0

@Lionel_Messi10 Ja tam proponuję strefę Gazy.

6

Życie jest wyścigiem, pamiętajcie o tym i kontynuujcie drogę do mety.
https://zapodaj.net/plik-S9bhW8kXHL

1

@Karol145 Drony to i latają nad lotniskami na zachodzie Europy. To jest dość interesujące, bo w tani sposób można sparaliżować ruch lotniczy, gdyż samoloty muszą wstrzymać lot.

7

@gumaz Codziennie mam nadzieję, że już nie wstanę.

1

2

@blakkudium Tylko Graham Potter może ich uratować.

2

@tomek8756 Ja tam zawsze doceniałem wątek miłosny w historii Josefa Fritzla

7

@Kessie Nic się nie zmieniliście.
https://zapodaj.net/plik-KfJWxaCCFX

4

@Kessie Mercedesy też są fajne.
https://zapodaj.net/plik-tBRTSxwEro

1

@QuQ Ogólnie cały serial jest dobry.
Pokazuje tą bardziej realistyczną część hakowania i łączy to wszytko z wątkiem psychologicznym.

Bojack Horseman też polecam. Osobiście spodziewałem się czegoś w stylu South Park, albo Brickleberry (uwielbiam ten rodzaj humoru), no ale uderzał w zupełnie inne rejony, co nie jest wadą.

1

@fcbarcafan19 Pewnie dlatego, że te samochody są nietypowe w takich sprawach i domyślnie kompletnie nieprzystosowane do terenu, a więc dla zainteresowanych jest to ciekawsze. Jeżeli jakiś zapalony off roadowiec ma ochotę na suva terenowego, to już ma wybór.
Porsche też zrobiło choćby Porsche 911 w wersji Dakar.

6

@Stinger_ Przede wszystkim czas nas zabija, więc na zegarkach też taka informacja powinna widnieć.

9

@marcin62 Podobno też zjedzenie królika ma zły wpływ na królika. Też jestem w szoku i się dopiero ostatnio dowiedziałem.

7

@Jakchcesz Nie wiem, ale fajne to zwierzątka.
Miałem kiedyś i nie trzeba było dawać im jeść, pić, a i mała klatka wystarczy. Niestety żyją tylko 3 dni :/.

3

@gumaz Gdy wygram na loterii, to nikomu nie powiem, ale będą znaki.

2

@fcbarcafan19 Rufus to jest dopiero absolutna jednostka:

4

@Bocheno1 No i Kessie rozwalił sobie wodopój. Gratuluję mózgu.

3

@malicinho Na przykład "Mr robot".
Uważam że jest nieco niedoceniany.

Również ponoć serial "Suburra" jest podobny do Gomorry, ale jeszcze nie oglądałem.

0

@krefi10 Jeżeli chcę poczuć jakikolwiek sensowny efekt, to muszę wypić dwie, jedna po drugiej.
Dlatego jeżeli już piję, to dwie przez cały dzień i to właśnie w krótkim odstępie czasu.
Nie wiem, czy moje serce to lubi, no ale kto by się tym przejmował.

2

@Zoker To jest po prostu aż zbyt oczywiste że przegrają najbliższy mecz.

1

@JackPtak Nie ma nic bardziej męskiego od seksu dwóch facetów. Fakty.

4

@blakkudium Były alkotubki, to afera się zrobiła. Antyludzki kraj

5

@Encore Kiedy jeszcze ta seria była o samochodach.

3

@blakkudium Cóż za niespodzianka.
Ale jakoś automatycznie mój mózg sprawia, że ten napój w kartonowym opakowaniu będzie miał zły smak.
Nie wiem na ile to jest sztuczny efekt, a na ile rzeczywisty wpływ (opakowania mogą wpływać na smak) no ale wolę kupować produkty w innych opakowaniach, niż właśnie te kartonowe. W szczególności do Oshee mi to kompletnie nie pasuje.

4

Uważajcie na siebie.

2

@fart Akurat Legia zawsze z oprawami dowoziła, co mnie cieszy, bo ja zawsze byłem zwolennikiem opraw kibicowskich, a i nawet pirotechnika mnie nie razi.

1

@blakkudium "Go Ahead Eagle", co to jest za nazwa.
Brzmi jak jakaś przyśpiewka cheerleaderek na meczu NFL, u jankesów.

2

@Popitek12 Trochę już wyszły z mody, dlatego nie wiem czy warto popitek. Z drugiej strony Kanye West dołączył do naszej sprawy, aczkolwiek Ye już nie jest częścią firmy, niestety.

3

@Kessie Wpwelement przesyła pozdrowienia *wbijam nóż w serce*

1

@Jakchcesz To swoją drogą. Niektórzy zapomnieli, że to nie aktorzy, a zwykli ludzie. A lombardy są znane z tego, że uczęszczają tam specyficzne osobniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?