Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 Martwe truchła naszych wrogów nie zmieszczą się na jednym stadionie. To jest jedyny powód.
6
@macio_944 Jego hejterzy są przydupceni jak kilogram gwoździ, więc ich opinie są bezużyteczne i nie mają wartości. Lewus to sigma i chad.
1
@FiscaelBarca A na ostatnie 20 minut i tak wchodzi Maguire na napad. Kocham ich.
0
Athletic - Arsenal, to mecz imienia @FcPortoFan1999 . Docenią go tylko koneserzy o wysublimowanych oczach. Niesamowity spektakl.
1
@gumaz Amerykański haker Jack Daniels się włamał.
0
@Derean Ja ich regularnie nie oglądam, ale co do zasady ich mecze mnie mocno nudzą, ale to może wynikać z tego, że oglądam ich głównie wtedy, gdy grają z "topowymi" zespołami. Jednym takim miłym wyjątkiem jest dwumecz z realem.
1
@Kessie Grozisz mi?
3
@adamek20151 Leci to pismo do sądu o sądowy zakaz zbliżenia się do niej przez Kessiego, na odległość około 7 tysięcy kilometrów (odległość do Zimbabwe)
3
@Cyzix Niezmiennie.
Oczekiwania:
VS
Rzeczywistość:
https://zapodaj.net/plik-RKqfFdRHJG
6
@gumaz 500 złotych, jak trzymał mandat o wartości 500 złotych.
4
@Kessie To miłe, że wraz ze swoim przybyciem do Polski, importowałeś także elementy twojej kultury, czyli przestępczość i kuchnię. To się bardzo ceni
1
@Destroyer_of_Worlds Witaj w spolaryzowanym społeczeństwie okraszonym niekompetencją i korupcją polityków. Moje oczekiwania wobec tych ludzi już nawet nie istnieją.
1
@Safrani Southgate, proszę.
0
@damian16161212 Są na 7 miejscu w Ligue 1. Na dodatek główne informacje które o nich słyszę, dotyczą niezrównoważonych zachowań, od trenera na zawodnikach skończywszy. Nie oglądam ich meczów, ale fajerwerków nie należy się spodziewać.
1
@Kessie Z kolegami gdy poruszamy tematy polityczne.
2
@Kessie Nie będę tolerował mowy nienawiści na tej stronie. Zbłądziłeś, ale może jeszcze jest dla ciebie jakaś nadzieja.
https://zapodaj.net/plik-nsSVvJLu2p
5
@blakkudium Jak to nie. Ma przecież miliony długów.
1
@Czyhrynski Pop science, Astrofaza, YouTube.
6
@July_6_BcN Przy tobie każdy owoc wydaje się totalnie bez smaku.
@Kessie
1
@Hosh Teraz się patrzę że chłopaki są aktualnie na 16 miejscu. Co ciekawe pierwsza czwórka to Wisła Płock, Górnik Zabrze, Cracovia i Korona Kielce.
Komicy mogliby myśleć nad żartem tysiąclecia, ale nie daliby rady wymyśleć Ekstraklasy.
1
@MesQueUnClub_87 Ja już mam podobnie i szczerze mówiąc zawsze wolę poczekać jakiś czas po premierze, żeby zagrać w bardziej gotowy produkt, w szczególności w czasach w których deweloperzy zbyt często kładą lache na optymalizację.
W aktualnych czasach jest gigantyczny wybór gier i brakuje życia żeby w nie wazystkie zagrać. Po prostu należy nie tylko skupiać się na grach AAA.
0
@Kapitan9 Nasz Maldini go zjada.
1
@AxelF Wiem, wiem, śmieję się. Nie wątpię że rozwój istnieje.
Ja po prostu zawsze podchodzą z dużą dozą ostrożności do przełomowych rzeczy, bo dość często jest tak, że albo ciężko to powtórzyć, albo doszło do błędów po drodze, albo skalowalność jest w praktyce niemożliwa.
1
@Filipem Dokładnie. Plebs kupuje karty graficznej poniżej RTX 5090 i później beczy, że coś nie działa. Żałosne zachowanie i przyjemnie się patrzy jak Pan Randy jedzie z nimi wszystkimi od spodu.
1
@AxelF Czyżby kolejna przełomowa rzecz o której usłyszy się raz, żeby już nigdy więcej o niej nie usłyszeć?
3
@blakkudium Ładne są, więc z przyjemnością zobaczę dominację genetyczną nad nowym zamkiem, w naszych świeżych barwach wojennych.
0
@Kgorecki2500 Yhym.
1
@esem91 Czyli naziści to tak naprawdę byli ludzie chorujący na zespół Tourette'a? Noted.
3
@misterio Nikt na poważnie nie dawał. Podobnie jak w przypadku Leicester w pamiętnym mistrzowskim sezonie.
To jest właśnie definicja czarnego konia, bo gdy spora grupa osób się spodziewa, że dany zespół zaskoczy, to nie jest to czarny koń, lecz aspirująca drużyna
1
@Eklerek Ale co powąchałem to mi nikt nie odbierze.