Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Robię magika.
0
@RoberDzik Deportować.
1
@Stinger_ Wisła Kraków? Top
1
@lithotripter Czyli anulowane ;).
Ten projekt był od początku bez sensu, ale Araby słyną z wielkich projektów, które nigdy nie zostaną zrealizowane, albo zostaną w znacznie mniejszej skali.
1
@misterio #mało_kogo.
25
@MYTO Popieram legalizację małżeństw homoseksualnych, bo wisi mi co kto robi, jeżeli to nie uderza we mnie.
Mnie brzydzi, gdy widzę na przykład mężczyznę, który całuje mężczyznę, ale jeżeli im to sprawia frajdę, to róbta co chceta.
To że sobie wezmą ślub, kompletnie nic w moim życiu nie zmienia.
0
@Criss18Barca A oni czasem nie anulowali już The Line? Znaczy, to było oczywiste że ten projekt w tej formie nigdy nie powstanie, ale nie jestem pewny, czy już oficjalnie to anulowali.
1
@VegetaPolska Na razie tylko ja rozważam, ale mój głos ma wielką wagę, więc czekam aż się parlament odniesie do mojej propozycji.
3
Nowa potencjalna flaga Polski, opinia?
https://zapodaj.net/plik-lw6LwxYXsU
3
@Jakchcesz Najlepsza inwestycja, to wirtualne kasyno. Wszystkie pieniądze na ruletkę i patrzysz się tylko jak ci cyferki rosną na koncie.
37
Zadawanie pytań na La Rambli takie jest:
https://zapodaj.net/plik-a5XK0dfRAk
1
@blakkudium Interesujące.
https://zapodaj.net/plik-whZe85RYC0
3
@zadafcb No tak będzie. Wystarczy sobie pomyśleć ile goli taka Barcelona by straciła goli w poprzednim sezonie, gdyby ta zasada obowiązywała. W takim systemie wystarczy ustawić szybkiego piłkarza, żeby polował na wysoką linię obrony. Dlatego też wysoka linia obrony będzie rzadsza i drużyny będą bardziej cofnięte.
A znając życie, to i tak będą błędy, bo VAR coś źle narysuje.
12
@zadafcb Oznacza to, że drużyny będą miały niżej linię obrony, bo teoretycznie szybki piłkarz może znacznie łatwiej wykorzystać wysoką linię obrony.
4
@D10SLEO Z kolei dwumetrowy Messi, pięknie wszedł do drużyny Newcastle.
8
@draxidox No ja jestem zwolennikiem tego, żeby kobiety miały ten sam wiek emerytalny co mężczyźni (aktualnie to 65, ale należy to zwiększyć).
Mogą pójść wcześniej na emeryturę, w zależności od liczby urodzonych dzieci.
To pragmatyczny system.
1
@4drian0 Holenderscy trenerzy coś styki mają przepalone.
9
Czyli w sumie robienie krzywdy piłkarzom, to dla nas intratny biznes. Gdy będą jakieś dodatkowe problemy, to po prostu Robercikowi się zrobi betonowe buty i wrzucimy go do Wisły. Szwagry gotują.
5
@juarez To upamiętnienie Benzemy.
Kto ma wiedzieć, ten wie.
2
@D10SLEO Tak.
https://zapodaj.net/plik-4Jik2UvblC
8
@Stinger_ Alkohol szkodzi, a ja jestem fit, bo uskuteczniam dietę od @Popitek12 .
1
@MessiForeverTheBest Kolejny atak, jesteś okropny.
0
@MessiForeverTheBest Pchasz się w gips dzieciak.
Gdy będziesz już leżał w bagażniku, to będziesz słyszał tylko hiszpańskie słowa z argentyńskim akcentem.
1
@draxidox Nie no, jeszcze tutaj łatwo można zauważyć, że to nie jest prawda.
Faktem jest, że w przyszłości będzie ciężko, ale aktualnie filmiki AI działają według pewnych schematów, które można rozpoznać.
4
@misterio Bredzisz.
2
Ale ogólnie Liverpool to debile, że wydali tyle pieniędzy na ofensywnego piłkarza takiego jak Wirtz. Nikt inny nie byłby tak nierozsądny, żeby zrobić coś podobnego, beka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore Agent 00..10? To jakiś sequel?
7
@Luciano99 Lepiej ponton mu przynieś, bo się biedak utopi w łzach :/
1
@Comentateiro Ja od początku mówiłem, że tak się będzie działo. Nawet nie próbuj szukać moich komentarzy z przeszłości, bo to nie ma sensu.
Fajnie jest być prawdziwym ekspertem.
1
@Derean W "tysiąca" by wygrał, czepiasz się bez sensu.