3

@Cule1234 To niech organizują mecze z byłymi drużynami United. Może uda im się wygrać jakieś 1:0 z drużyną z 19 wieku i to tylko dlatego, że oni wszyscy już nie żyją.

2

@blakkudium Ma się zgadzać z tym, z czym zgadza się jego aktualny Pan.
To uproszczony system dla ludzi jego rodzaju.

7

@maroon Bo ludzie mają owsiki w tyłku i wszystko jest wojną lewicy i prawicy. Jeżeli nie zgadzasz się z "x", to jesteś lewakiem, z kolei jeżeli nie zgadzasz się z "y", to prawakiem. Proste

28

@adamek20151 A zwyzywaj ich jeszcze raz, zobaczymy co się stanie.

3

0

@derus Pięknie, króciutko z @Kgorecki2500 .
Skończyło się rumakowanie.

2

0

No ale mogliby chociaż lepiej te mecze rozdzielać, a nie że co do zasady o 18:45 są jakieś zapychacze. Czuję się oszukany i zaatakowany.

1

@SkN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

23

@Eklerek Co ten Gullit.

1

@fcbarcafan19 Coś tam tematu liznąłem.

1

@mordini123 Jak zawsze istnieje jedno rozwiązanie:

0

@Pawlak1992 Ród Bolton. Największe sigmy w Siedmiu Królestwach.
Prawowici królowie północy.

1

@Symson A ok.
No bo ja właśnie kiedyś słyszałem, że te pojemniki w kształcie serca się nawet nie zwracają, ale nie wiem ile w tym prawdy dlatego pytałem.
Pewnie jeżeli oddaje w workach, to sprawa się ma inaczej.

1

@betonito Jak ja się cieszę, że do tego transferu nigdy nie doszło.
Jestem w 99% przekonany, że byłby to flop, z którym musielibyśmy się bujać.

1

@Pawlak1992 W swoim życiu oglądam tylko piłkę nożną i inne sporty niezbyt mnie interesują, a więc wybór jest jasny.

3

@Kessie ty też często myślisz o Rzymie? Bo ja tak.

0

@Symson A te nakrętki, to nie jest czasem coś absolutnie nieopłacalnego? Takie coś gdzieś czytałem/słyszałem.
W szczególności te pojemniki w kształcie serca, co można było ujrzeć.

2

@Eklerek Zakładam, że są jakieś zapisy, bo logika mówi że muszą być na tym poziomie.
No ale jeżeli nie ma, to chłop wygrał życie.

3

Typowa dyplomatyczna wypowiedź która nie pali mostu i nie zamyka drogi, prosto z szablonu, co nikogo nie powinno dziwić.
Zakładam, że on sam chciałby do nas przyjść, no ale jest to niezwykle skomplikowane i ciężko mi sobie w tym momencie wyobrazić scenariusz, w którym się to wydarzy. Dlatego radziłbym się nie nastawiać w żadnym stopniu.

3

@Eklerek Albo po prostu można używać też tych
( ͡° ͜ʖ ͡°) :
https://zapodaj.net/plik-BoAj7XCzSV

1

@4drian0 Nic złego nie może się stać.

6

@JimMorrisonFCB Dziś PSG wyląduje w worku na odpady zmieszane, tak będziemy nimi kręcić.

5

@Eklerek Kto nie wywiercił dziurę w arbuzie, ten nie zna życia. Tylko trzeba uważać, żeby pestki nie dostały się tam gdzie nie powinny.

6

@Kasy Wszystko może być partnerem seksualnym, jeżeli jesteś wystarczająco kreatywny.

15

@esem91 Nic nie rozumiem.
Po prostu dajcie mi kompetentne roboty o kobiecym wyglądzie i z kocimi uszami.

3

@konajoncek No ale właśnie fakt, że się rozkłada ma zalety.
Możesz wydać miliardy na nowy atak i obronę, a na końcu i tak ze łba ci strzeli Eric pieprzony Garcia.

1

@Comentateiro Ja wiem, że jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, by wyciągać daleko idące wnioski i najprawdopodobniej wkrótce odpali, ale zabawne by było, gdyby to był ich Coutinho pod względem słabego transferu.

4

@escarabajo Co sądzisz o aborcji?

4

Nie mogę oglądać tego jak się kłócicie i obrażacie od najgorszych, więc miejmy to za sobą. Segregacja, opinia?
https://zapodaj.net/plik-GV2xhD0Mi7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?