2

Pedri miał dzisiaj niby odpocząć, czyli oznacza to zmianę minutę przed końcem meczu. Trochę ryzykowne, bo się może rozleniwić, ale Flick wie co robi.

1

@FcPortoFan1999 Jestem twoim przyjacielem, który zawsze stoi u twego boku, a ty sobie ze mnie żartujesz, tak po prostu na forum publicznym. Upokarzasz mnie na oczach ludzi. Czuję się zaatakowany i obnażony.

3

@FcPortoFan1999 Oskar, nie żartuj sobie ze mnie.
@Kgorecki2500 No ale trzeba przyznać, że Adi ładne partidazo zaprezentował.

7

O 18:45 jest mecz jak coś.
Co wy byście beze mnie zrobili.

9

@Kgorecki2500 Nie no, przecież normalnie krzyczałby po argentyńsku, ale krzyczał po hiszpańsku, więc jest coś na rzeczy.

2

Wystraszył się Araujo na 9. Fakty.

4

@Nazio_87 Strasznie bawi mnie takie rumakowanie polityków.
Gówno by zrobili. Rzecz jasna nie winię go za to, że tego nie zrobi, bo byłoby to niekoniecznie rozsądne, ale winię za takie pieprzenie.
Siusiaczki nic radykalnego nie uczynili, gdy drony przekraczały granicę, a grożą złapaniem przywódcy kraju, który to jest za to odpowiedzialny.

4

1

@Pedri16Future Kolejny projekt, który nigdy nie powstanie. No chyba że celem jest defraudacja, to wtedy spełni swoje cele.
Choć z drugiej strony żałuję, że tego typu plany co do zasady nie dochodzą do skutku, bo jestem zwolennikiem "szalonych" pomysłów.

0

@wpwelement Nigdy nie odważyłbym się oskarżyć ciebie o coś złego. Moja wierność nie ma ograniczeń.

12

@JanZagloba To idealny moment, żeby pójść po mleko. Los daje ci znak.

5

@JanZagloba Super.
Jeżeli urodzi się czarne, to bez obaw. Po prostu są to konsekwencje zmian klimatu.

6

@Jakchcesz Wpwelement podczas czytania waszych wypocin:
https://media1.tenor.com/m/80zMDyE85hAAAAAC/money-crying.gif

1

@Eklerek Posłuchali moich skarg i efekty widać.
Po raz kolejny można zauważyć mój ogromny wpływ.

4

@spiderman1899 Właśnie analizuję o co mu chodzi i czy mi grozi.

1

@Kgorecki2500 Może ci się uda i jakiegoś zbiegłego szlachcica ubijesz.

8

Wszyscy jesteście dziwni, tylko ja tu jestem normalny.
A tak poza tym, to przypominam że gramy dzisiaj o 18:45 z Grekami. Widzę was wszystkich umytych i pachnących, właśnie o tej godzinie.

3

Woke nonsens...

5

@Faro Mój wujek podczas padaczki miał lepsze ruchy.
Niech on już idzie do tej Arabii.

7

@Bulbazaur17 Bo to trzeba być na bieżąco, dzieciak. Ja jako bezrobotny człowiek bez perspektyw, przeglądam La Ramble 24/7 i mam cały czas rękę na pulsie. Wystarczy mrugnąć i możesz stracić sens wieku wątków.

15

@Comentateiro Jesteś jej sugar daddy? Choć biorąc pod uwagę wiek, to bardziej sugar great great great grandfather.

5

@Kessie nie wiem dlaczego, ale gdy zobaczyłem te pluszaki, to pomyślałem o tobie. Dziwne.
https://zapodaj.net/plik-BCQZ9QiPej

3

@blakkudium Brzydkie/średnie.

1

@Jakchcesz Widać, kto tu wyżnął głową w szybę

3

@PIWOSZ89 Na akumulator.

2

@Ku84fcb Mam gigantyczną ilość zalet, ale właśnie skromność jest największą z nich.

3

@vangoor ...

2

@July_6_BcN Każda moja wypowiedź jest mądra, więc chyba jeszcze dzisiaj nie czytałaś moich komentarzy. Weź nie trolluj.

3

@paweldunajecfcb Wilk nie przejmuje się opinią owiec.
Orzeł nie zniża się, by rozmawiać z wróblami.
Tygrys nie musi ryczeć, by wiedzieć, kim jest.
Wąż nie tłumaczy się żabom, dlaczego pełza inaczej.
Koń, który zna swoją wartość, nie ściga się z osłem.

Hałas cudzych opinii nie stłumi moich słów i myśli. Jestem ponad wszystkimi.

8

@Kessie nie wiedziałem, że masz własną linię słodyczy. Szacunek.
https://zapodaj.net/plik-u4qvANteDS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?