Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Salchent Pozdro.
1
@pt9 Normalnie, na przykład ja tak żyję. Szczerze mówiąc bardzo lubię zimną podłogę. No ale ja ogólnie lubię zimno i mi nie przeszkadza (w granicach tolerancji rzecz jasna)
5
Jak tak dalej pójdzie, to Yamal zostanie oskarżony o czystki etniczne na Bliskim Wschodzie. Woke nonsens.
0
Nie ma dowodów na to, że Yamal wiedział.
5
@tbas 25.10.2025: Rapha jednak zagra w El Clasico?
25.10.2025, wieczór: Oficjalnie: Raphinha nie zagra w meczu z realem.
27.10.2025: Raphinha zagra w najbliższym meczu.
28.10.2025: Brazylijczyk nadal nie trenuje
29.10.2025: Oficjalnie: Raphinha będzie miał operację.
30.10.2025: Absencja Raphini będzie krótka.
31.10.2025: Pogrzeb Raphinhi za 4 dni.
0
@Lordzi 18 letni.
Pięknie wyjaśniony, króciutko.
3
@Kgorecki2500 Nie podpuszczam cię, ale nie wyjdziesz na środek i nie pokażesz siura.
Nie ma cię na tyle. Nie podpuszczam cię, no ale nie ma szans, że to zrobisz.
3
@michal26 Sondaże i tak mają sens dopiero na chwilę przed wyborami. Wyborcy mają pamięć złotej rybki i kierują się emocjami, oraz najnowszymi wiadomościami.
6
@Arcybiskup - Dopiero z góry widać skalę bombardowań Kijowa.
- Panie prezydencie lecimy nad Waszyngtonem.
1
@tomek8756 Umięśniony piękny mężczyzna, to podstawa męskości. Ja mam wszędzie takowych. Kobiety są strasznie gejowskie i jeżeli ktoś simpi do nich, to wiem że taka osoba jest ciepła jak kaloryfer w grudniu.
1
@fcbarcafan19 Ci co margarynę jedzą.
Jankesi to dzikusy.
5
W Gibraltarze nie ma już słabych drużyn. Fakty.
Lincoln, to aktualnie dopiero czwarta drużyna Gibraltaru. Strach pomyśleć co zrobiłby z Lechem lider.
2
@norbi77 Najgorzej.
https://zapodaj.net/plik-Vc4AriQXNz
1
@fcbarcafan19 Widać, że profesjonaliści.
Użyli prostych metod manipulacyjnych i kamuflażu.
Były już w przeszłości eksperymenty, że mając zwykłą kamizelkę odblaskową i pewność siebie, można wejść do wielu miejsc.
Ludzie nawet nie zwrócili na nich zbytniej uwagi, bo myśleli, że to jacyś pracownicy.
2
Uwu uwu uwu uwu
2
@DawidekFCB Jagiellonia się nie będzie certolić z żabojadami i bedzie wpierdziel dla jego.
0
@gumaz Ludzie z Lewicy, Razem, PSL i 2050, pewnie po prostu zagłosują na KO, jako na mniejsze zło w ich mniemaniu i tyle. Na ten moment ten ogólnie szeroko pojęty prawicowy blok i tak wygrywa.
3
@Jakchcesz Przecież na zdjęciu jest Charles Leclerc, który to jest kierowcą F1. Czy ty sugerujesz, że ma on tutaj konto i pisze po polsku? Naprawdę jesteś taki mało inteligentny? Eklerek nie jest osobą ze zdjęcia. Ogarnij się człowieku, bo najwyższa pora dorosnąć. Dramat.
1
@Konradowskyy Za dużo wymagasz. Idź lepiej dzieciak grać w tryb online i wpłać, chociaż ten tysiąc złotych na paczki, żeby Panowie z EA byli zadowoleni. Strasznie jesteś roszczeniowy, że chcesz rozwoju trybu kariery.
5
@Eklerek Czyli 0:0
4
@tomek8756 Jeżeli myślisz, że będę tolerował takie rasistowskie odzywki, to masz rację.
7
W meczu Chelsea już 3 rzuty karne. Chłopaki się chyba pomylili i w złym meczu obstawili żołnierzy. Barcelona zapłaci rachunek.
4
@Bocheno1 Wymieniłeś tylko moje zalety, więc niezbyt rozumiem ten komentarz.
3
@Bocheno1 Super. Z jakiegoś powodu nikt mnie nigdzie nie zaprasza i jestem trochę samotny, więc doceniam ten miły gest z waszej strony.
7
@Bocheno1 A ja mogę przyjść? Popatrzę sobie tylko i pójdę.
2
@FcPortoFan1999 Widzę Oskar, że zaczynasz coraz bardziej podkręcać temat. Rozbrykaleś się ty mój koleżko.
0
@Ojciec5tkidzieci Oj bedzie się działo.
3
real madryt będzie miał jeden dzień mniej odpoczynku, niż wielka, jakże wielka Barcelona. Było kupować Negreire po taniości, który kulturalnie ustawi terminarz, a nie jakichś masturbatorów z Argentyny sprowadzać. Fakty.
1
@AssisMoreira Azerowie to twoi bracia, Gruzinie?
0
@kuz Starzejesz się dziadek. Młode wilki cię dominują.