Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cule1234 To niech organizują mecze z byłymi drużynami United. Może uda im się wygrać jakieś 1:0 z drużyną z 19 wieku i to tylko dlatego, że oni wszyscy już nie żyją.
2
@blakkudium Ma się zgadzać z tym, z czym zgadza się jego aktualny Pan.
To uproszczony system dla ludzi jego rodzaju.
7
@maroon Bo ludzie mają owsiki w tyłku i wszystko jest wojną lewicy i prawicy. Jeżeli nie zgadzasz się z "x", to jesteś lewakiem, z kolei jeżeli nie zgadzasz się z "y", to prawakiem. Proste
28
@adamek20151 A zwyzywaj ich jeszcze raz, zobaczymy co się stanie.
3
@Luciano99 Dzięki Lucek.
https://zapodaj.net/plik-1U0itK3a63
0
@derus Pięknie, króciutko z @Kgorecki2500 .
Skończyło się rumakowanie.
2
@Ku84fcb KitKat.
https://zapodaj.net/plik-KD3wFiSnoc
0
No ale mogliby chociaż lepiej te mecze rozdzielać, a nie że co do zasady o 18:45 są jakieś zapychacze. Czuję się oszukany i zaatakowany.
1
@SkN ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
23
@Eklerek Co ten Gullit.
1
@fcbarcafan19 Coś tam tematu liznąłem.
1
@mordini123 Jak zawsze istnieje jedno rozwiązanie:
0
@Pawlak1992 Ród Bolton. Największe sigmy w Siedmiu Królestwach.
Prawowici królowie północy.
1
@Symson A ok.
No bo ja właśnie kiedyś słyszałem, że te pojemniki w kształcie serca się nawet nie zwracają, ale nie wiem ile w tym prawdy dlatego pytałem.
Pewnie jeżeli oddaje w workach, to sprawa się ma inaczej.
1
@betonito Jak ja się cieszę, że do tego transferu nigdy nie doszło.
Jestem w 99% przekonany, że byłby to flop, z którym musielibyśmy się bujać.
1
@Pawlak1992 W swoim życiu oglądam tylko piłkę nożną i inne sporty niezbyt mnie interesują, a więc wybór jest jasny.
3
@Kessie ty też często myślisz o Rzymie? Bo ja tak.
0
@Symson A te nakrętki, to nie jest czasem coś absolutnie nieopłacalnego? Takie coś gdzieś czytałem/słyszałem.
W szczególności te pojemniki w kształcie serca, co można było ujrzeć.
2
@Eklerek Zakładam, że są jakieś zapisy, bo logika mówi że muszą być na tym poziomie.
No ale jeżeli nie ma, to chłop wygrał życie.
3
Typowa dyplomatyczna wypowiedź która nie pali mostu i nie zamyka drogi, prosto z szablonu, co nikogo nie powinno dziwić.
Zakładam, że on sam chciałby do nas przyjść, no ale jest to niezwykle skomplikowane i ciężko mi sobie w tym momencie wyobrazić scenariusz, w którym się to wydarzy. Dlatego radziłbym się nie nastawiać w żadnym stopniu.
3
@Eklerek Albo po prostu można używać też tych
( ͡° ͜ʖ ͡°) :
https://zapodaj.net/plik-BoAj7XCzSV
1
@4drian0 Nic złego nie może się stać.
6
@JimMorrisonFCB Dziś PSG wyląduje w worku na odpady zmieszane, tak będziemy nimi kręcić.
5
@Eklerek Kto nie wywiercił dziurę w arbuzie, ten nie zna życia. Tylko trzeba uważać, żeby pestki nie dostały się tam gdzie nie powinny.
6
@Kasy Wszystko może być partnerem seksualnym, jeżeli jesteś wystarczająco kreatywny.
15
@esem91 Nic nie rozumiem.
Po prostu dajcie mi kompetentne roboty o kobiecym wyglądzie i z kocimi uszami.
3
@konajoncek No ale właśnie fakt, że się rozkłada ma zalety.
Możesz wydać miliardy na nowy atak i obronę, a na końcu i tak ze łba ci strzeli Eric pieprzony Garcia.
1
@Comentateiro Ja wiem, że jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, by wyciągać daleko idące wnioski i najprawdopodobniej wkrótce odpali, ale zabawne by było, gdyby to był ich Coutinho pod względem słabego transferu.
4
@escarabajo Co sądzisz o aborcji?
4
Nie mogę oglądać tego jak się kłócicie i obrażacie od najgorszych, więc miejmy to za sobą. Segregacja, opinia?
https://zapodaj.net/plik-GV2xhD0Mi7