0

@Gary Nie no, jest obrzydliwe. Ale to w moim przypadku tyczy się chyba wszystkich "deserów serowych". Jak tak patrzę na tą listę, to jestem w 99% przekonany, że nic by mi tam nie smakowało.

29

Pedri to najważniejszy piłkarz tego zespołu. On dzieli i rządzi w pomocy.

1

@Encore Nienawidzę sernika. Ja nie dam rady tego jeść.

4

@macio_944 Żeby po 10 minutach meczu sprzedawać wszystkich i poddawać sezon, a poza tym Flick to przereklamowany trenerzyna, a Alonso z realem zdominują piłkę na najbliższe 15 lat (pozdrawiam Benzeme).

1

@Konradowskyy To ja dodam od siebie zimę Vivaldiego w wersji "epickiej". Katuję ją od ładnych paru dni.

1

@PuszkinFan Piękne grillowanie.

0

@Krzywy95 Dobrze

1

@macio_944 Strasznie tutaj sędziowie przekręcili United, że nie odgwizdali spalonego. Nie ogarniam dlaczego nie ma o to burzy w internecie.

5

Nie wiem po co wygraliśmy 6:0, skoro po pierwszych 25 minutach real już wygrał ligę. Bez sensu to wszystko, idę płakać w poduszkę...

0

Można kłócić się w różnych kwestiach, ale kłapouchy ma złotą piłkę murowaną i jeżeli do tego nie dojdzie, to mamy skandal tysiąclecia.

0

Taka sytuacja.

2

Czacie, że my już gramy od zeszłego roku na nowym Camp Nou, a Valencia każe nam grać na jakimś orliku? Beka.

1

@July_6_BcN ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

1

@adamek20151 Z tym że "zagrał", to też nie przesadzajmy

1

@Gibbon_FCB Będziesz gotowany, już jesteś gotowany.

2

@Kessie Oczekiwania:
VS
Rzeczywistość:
https://zapodaj.net/plik-3CX0nTcqnk

5

@DonAndresFCB Nie wiesz co mówisz dzieciak.
https://zapodaj.net/plik-4IkoXJyIN8

2

@Kgorecki2500 To jest moment w którym czujesz zew szerokich wód.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 Ehhh a już było dobrze.
https://streamable.com/xpue9y

5

2

@blakkudium Ładnie przekręcone United, że sędzia spalonego nie odgwizdał.

1

@Encore Ale ty wiesz że jest to mowa nienawiści skierowana w stronę Argentyny? Wiesz o tym, prawda?

1

@damian16161212 Amorima wyglądają gorzej, już nie pamiętam dokładnych ale są one tragiczne.

6

Ależ blondyna by siadła w Barcelonie, Bogowie. Mógłbym nawet oddać nerki połowy La Rambli, bo jest to poświęcenie na które jestem gotów. Ale by chodził.

2

@MessiForeverTheBest Ja, bo nie typuję.

3

@Kessie Mmm homofobia.

5

Chwilę temu możesz być na La Rambli królem, żeby za chwilkę zostać zerem, nikim, bezdomnym piłkarzem. Haaland poznał smak fizyczności tej strony.

0

1

@Kessie Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?