Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gary Nie no, jest obrzydliwe. Ale to w moim przypadku tyczy się chyba wszystkich "deserów serowych". Jak tak patrzę na tą listę, to jestem w 99% przekonany, że nic by mi tam nie smakowało.
29
Pedri to najważniejszy piłkarz tego zespołu. On dzieli i rządzi w pomocy.
1
@Encore Nienawidzę sernika. Ja nie dam rady tego jeść.
4
@macio_944 Żeby po 10 minutach meczu sprzedawać wszystkich i poddawać sezon, a poza tym Flick to przereklamowany trenerzyna, a Alonso z realem zdominują piłkę na najbliższe 15 lat (pozdrawiam Benzeme).
1
@Konradowskyy To ja dodam od siebie zimę Vivaldiego w wersji "epickiej". Katuję ją od ładnych paru dni.
1
@PuszkinFan Piękne grillowanie.
0
@Krzywy95 Dobrze
1
@macio_944 Strasznie tutaj sędziowie przekręcili United, że nie odgwizdali spalonego. Nie ogarniam dlaczego nie ma o to burzy w internecie.
5
Nie wiem po co wygraliśmy 6:0, skoro po pierwszych 25 minutach real już wygrał ligę. Bez sensu to wszystko, idę płakać w poduszkę...
0
Można kłócić się w różnych kwestiach, ale kłapouchy ma złotą piłkę murowaną i jeżeli do tego nie dojdzie, to mamy skandal tysiąclecia.
0
Taka sytuacja.
2
Czacie, że my już gramy od zeszłego roku na nowym Camp Nou, a Valencia każe nam grać na jakimś orliku? Beka.
1
@July_6_BcN ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
1
@adamek20151 Z tym że "zagrał", to też nie przesadzajmy
1
@Gibbon_FCB Będziesz gotowany, już jesteś gotowany.
2
@Kessie Oczekiwania:
VS
Rzeczywistość:
https://zapodaj.net/plik-3CX0nTcqnk
5
@DonAndresFCB Nie wiesz co mówisz dzieciak.
https://zapodaj.net/plik-4IkoXJyIN8
2
@Kgorecki2500 To jest moment w którym czujesz zew szerokich wód.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99 Ehhh a już było dobrze.
https://streamable.com/xpue9y
5
@Kessie Pamięć jest ważna.
https://zapodaj.net/plik-fcg1d2eQ0u
2
@blakkudium Ładnie przekręcone United, że sędzia spalonego nie odgwizdał.
1
@Encore Ale ty wiesz że jest to mowa nienawiści skierowana w stronę Argentyny? Wiesz o tym, prawda?
1
@damian16161212 Amorima wyglądają gorzej, już nie pamiętam dokładnych ale są one tragiczne.
6
Ależ blondyna by siadła w Barcelonie, Bogowie. Mógłbym nawet oddać nerki połowy La Rambli, bo jest to poświęcenie na które jestem gotów. Ale by chodził.
2
@MessiForeverTheBest Ja, bo nie typuję.
3
@Kessie Mmm homofobia.
5
Chwilę temu możesz być na La Rambli królem, żeby za chwilkę zostać zerem, nikim, bezdomnym piłkarzem. Haaland poznał smak fizyczności tej strony.
0
@partymaker Yhym.
https://zapodaj.net/plik-d4AoLBzJV8
1
@Kessie Tak.