3

@Bocheno1 Super. Z jakiegoś powodu nikt mnie nigdzie nie zaprasza i jestem trochę samotny, więc doceniam ten miły gest z waszej strony.

7

@Bocheno1 A ja mogę przyjść? Popatrzę sobie tylko i pójdę.

2

@FcPortoFan1999 Widzę Oskar, że zaczynasz coraz bardziej podkręcać temat. Rozbrykaleś się ty mój koleżko.

0

@Ojciec5tkidzieci Oj bedzie się działo.

3

real madryt będzie miał jeden dzień mniej odpoczynku, niż wielka, jakże wielka Barcelona. Było kupować Negreire po taniości, który kulturalnie ustawi terminarz, a nie jakichś masturbatorów z Argentyny sprowadzać. Fakty.

1

@AssisMoreira Azerowie to twoi bracia, Gruzinie?

0

@kuz Starzejesz się dziadek. Młode wilki cię dominują.

3

@blakkudium Szwagry co z @Kgorecki2500 umowę podpisali. Szacun.

6

@ViscaelBarca2007 Myślisz że mnie na takie luksusy stać, dzieciak.

14

Jak coś, to w najbliższą niedzielę o 16:15 gramy z realem madryt, pozdro.

3

@Trojanek23 Ostateczne rozwiązanie kwestii psów. Jestem z tobą, jazda z pchlarzami i ich sojusznikami.
Ludzkość über alles.

3

@Eklerek Wiem, wielokrotnie się bawiłem w ten sposób

3

@Eklerek Bardziej myślałem o tym, żeby sobie kawę jeszcze zrobić i zarwać nockę, bo dlaczego nie.

7

Nie mogę zasnąć, dramat.

11

Chłopcy ekscytują się bramkami, ale to mężczyźni doceniają widowisko w wykonaniu Kairat Ałmaty i Pafosu.
https://zapodaj.net/plik-B7PzSRI4YS

2

Dobra, pora na haramball i mecz Atletico z Arsenalem.
Stężenie terroryzmu w tym meczu wykracza poza skalę

6

Tak, kupiliśmy mecz i co nam zrobicie?

3

Bo to trzeba oglądać kulturalnie mecz z arabskim komentarzem, a nie jakieś śmieszne polskie madryciaki i problemu nie będzie.

2

No Olympiakos już chyba do meczu nie wróci.

1

Bardzo brutalny atak, kartka całkowicie zasłużona.

3

@MessiForeverTheBest Bardziej mnie zastanawia, kto na bramkę. Balde, czy Szczęsny?

14

Póki co Flick ratuje jeszcze swoją posadę.

2

Fermin aktualnie najlepsza 9 Barcelony. Fakty.

2

Wszystko dzięki podaniu Szczęsnego

2

Beznadziejny jest ten mecz. Sezon do kosza.

2

@damian16161212 Zawsze jest dobry moment na dyskusję o aborcji.

2

Co sądzicie o aborcji?

3

@MessiForeverTheBest To ty chyba nie wiesz jak to działa:

6

@Kgorecki2500 Przykro mi się ogląda jak się staczasz.
Najpierw hazard, teraz alkohol. Jesteś w moim wieku, a jesteśmy tak różnymi osobami.
Ja jestem definicją czystości, a ty...no właśnie

15

@JimMorrisonFCB Dobrze że ci powiedziałem, że mecz jest o 21, bo byś przegapił.
Takiego przyjaciela jak ja, to ze świecą szukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?