0

@gumaz Nie obrażaj mnie. Nie tracę czasu na kobiety.

5

Niestety nie mogę oglądać meczu :( :( :(.
Na szczęście jesteście wy, czyli całkowicie bezstronni komentatorzy o spokojnym usposobieniu.

0

@BorzyKrzys Tak, jestem antyafrykański, aż tak to widać?
https://zapodaj.net/plik-qtkNbrPpNx

2

@mekston Wdrażam jego idee każdego dnia. Wy też powinniście, jeżeli chcecie osiągnąć taki sukces jak my.

1

@Ku84fcb Wam dzieciaki, to jakieś transfery na obronę by się przydały

2

Ciekawostka: możesz jechać nawet 11 godzin i nie opuszczać Niemiec.
https://zapodaj.net/plik-thOceERt9i

1

@Kessie To już jest przeszłość. Ja będę leżał w łóżku i wizualizował sobie mecz w myślach.

2

@FcPortoFan1999 O przetrwanie, Oskar...o przetrwanie.

1

@tomek8756 Króciutko z kob***ą.

4

Jak coś to dzisiaj Barcelona gra, pozdro.

4

10

9

@Kgorecki2500 Ludzie już nawet porządnych zamachów nie potrafią zrobić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@_Niko_ Nie ma mnie, dramat.

2

@BorzyKrzys Każdy jest w coś wtajemniczony, tylko nie ja.
Z chęcią za drobną opłatą, bym agitował.

2

Daję odciąć prawą rękę @Kessie , że jutro ujrzymy taką informację:
Oficjalne: Barcelona jednak bez licencji na użytkowanie Camp Nou. Gdzie zagramy najbliższe mecze?

2

@Aragorn33 Mi na ten moment AI służy tylko i wyłącznie do zabawy i nie oczekuję jakiejś niesamowitej rzetelności.
Szczerze mówiąc, to najpewniej opóźniam rozwój AI o jakieś 5 lat, skoro uczy się między innymi z moich komentarzy.

0

GOAT i tak jest tylko jeden.
https://zapodaj.net/plik-TqCEi4p1rz

1

@malypuzon 250 milionów to znacznie za mało. Rozmowy powinny się zaczynać od co najmniej 400 milionów. To bardzo dużo pieniędzy, ale Lamine już teraz jest topowym piłkarzem, a na dodatek, gdy kupujesz piłkarza, to płacisz również za jego potencjał i siłę marketingową.
Tyle raczej może wydać tylko Arabia Saudyjska, ewentualnie w ostateczności PSG.

0

Gdybyście mieli pieniądze na kupno Yamala, to co z nim byście zrobili?

1

Jeżeli ktoś chce obejrzeć coś wartościowego i cennego, to polecam ten filmik:

3

@Jakchcesz Współczuję, że masz te dni.

5

@Kasy @July_6_BcN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Najpewniej dowiedziałbym się, że to tak naprawdę 40 letni Mirek.

1

3

3

@FcPortoFan1999 Masz mnie Oskar

2

@Kasy Kto normalny chciałby być kobietą.

16

@Comentateiro ładnie ci już bije w mózg. Dramat.
https://zapodaj.net/plik-vF2zt4lrFq

2

@Kgorecki2500 Żul w akcie protestu, po godzinie 22:00.
https://zapodaj.net/plik-I6rCoLkSdp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?