Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Nie obrażaj mnie. Nie tracę czasu na kobiety.
5
Niestety nie mogę oglądać meczu :( :( :(.
Na szczęście jesteście wy, czyli całkowicie bezstronni komentatorzy o spokojnym usposobieniu.
0
@BorzyKrzys Tak, jestem antyafrykański, aż tak to widać?
https://zapodaj.net/plik-qtkNbrPpNx
2
@mekston Wdrażam jego idee każdego dnia. Wy też powinniście, jeżeli chcecie osiągnąć taki sukces jak my.
1
@Ku84fcb Wam dzieciaki, to jakieś transfery na obronę by się przydały
2
Ciekawostka: możesz jechać nawet 11 godzin i nie opuszczać Niemiec.
https://zapodaj.net/plik-thOceERt9i
1
@Kessie To już jest przeszłość. Ja będę leżał w łóżku i wizualizował sobie mecz w myślach.
2
@FcPortoFan1999 O przetrwanie, Oskar...o przetrwanie.
1
@tomek8756 Króciutko z kob***ą.
4
Jak coś to dzisiaj Barcelona gra, pozdro.
4
@Kgorecki2500 Tak.
https://zapodaj.net/plik-3wLNNWQvTR
10
A wy co jecie?
https://zapodaj.net/plik-06ZGlDLGwf
9
@Kgorecki2500 Ludzie już nawet porządnych zamachów nie potrafią zrobić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@_Niko_ Nie ma mnie, dramat.
2
@BorzyKrzys Każdy jest w coś wtajemniczony, tylko nie ja.
Z chęcią za drobną opłatą, bym agitował.
2
Daję odciąć prawą rękę @Kessie , że jutro ujrzymy taką informację:
Oficjalne: Barcelona jednak bez licencji na użytkowanie Camp Nou. Gdzie zagramy najbliższe mecze?
2
@Aragorn33 Mi na ten moment AI służy tylko i wyłącznie do zabawy i nie oczekuję jakiejś niesamowitej rzetelności.
Szczerze mówiąc, to najpewniej opóźniam rozwój AI o jakieś 5 lat, skoro uczy się między innymi z moich komentarzy.
0
GOAT i tak jest tylko jeden.
https://zapodaj.net/plik-TqCEi4p1rz
1
@malypuzon 250 milionów to znacznie za mało. Rozmowy powinny się zaczynać od co najmniej 400 milionów. To bardzo dużo pieniędzy, ale Lamine już teraz jest topowym piłkarzem, a na dodatek, gdy kupujesz piłkarza, to płacisz również za jego potencjał i siłę marketingową.
Tyle raczej może wydać tylko Arabia Saudyjska, ewentualnie w ostateczności PSG.
0
Gdybyście mieli pieniądze na kupno Yamala, to co z nim byście zrobili?
1
Jeżeli ktoś chce obejrzeć coś wartościowego i cennego, to polecam ten filmik:
3
@Jakchcesz Współczuję, że masz te dni.
5
@Kasy @July_6_BcN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Najpewniej dowiedziałbym się, że to tak naprawdę 40 letni Mirek.
1
@MessiForeverTheBest Nie wiem o czym mówisz.
https://zapodaj.net/plik-syYrUtBCc3
3
Skoro już tak się pytamy, to co wolisz?
https://zapodaj.net/plik-fq7UkoPese
https://zapodaj.net/plik-rMC2B2yvBl
3
@FcPortoFan1999 Masz mnie Oskar
2
@Kasy Kto normalny chciałby być kobietą.
16
@Comentateiro ładnie ci już bije w mózg. Dramat.
https://zapodaj.net/plik-vF2zt4lrFq
2
@Kgorecki2500 Żul w akcie protestu, po godzinie 22:00.
https://zapodaj.net/plik-I6rCoLkSdp