Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie Otóż to.
https://streamable.com/kl8f6g
2
@FcPortoFan1999 Czyli porażka Arsenalu, podoba mi się to co zrobiłeś Oskar.
2
@FcPortoFan1999 Chęć Alvareza to najmniejszy problem, jak mniemam.
Chęć naszego konta bankowego, to co innego.
0
@Kgorecki2500 Mmmm niebieskie kobitki.
2
@fcbarcafan19 To już lepiej sięgnąć po wróżby lokalnej cyganki, bo ma większą wiarygodność.
1
@gumaz Niby biały, a czarny.
Woke nonsens.
8
real taki jest:
https://zapodaj.net/plik-RnPk1HeFVs
0
@Kgorecki2500 I tak przewalisz kupon, więc po co się łudzisz? Poddaj się teraz i nie rób sobie nadziei na wielkie bogactwa
0
@Sulimo Zawsze można wypłynąć na szerokie wody i założyć czarną czapkę, bo to wystarczające, żeby zagrać w karierę.
1
@Sulimo Najlepsze co mogą zrobić, to nowa animacja otwierania paczek i nowe paczki. Ciesz się, bo to rewolucja i teraz dawaj szekle.
6
@mordini123 Widzę, że Yamalowi to już grubo odwala.
2
@Eklerek Wspaniały trener. Jeżeli United go zwolnią, to popełnią gigantyczny błąd. Zaufaj procesowi.
7
@Luciano99 Ubrudziłeś mu krwią buty, więc tak ja Vurt pisze: remis.
0
@VegetaPolska Dlaczego chcesz ich ujeżdżać?
2
@gumaz Nie pyta się mężczyzn o kalorie, to zasada savoir vivre
0
@MYTO Spróbować zawsze można
2
Na tym etapie, to Barcelona i PSG wystawią w środę drużyny AMP.
3
@MYTO Ej gościu, zostaw ją w spokoju.
https://zapodaj.net/plik-Y1x4doq35I
1
@FcPortoFan1999 To widzimy się Oskar za 10 lat pod stadionem Porto, ty stawiasz.
5
@daver Barcelona opłacając Negreire dywersyfikowała swoje brudne interesy i część wpływów zostało przekierowanych w wzrost Atletico, których to celem jest regularne podgryzanie realu i kradzież punktów. Macki sięgają bardzo głęboko, ale nie mogę więcej napisać, bo zaraz internet wyłączają w Choroszczy.
1
@FcPortoFan1999 Czy przed stadionem Porto powinny powstać pomniki Bednarka i Kiwiora?
3
@Luciano99 Mówiłem ci, żebyś za bardzo nie dosciskał poduszką, bo będzie trzeba iść po łopatę...
0
@Rifek Jedna z lepszych rzeczy która się nie wydarzyła, to ten transfer. To był idealny przepis na flop transferowy.
0
@Walpiano Dobrze by było, bo ostatnio ci beniaminkowie tyłka nie urywają lekko mówiąc. Następny mecz z United, więc idealnie żeby podreperować jeszcze statystki.
0
@VegetaPolska Amica Wronki.
2
Porażka United, porażka Liverpoolu, porażka realu.
Dzisiaj moja pozytywna nienawiść ma ucztę.
0
@kuz Aktualne Sociedad jest cienkie, choć wiadomo że niemiła niespodzianka może się przydarzyć, no ale jedziemy z nimi od spodu.
8
Nie wiem z czego się cieszycie, skoro po meczu z Rayo wypadliśmy z wyścigu o ligę. Z kolei po pierwszej połowie z Newcastle nie liczymy się w Lidze Mistrzów. O kontuzjach nie wspominając. A poza tym to real ma 15 Lig Mistrzów, nara.
0
@Encore Ogólnie Liverpool przepychał ostatnie mecze i dzisiaj po prostu się nie udało. Palace to bardzo solidna ekipa.
7
Spieprzyliście nam rocznicę dołączenia Sierra Leone do ONZ.