1

@fejkenq Jeszcze nie. Ponoć dużo trzeba jeszcze tam poprawić, bo są błędy.

0

Jeżeli Barcelona nic nie wygra w tym sezonie, to przynajmniej będzie fajniejsza rozgrywka z odbudowy, w FMie i fifie. Fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AssisMoreira W książkach są jeszcze lepsi.

1

@AssisMoreira Człowiek obdarty ze skóry. Symbol największych kozaków w Siedmiu Królestwach, czyli rodu Bolton.

3

Dobra, widzimy się później (albo nie) z tarczą, lub na tarczy.

2

Co sądzicie o aborcji, eutanazji, związkach homoseksualnych i masowej imigracji?

1

@PatrychoO Chcę chleba i igrzysk.

4

Bilans pojedynków Barcelony i realu. Dzisiaj wyrównujemy statystyki, tak będzie.
https://zapodaj.net/plik-lGbePZNphZ

0

@bezalkoholowy Bredzisz.

1

@Jakchcesz Co ma wspólnego pedał (hehe) gazu z automatem?

3

@maciekofcb No i podpuściłeś mnie

7

@Luciano99 Po ostatnich twoich typach, ma on 0. Czyli i tak lepiej wyszedł na tym niż inni

3

@Piotrek1993 Nie sprzedaję ideałów. Moje pieniądze nigdy nie powędrują na zwycięstwo *tfu realu. Żadna kwota. Nie obchodzi mnie, że ma to na celu sprowokowanie klątwy. Nie dałbym rady zmyć z siebie ten bród.

2

@MichuZ44 Jadą z tobą od spodu, takie fakty.

1

@MessiForeverTheBest Teraz należy się śmiać z Liverpoolu.

1

@Laminedependencia Byłoby to zabawne, dlatego mam nadzieję że nie klikną.
Jeszcze jest taka dodatkowa kwestia, że już od poprzedniego sezonu grają kupę.

1

@Encore Czy możemy już nazwać Amorima, lepszym trenerem od Fergusona?

1

@blakkudium Problemem nie jest pierwsza 11. Problemem jest ławka rezerwowych, bo opcje są ograniczone.

5

@DiSBlaDE Fajne psiecka.

4

@4drian0 Szykuje się Blitzkrieg.

4

Widzę że United wróciło do świata żywych.
Z kolei tak jak wspomniałem wcześniej, Sunderland na mistrza.

1

@Popitek12 To weź Popitek ze sobą kartkę z imieniem i przyklej jej na czoło.

3

Sunderland pretendentem do mistrza. Fakty.

3

@gumaz Ciepła wódka może skończyć się śmiercią, a kobieta z niespodzianką, to bardzo przyjemna sprawa. Kobiety bez niespodzianki są gejowskie.

2

@Kgorecki2500 Policja mnie zgarnęła za nieobyczajne zachowanie. Dramat.

0

@kanver_ Nie mam z tym problemu. Rekordy są po to, żeby je bić. Świat byłby nudny bez tego.

2

@Kgorecki2500 Spoko, będę tam na ciebie czekał.

0

@MBarcaM Znaczy wiesz, nie jestem zorientowany w temacie, po prostu tak na chłopski rozum myślę.
Logika mi podpowiada, że może być duży problem, no chyba że będziesz gotów się mocno szarpnąć i dużo zapłacić.

1

@MBarcaM Myślę że na początku na pewno będzie problem zdobyć bilet w rozsądnej cenie. Ludzie się niesamowicie rzucą na te miejsca.
Nowe Camp Nou po tak długiej przerwie, będzie oblegane bardziej niż zwykle. A jeszcze i tak stadion będzie miał ograniczoną ilość miejsc.

2

@Kessie Ja gdy cię podpieprzę, że nie masz paszportu i jesteś tu nielegalnie.
https://zapodaj.net/plik-CB5sC42DWN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?