Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Karny jest wtedy, gdy sędzia zagwiżdże. Fakty.
6
@Kessie Wygląda jakby się na to spuścił ten ludzik z Delmy.
0
@tomek8756 Znaczy to jest prawda. Ona sama jest zwolenniczką Trumpa (a przynajmniej na takową się kreuje) i w typowym podziale, to jest ona po tej prawej stronie spektrum politycznego.
A że chce się przypodobać Donaldowi i coś zyskać, to inna kwestia.
2
@Matheu12 Bałkany to ogólnie specyficzne miejsce. Fakt, że Tito dał radę tak długo utrzymać Jugosławię w względnych ryzach, jest godne szacunku.
0
@Cule1234 No i po co?
5
@Lionel_Messi10 Nie będzie litości.
1
@blakkudium Frimpong kupił nowe buty, więc stawka w pojedynkach jest wysoka, bo może je pobrudzić krwią. Wyniki nie są takie oczywiste.
2
@FcPortoFan1999 Cieszę się Oskar twoim szczęściem.
0
@Encore Jeden nie jest taki sam jak reszta. Kto ma wiedzieć, ten wie.
4
A wy jakie plany na przyszły tydzień?
https://zapodaj.net/plik-gnmtZslNem
0
@esem91 Czy bolało? Jak patrzyłeś co z Polską uczyniły najazdy Kozaków, Szwedów i Tatarów? Bo mnie bardzo.
2
@blakkudium Tak, między Oskarem Dirlewangerem, a Shiro Ishii.
0
@kanver_ Złoty But jak najbardziej. No i jest faworytem, w szczególności że taki choćby Kane rozegra trochę mniej meczów.
0
@FcPortoFan1999 A więc proponujesz połączenie Izraela z Polską i utworzenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, w stolicy w Jerozolimie? Podoba mi się twój sposób myślenia, Oskar.
1
@kanver_ Haaland ma ten problem, że gra w Norwegii, a w nadchodzącej złotej piłce właśnie turniej reprezentacyjny będzie kluczowy.
No chyba że nordowie zajdą daleko.
3
@blakkudium Mój zbrodniarz wojenny.
2
@Kgorecki2500 Czarnym? Masz chyba na myśli czystym białym koniem o nieskazitelnej krwi. Dokładnie takim jak Haaland.
9
A co jeżeli Haaland jest członkiem Hamasu? Nie mówię że tak jest, ale co jeśli?
4
@Comentateiro Mam tak samo. Zawsze popieram tych dobrych.
6
@gumaz Ja stoję po właściwej stronie historii. Nie mam nic sobie do zarzucenia.
8
Zgłaszam was wszystkich za antysemityzm.
1
@MirusAmisz Jakbym La Ramble czytał podczas meczu.
4
@Luciano99 Dziwne, ja wygrałem nowego Iphona i czekam na wysyłkę. Musiałem tylko podać dane do konta bankowego i to wszystko. Spróbuj jeszcze raz
0
@Kamilos84 Derby czystek etnicznych, moje ulubione.
3
Szanty, opinia?
4
Flick w strachu.
5
@Kessie Chciał żeby dzieciom czarodziejów żyło się lepiej.
5
Każde spotkanie z @Kessie takie jest:
https://zapodaj.net/plik-kjWxOcNQkY
1
@FcPortoFan1999 Oskar, musisz zrozumieć że nie każdy jest fanatykiem Ekstraklasy.
Bardzo szanuję ciebie jako człowieka i twój fetysz, no ale są różne smaki.
4
@Cyzix Masz mleko w lodówce? Jeżeli nie, to wiesz co robić.
Jeśli niestety masz, to mam nadzieję, że chociaż posiadasz schody w domu.