rządowej.
I została skrzętnie pominięta.
Oczywiście, część zgonów to zbieżność czasowa, tak jest zawsze, ale jeśli ktoś dostaje zastrzyk i mamy wyszczególnione, że zmarł po godzinie, a coś się stało z jego krwią czy sercem to nie ma żadnych podstaw, żeby na 100% stwierdzić, że to nie ma związku ze szczepieniem. Występuje uzasadnienie podejrzenie, że dla części osób szczepienie wiąże się z ryzykiem (to w końcu medykament) i pani z TVN powinna to zastrzec.

Ja rozumiem, że takiej informacji nie podaje się publicznie, bo może ona skutecznie zniechęcać do szczepień i napędzać populistów, ale poczułem się wczoraj jak w debatach z antyszczepionkowymi kolegami na stronie, którzy nie tyle zatajają informacje i dane, tylko kompletnie je ignorują, nie rozumiejąc jak bardzo są szkodliwi społecznie.

Wiadomości TVN i dyskusje na tej stronie o szczepionkach z ich wrogami to zasadniczo strata czasu ze względu na podobnie niskie standardy.

1

@masq Ja pierdzielę, wtedy nie mogłem uwierzyć w ten kurs. Postawiłem tylko stówkę i odebrałem dwie. A trzeba było pokazać cojones i wyłożyć tysiące.

4

@Medium Spójrz szerzej ale i węziej. Patrz przed siebie ale i za siebie. Patrz oczami gdy je otwierasz ale i zamykasz.

0

Nie byłoby życia bez pocierania

4

Ludzie to produkty. Produkty ingerencji wsadu męskiego w środowisko żeńskie.

2

@Encore Będę go bronił, do ostatniej asysty

2

Nie odtrącajcie mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?