2

Daję odciąć prawą rękę @Kessie , że jutro ujrzymy taką informację:
Oficjalne: Barcelona jednak bez licencji na użytkowanie Camp Nou. Gdzie zagramy najbliższe mecze?

2

@Aragorn33 Mi na ten moment AI służy tylko i wyłącznie do zabawy i nie oczekuję jakiejś niesamowitej rzetelności.
Szczerze mówiąc, to najpewniej opóźniam rozwój AI o jakieś 5 lat, skoro uczy się między innymi z moich komentarzy.

0

GOAT i tak jest tylko jeden.
https://zapodaj.net/plik-TqCEi4p1rz

1

@malypuzon 250 milionów to znacznie za mało. Rozmowy powinny się zaczynać od co najmniej 400 milionów. To bardzo dużo pieniędzy, ale Lamine już teraz jest topowym piłkarzem, a na dodatek, gdy kupujesz piłkarza, to płacisz również za jego potencjał i siłę marketingową.
Tyle raczej może wydać tylko Arabia Saudyjska, ewentualnie w ostateczności PSG.

0

Gdybyście mieli pieniądze na kupno Yamala, to co z nim byście zrobili?

1

Jeżeli ktoś chce obejrzeć coś wartościowego i cennego, to polecam ten filmik:

3

@Jakchcesz Współczuję, że masz te dni.

5

@Kasy @July_6_BcN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Najpewniej dowiedziałbym się, że to tak naprawdę 40 letni Mirek.

1

3

3

@FcPortoFan1999 Masz mnie Oskar

2

@Kasy Kto normalny chciałby być kobietą.

16

@Comentateiro ładnie ci już bije w mózg. Dramat.
https://zapodaj.net/plik-vF2zt4lrFq

2

@Kgorecki2500 Żul w akcie protestu, po godzinie 22:00.
https://zapodaj.net/plik-I6rCoLkSdp

5

@Czyhrynski Fabuły równie dobrze mogłoby nie być, a i rozgrywka może się dość szybko znudzić.
Jednak sam wystrój świata fajny i czuć klimat.

2

@Andi18 *przebywała.

8

@Kgorecki2500 Czasem trzeba stracić trochę, żeby w przyszłości stracić wszystko. Nie poddawaj się.

0

@Rifek SzpontOS ma cię w garści.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JimMorrisonFCB Z Terry’ego Davisa też się śmiali. Zdziwicie się dzieciaki.

5

Nie korzystajcie z AI. Ostrzegałem was.

6

@macio_944 To rozszerzenie nazywa się fcbarca.com?

3

@Kgorecki2500 Na parkingach dla tirów można spotkać podobne wywary. Lubię się tam zaopatrywać, bo są darmowe i leżą na chodniku, polecam

5

@gumaz Znowu bredzisz.

12

@gumaz A czy oddychanie, to ważna aktywność w twoim życiu?
To już nie kwestia tego, czy jest to wartościowy czas, lecz tego że to jest niezbędne do przetrwania.
La Rambla jest fundamentem istnienia i gdyby zniknęła, to wszystko by runęło. To jest czysta symbioza. Jeżeli jeden upadnie, to pociągnie za sobą drugiego.
Jesteśmy jednością. Ja to La Rambla, La Rambla to ja.

7

@tomek8756 Nie wiem, dla mnie ogólnie zadawanie się z kobietami jest trochę gejowskie. Ziomale ponad lale

16

- Piątek: Czy Raphinha jednak nie zdąży?
- Sobota: optymistyczne wieści z Katalonii w sprawie zdrowia Raphinhi
-Niedziela: środowisko Raphini negatywnie nastawione do powrotu Brazylijczyka na El Clasico
- Poniedziałek: Here we go, Raphinha może zagra, a może nie w meczu z realem
- Wtorek...

I tak to się kręci.

6

@Laminedependencia Jeżeli chodzi o kremy, to tylko Nivea.

0

@Aragorn33 No i przegrają.
Nie zrobią tego i z pragmatycznego punktu widzenia nie ma to dla nich sensu, bo pomimo tego, że w sondażach są jeszcze co do zasady na pierwszym miejscu, to najpewniej nie dadzą radę skręcić koalicje podobną do obecnej.
Partie polityczne myślą przede wszystkim przez pryzmat wyborów, a nie co jest dobre dla kraju i społeczeństwa. A oni są skorumpowani jak każdy inny.
Taki jest nasz ustrój.

49

@spiderman1899 Albo, że twoja mama lepiej gotuje.
Takie rzeczy są czymś bardzo motywującym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?