1

@Walpiano "Jeszcze nie odblokowałeś tego zdobywcy złotej piłki".

3

@blakkudium Ulice nie zapomną Unaia i Krychowiaka.

4

@esem91 de la fuente jutro rano:



Flick nie będzie tolerował gróźb.

0

@Czyhrynski Nie myli się ten kto nie próbuje. Na łożu śmierci będziesz z dumą mógł powiedzieć: "przybyłem, zobaczyłem, niekoniecznie zwyciężyłem, ale przynajmniej spróbowałem"

1

@JanuszKorwinMikke To swoją drogą. Również wydaje się być większa różnorodność w meczach i już na etapie grupowym są emocje.

12

@JanuszKorwinMikke Zdecydowanie lepsza i ciekawsza.
Inna sprawa, że dawny format się już po prostu przejadł.

4

@blakkudium Możesz zniszczyć człowieka, ale nie ideę.

4

@Sysia11 *5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Niby okienko transferowe zamknięte, a tu real nowe transfery ogarnia.

3

@Kgorecki2500 Top? Top

4

2

@Konradowskyy Ja kiedyś próbowałem być sędzią, to nikt mnie nie słuchał i od tamtej pory mam traumę.

5

Dzisiaj tak:

5

@Sysia11 Nie obrażaj Popitka

2

@Konradowskyy Ja niestety też wyrzuciłem wiele rzeczy z przeszłości i tego żałuję, ale gazety bym może znalazł.
To było wówczas moje główne źródło informacji i traktowałem to jak swego rodzaju Biblię.
Gadżety uwielbiałem, w szczególności piłki, bo se uderzałem nimi w pokoju (moje ściany za tym nie przepadały).
W szczególności lubiłem odbijać piłką od ściany i udawać, że bronię w meczach Barcelony.

2

@Konradowskyy Pamiętam, że wtedy jeszcze bodajże na meczykach oglądałem mecze i skróty.
Uwielbiałem także słuchać takiego gościa na YouTube, który się zwał "Artiste". Tworzył on piosenki o Barcelonie i pamiętam, że puszczałem je na głośnikach na pełnej głośności.
A co do plakatów, to byłem nałogowym kolekcjonerem BravoSport, więc gdzieś mam/miałem tego tałatajstwa pełne szuflady.

6

@Konradowskyy Jestem rocznik 03, zatem mój okres dojrzewania przypada na dominację Barcelony, więc po prostu podświadomie zacząłem im "kibicować", bo takie w miarę świadome kibicowanie zaczęło się w sezonie z Tatą Martino u steru.
Mam również przebłyski, że grałem w jakąś grę piłkarską (nie mam bladego pojęcia co to było) i właśnie tam wybrałem Barcelonę, co jeszcze bardziej ugruntowało moją przynależność.

6

@tomek8756 To jeszcze nie koniec przygody.
https://zapodaj.net/plik-SnQqbl0sOH

12

@RoberDzik Jestem przedsiębiorcą i nie lubię marnowania zasobów, nawet tak bezużytecznych



Gdy los zsyła mi cytrynę, to robię z niej lemoniadę.

0

@Konradowskyy Człowiek sobie nowego DJI kupuje i od razu ludzie afery kręcą.

3

Życzę wam kochani pomyślności w ten dzień. Niech los się do was uśmiechnie.
https://zapodaj.net/plik-jXxHuMukOk

3

@spiderman1899 Na szczęście jestem dobrym kolegą i ci zostawiłem papierzaka.

3

@tomek8756 Nie. Życie jest zbyt krótkie, żeby narażać szefa na niedogodności związane z twoim odejściem.

0

@RoberDzik United, Arsenal, Liverpool, Chelsea. W tej kolejności.

3

@partymaker Nie ma dowodu.

6

@SelloutCrowd Każdy dzień jest idealny żeby to zrobić.
https://zapodaj.net/plik-6EqHidxUNJ

2

@ranger3120 W sumie to podoba mi się to i mam nadzieję, że stanie się modą. Niech sobie jeszcze jakiś trójkąt walną na skórze.
Wiadomo będzie kogo unikać, oraz obrażać.

3

@Konradowskyy To jest mój ulubiony Doktor, więc trochę szacunku dzieciak, bo się upokarzasz i to bardzo. Żegnam ozięble.
https://zapodaj.net/plik-76tvYO2vqv

3

Polska w meczu z Turkami, obrazowane:
https://zapodaj.net/plik-TxgMSVwQDW

13

@Popitek12 Nie pamiętam, pijany byłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?