Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Ja tam proponuję strefę Gazy.
6
Życie jest wyścigiem, pamiętajcie o tym i kontynuujcie drogę do mety.
https://zapodaj.net/plik-S9bhW8kXHL
1
@Karol145 Drony to i latają nad lotniskami na zachodzie Europy. To jest dość interesujące, bo w tani sposób można sparaliżować ruch lotniczy, gdyż samoloty muszą wstrzymać lot.
7
@gumaz Codziennie mam nadzieję, że już nie wstanę.
1
@tomek8756 Tak.
https://zapodaj.net/plik-yvVLLwhgZE
2
@blakkudium Tylko Graham Potter może ich uratować.
2
@tomek8756 Ja tam zawsze doceniałem wątek miłosny w historii Josefa Fritzla
7
@Kessie Nic się nie zmieniliście.
https://zapodaj.net/plik-KfJWxaCCFX
4
@Kessie Mercedesy też są fajne.
https://zapodaj.net/plik-tBRTSxwEro
1
@QuQ Ogólnie cały serial jest dobry.
Pokazuje tą bardziej realistyczną część hakowania i łączy to wszytko z wątkiem psychologicznym.
Bojack Horseman też polecam. Osobiście spodziewałem się czegoś w stylu South Park, albo Brickleberry (uwielbiam ten rodzaj humoru), no ale uderzał w zupełnie inne rejony, co nie jest wadą.
1
@fcbarcafan19 Pewnie dlatego, że te samochody są nietypowe w takich sprawach i domyślnie kompletnie nieprzystosowane do terenu, a więc dla zainteresowanych jest to ciekawsze. Jeżeli jakiś zapalony off roadowiec ma ochotę na suva terenowego, to już ma wybór.
Porsche też zrobiło choćby Porsche 911 w wersji Dakar.
6
@Stinger_ Przede wszystkim czas nas zabija, więc na zegarkach też taka informacja powinna widnieć.
9
@marcin62 Podobno też zjedzenie królika ma zły wpływ na królika. Też jestem w szoku i się dopiero ostatnio dowiedziałem.
7
@Jakchcesz Nie wiem, ale fajne to zwierzątka.
Miałem kiedyś i nie trzeba było dawać im jeść, pić, a i mała klatka wystarczy. Niestety żyją tylko 3 dni :/.
3
@gumaz Gdy wygram na loterii, to nikomu nie powiem, ale będą znaki.
2
@fcbarcafan19 Rufus to jest dopiero absolutna jednostka:
4
@Bocheno1 No i Kessie rozwalił sobie wodopój. Gratuluję mózgu.
3
@malicinho Na przykład "Mr robot".
Uważam że jest nieco niedoceniany.
Również ponoć serial "Suburra" jest podobny do Gomorry, ale jeszcze nie oglądałem.
0
@krefi10 Jeżeli chcę poczuć jakikolwiek sensowny efekt, to muszę wypić dwie, jedna po drugiej.
Dlatego jeżeli już piję, to dwie przez cały dzień i to właśnie w krótkim odstępie czasu.
Nie wiem, czy moje serce to lubi, no ale kto by się tym przejmował.
2
@Zoker To jest po prostu aż zbyt oczywiste że przegrają najbliższy mecz.
1
@JackPtak Nie ma nic bardziej męskiego od seksu dwóch facetów. Fakty.
4
@blakkudium Były alkotubki, to afera się zrobiła. Antyludzki kraj
5
@Encore Kiedy jeszcze ta seria była o samochodach.
3
@blakkudium Cóż za niespodzianka.
Ale jakoś automatycznie mój mózg sprawia, że ten napój w kartonowym opakowaniu będzie miał zły smak.
Nie wiem na ile to jest sztuczny efekt, a na ile rzeczywisty wpływ (opakowania mogą wpływać na smak) no ale wolę kupować produkty w innych opakowaniach, niż właśnie te kartonowe. W szczególności do Oshee mi to kompletnie nie pasuje.
4
Uważajcie na siebie.
2
@fart Akurat Legia zawsze z oprawami dowoziła, co mnie cieszy, bo ja zawsze byłem zwolennikiem opraw kibicowskich, a i nawet pirotechnika mnie nie razi.
1
@blakkudium "Go Ahead Eagle", co to jest za nazwa.
Brzmi jak jakaś przyśpiewka cheerleaderek na meczu NFL, u jankesów.
2
@Popitek12 Trochę już wyszły z mody, dlatego nie wiem czy warto popitek. Z drugiej strony Kanye West dołączył do naszej sprawy, aczkolwiek Ye już nie jest częścią firmy, niestety.
3
@Kessie Wpwelement przesyła pozdrowienia *wbijam nóż w serce*
1
@Jakchcesz To swoją drogą. Niektórzy zapomnieli, że to nie aktorzy, a zwykli ludzie. A lombardy są znane z tego, że uczęszczają tam specyficzne osobniki.