2

5

@aspr1me Oszczędzali się na mecz z Rayo. Tak zwana Polska strategia i myśl szkoleniowa. Skończyło się podobnie.

3

@blakkudium I to pokazuje, że xG jest co do zasady mało warte. Szczerze mówiąc, to oprócz tego nieuznanego gola, to niezbyt czułem zagrożenie ze strony Liverpoolu.

2

Derby łysych zostały wygrane przez tego lepszego, który dominuje genetycznie nad resztą. Arsenal w strachu.

4

Dobry wynik dla jego.

3

@kanver_ Rekin zjada takie rybki na śniadanie.

7

@Luciano99 Amerykański haker Jack Daniels?

3

Auschwirtz wracaj do Bundesligi. Front Brytyjski cię przerósł, dzieciak. Fakty.

1

@FcPortoFan1999 Oskar poddymia

1

@Comentateiro Przestań dziadek siać defetyzm, bo cię zgłoszę, że się obnażałeś na placu zabaw.

2

@Popitek12 Guardiola także ma przeszłosć w Barcelonie. Ten mecz ma sporo smaczków, które mogą wyłapać tylko osoby o dużej wiedzy.

3

Czy Barcelona powinna w ramach wdzięczności wyremontować szatnie Rayo? Limak lekko to w 5 lat ogarnie.

0

Dooku ładnie się rozbrykał

0

@MigcampistaCesc Sunderland to bierze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo Może BLIK nie działa. Nie wiem dzieciak, nie znam się.

3

Słaby ten liverpool. A ta seksowna blondynka z Norwegii jest oczywiście wspaniała.

2

Dzień dobry wszystkim, albo dobry wieczór jeżeli jesteście w innej strefie czasowej.

2

@Kgorecki2500 Sigma. Aura.

1

@marcin62 Nie wiesz dzieciak z kim tańczysz, zważaj na słowa.

7

@Popitek12 szacun.

21

Mój zbrodniarz wojenny, Robert Lewändowski

0

@MesQueUnClub22 Gdybyś wrzucił wszystko na ruletkę w kasynie online, to nie miałbyś teraz tego problemu, no ale cóż. Czasem trzeba się sparzyć, żeby zrozumieć kolosalne błędy.

0

@Frimpong Mistrzami października już są, więc no.
A tak poważniej, to kto jak nie oni, ma to spieprzyć?

0

Dopiero teraz widzę co Sunderland zrobił. Mistrz wraca do Sunderlandu, fakty.

2

@tbas Pokarm dla królów. Tylko tych takich, których chcesz się pozbyć z tronu.

0

@Marusek Nie rozumiem o czym ty mówisz do mnie.

2

@Karol145 Rzeka jest darmowa. Ryby zjedzą.

4

@Karol145 Jeszcze lepiej umrzeć i można zaoszczędzić bardzo dużo.

5

@Eklerek Jako dumny mężczyzna nic się nie zmieniło. Zawsze chodziłem w obcisłych spodniach. Sigma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?