Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę że United stabilnie. Już się bałem że wygrają dwa razy z rzędu mecz, ale na szczęście wrócili do swojej topowej dyspozycji. Zaufaj procesowi.
1
@Eto'o9 R10 To była rzecz która mnie najbardziej uderzyła, czyli marketingowe wykluczenie Raphy. Yamal był ważny, ale Raphinha był ważniejszy. Pedri był ważniejszy od Yamala (moim skromnym zdaniem) i są argumenty żeby powiedzieć, iż Pedri był najważniejszy, no ale wiadomo, że te podstawowe liczby są ważniejsze.
2
@A4ron A więc chcesz zarobić na zbrodni i okrucieństwie? Bardzo doceniam twój zmysł biznesowy, oraz bezwzględność, ale niestety kwestie moralne i etyczne pozostawiają sporo do życzenia.
Gdy to siądzie, będziesz miał w posiadaniu pieniądze ubrudzone krwią.
0
@Czyhrynski The Descent (2005)
3
@macio_944 szacunek za twoje osiągnięcia:
1
@Popitek12 Otóż to. Prawdziwe Cesarstwo Rzymskie jest w Rzymie, a Grecy nie powinni byli się nazywać Rzymianami.
Jak zawsze się z tobą Popitek.
0
@KamQiX Jeszcze nie grałem, ale od początku było wiadomo, że to będzie gra liniowa, która ma się nijak do poprzednich części.
Osobiście bardzo podobał mi się otwarty świat w Mafia 1 i 2, więc tą informacją przyjąłem z nutką smutku, ale rozumiem, że komuś może coś takiego przypaść do gustu.
2
@Arden Ja zawsze byłem znimnolubem i nie chodzi o to, że jest mi "ciepło", gdy ludziom wokół jest zimno. Ja po prostu lubię to uczucie zimna (oczywiście w granicach tolerancji).
3
@Kessie Możecie płakać i narzekać, ale właśnie tak wygląda szczytowa męska sylwetka. Te linie są perfekcyjnie. Sam Michał Anioł nie powstydziłby się takiej rzeźby.
3
@gumaz Gdyby to drzewo tam nie stało to by przeżył. Pozwać leśniczych.
3
@Kessie Mocne słowa jak na potomka gościa, który został sprzedany przez plemię za paczkę fajek, jakiemuś przypadkowemu handlarzowi.
3
@Eklerek Ja się wybiłem na @Konradowskyy . Jeżeli czegoś świat internetu mnie nauczył, to teraz muszę mu zrobić dramę za to, że nigdy mnie nie szanował i zawsze patrzył na mnie z góry.
A co do wstydu, to już dawno sprzedałem szacunek do samego siebie.
7
Niestety ale z niektórymi z was już muszę zakończyć znajomość. Świat idzie naprzód, tak jak i ja, a i moja nowa pozycja społeczna wymaga więcej ostrożności z kim się przystaję. Wiem że to trudne, no ale zrozumiecie gdy osiągnięcie taki sukces jak ja:
https://zapodaj.net/plik-3J97XcGGf8
0
@CurryTheGoat30 Nikt stąd nie może całkowicie tego wiedzieć, a jeżeli twierdzi inaczej, to jest mitomanem takim jak ja.
Pewnie jest to połączenie wielu czynników, a nie konkretnie jednego. A w tym momencie to i prawo Murphy’ego ma zastosowanie.
Nie jesteśmy też jedynym klubem z problemami, więc sprawa nie jest oczywista.
A i "kontuzjogenny", nie oznacza "podatny na kontuzję". Nie czepiam się, bo sam popełniam ogromną ilość błędów, ale pewnie zaraz ktoś się przyczepi, więc warto to już mieć za sobą.
2
@gumaz To byłby bad ending, a dzisiaj mam ochotę na dobre zakończenie.
0
@Arden Gdyby Busquets dostał złotą piłkę, to oznacza, że Messi by nie dostał, co z kolei oznacza że byłby słabszy, nie istniał, albo coś takiego. A bez Messiego jakiego znamy, Barcelona byłaby słabsza i niewiadomo co by się działo. No i można się tak bawić, taki trochę efekt motyla.
W tamtej erze nikt poza Messim i Ronaldo po prostu nie mieli na to szans, więc nie ma co narzekać, że inni nie dostali.
Większość świetnych/genialnych piłkarzy nie ma złotej piłki i po prostu tak to już jest.
Rodri miał "szczęście" i słabszą konkurencję, o czym wspomniałeś. Aktualnie nie ma takiego zdecydowanego i niekwestionowanego faworyta, więc możemy zobaczyć większą różnorodność zwycięzców, no chyba że ktoś zacznie mocno dominować, jak choćby Yamal.
2
@fejkenq Zaraz mój źrebak będzie hasał i jeżeli cię to ucieszy, to będę myślał o tobie podczas tego procederu. Przez resztę dnia będziesz musiał żyć z tą świadomością, zrób z nią co chcesz.
3
@Kessie Oczywiście.
https://zapodaj.net/plik-UKtEgk6oGo
4
@tomek8756 Ja się nie nadaję, a jeżdżę. Praktykę zdałem za drugim razem.
Dla mnie samochód to w tym momencie AGD i służy mi tylko do jeżdżenia do sklepu, albo coś w tym stylu. Szczerze mówiąc nie lubię jeździć samochodem i jest to dla mnie tylko przykry obowiązek.
4
Co jak co, ale to trochę okrutne. Specjalnie dajemy naszym rywalom nadzieję na to, że jednak może z nami mają szansę, żeby ją później brutalnie odebrać. Flick nie zapomniał skąd pochodzi.
1
@Rastafarnianin Szczerze nie wiem co to dokładnie wprowadza, ale jeżeli już im tak zależy na psach, to się powinni zainteresować małymi mieszkaniami w których trzymane są psy.
Kupi taki jeden z drugim jakiegoś husky'ego i później płacz i narzekanie, że pies wyje jak głupi i rozwala dom, albo cokolwiek innego. Nie, krótki spacer rano i wieczorem nie jest wystarczający. Tego typu psy są stworzone do dużego wysiłku fizycznego i się męczą gdy go nie mają.
Bardzo dużo ludzi zapomniało do czego służyły psy i traktują je jak ozdobę domową. Warunki życia wielu ludzi uniemożliwiają sensowne posiadanie psów tego typu. Tak naprawdę zdecydowana większość osób ( w szczególności w mieście) by straciła możliwość posiadania takich psów, gdyby to było respektowane.
6
Spokojnie. Wszyscy potrzebują tutaj optymizmu.
https://zapodaj.net/plik-5pkqqz2Hyr
1
@Safrani Drwal? Ten burger dla plebsu, którym się tak podniecają? Ich kubki smakowe jedyne co doznają w życiu, to rozczarowanie. Burger drwala idealnie się wpisuje w ten żałosny obraz. Przykre i smutne
1
@gumaz Codziennie siadaliśmy jak do telenoweli, żeby oglądać właśnie jego. Fenomen socjologiczny, ile rzeczy można było przypisać jego rządom podczas ich trwania, że w ich trakcie można wygrać ewidentnie bez układu, że moderatorzy są ludźmi rzetelnymi, solidnymi, posłańcami wielkich wiadomości, wielkich nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy, fenomen społeczny. Przecież my dzięki temu człowiekowi żyliśmy życiem zastępczym, były powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele, bardzo wiele.
Tak w skrócie.
1
@Eryw Spokojnie El fujarek, co by notatnik bez ciebie zrobił.
3
@blakkudium Jeszcze jest nagranie z osłem, ale nie sądzę że to dobre miejsce na publikację
13
Wchodzenie na La Ramble podczas meczu tak wygląda:
https://zapodaj.net/plik-KA00A2ZEf5
1
@ViscaelBarca2007 No Pedri, No Party.
1
@blakkudium Jestem gotów.
https://zapodaj.net/plik-e1cbrBlnXo
3
@Unbe "Ucz się Bolton, bo jak nie to skończysz jako bezrobotny patus bez perspektyw na przyszłość".
I kto się teraz śmieje? Ja jutro dzień wolny, a wy wszyscy do roboty. Było się nie uczyć.