8

@lajcior Gdybyś zaprosił ziomka/ziomków, to nie miałbyś teraz tego problemu i byłby absolutny luz, spokój i rozrywka.
Kolejny co ugania się za samicą i później narzeka, że jest źle. Jest źle, bo uganiasz się za zbędnym stworzeniem.
Odwołaj to bezsensowne spotkanie z którego i tak nic nie będzie i pisz do kumpli. Nie spieprz sobie dnia wolnego.

0

@Czajka90 Gdyby grał w United, to byłby znacznie bardziej jechany i byłoby więcej memów na jego temat. Niech się i tak cieszy.

8

@TR3YWAY A więc chcesz mi powiedzieć, że słucha się mamy i bierze pod uwagę jej rady? Czy Pedri ma wady?

0

@marcin62 Aa, teraz sie zorientowałem, że to ta nowa gra od byłego/byłych współtwórców Wiedżmina.

8

@Luciano99 Jak Black Friday, to Black Friday.
https://zapodaj.net/plik-4oVxZCnt5K

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 Nowe Kingdom Come Deliverance? Nie widzę wad. Im więcej takich gier, tym lepiej.

11

Jedyne co w życiu ma znaczenie, to gorące dyskusje i korzyści, które za tym stoją. Jest to symbol statusu w nowoczesnym społeczeństwie. Cel, o którym marzą nawet dzieci w łonie matki. Niewielu jest w stanie osiągnąć taki sukces.
https://zapodaj.net/plik-rfP0rIk5T1

2

@macio_944 Winter is Coming, a Młody Wilk na zawsze pozostanie młody.
Kto ma wiedzieć, ten wie.

2

@fcbarcafan19 Mmm muzyka Ezio Family.

2

@Pedri16Future Niestety nie każdy ma tyle szczęścia.

1

@Safrani A kto poliże nutelle temu stanie. Jak to mawiał pewien znany poeta, już niestety Świętej Pamięci.

1

@FajfusLodowy O dzieciak, nie musisz mi o tym mówić.
Słyszałem dużo dobrego i jak na grę Paradoxu jest duża zawartość na początek. Łączy też mechaniki EU 4, Victoria i Crusader Kings.
Aktualnie chyba jest to najlepszy strategiczny kombajn.
Jeszcze nie grałem, bo nigdy nie gram w żadne gry na premierę, bo czekam po prostu na podstawowe aktulizacje, które między innymi naprawiają błędy.

32

Ulice nie zapomną tamtego Aubameyanga.

15

@Popitek12 Te hamburgery jedzą i ekscytują się tym, tylko niziny społeczne i ogólnie margines. Cieszę się Popitek, że zniżyłeś się do tego żałosnego poziomu i zobaczyłeś jak żyją te osobniki. Czasem potrzebny jest taki detoks, od luksusów i wygrywania, żeby jeszcze bardziej docenić bycie wyjątkowym. Pozdrawiam serdecznie

10

@Kgorecki2500 Piękne czystki. Wpwelement mój zbrodniarz, jestem z tobą.

4

@4drian0 Tylko jeżeli jest to kategoria BBC.

5

@MYTO Oczywiście się zgadzam. Mój typowy zestaw przy komputerze, to gra i mecz. Idealne połączenie dopaminy.

13

Czy jest coś pięknieszego od gier komputerowych? Nie wydaje mi się.
Jest to szczyt ludzkości. Fakty i nawet nie dyskutujcie ze mną, bo to bez sensu.

1

@Kgorecki2500 Kobiete ci dało.

4

@fcbarcafan19 Trochę taki vibe:

4

@MYTO Galata ma 38%. Idąc tym wzorem, to Wisła Kraków ma z 15%.

0

@BorzyKrzys Czasem trzeba kobietę przywołać do porządku. Normalne.

8

Pedri Ufam Tobie

7

@Popitek12 Nawet małpy bywają lepsze.
https://zapodaj.net/plik-Pe0cdINQlj

0

@Hasszz Znaczy USA też nadal sobie radzą, ale też stracili wpływy i już nie są aż takim hegemonem. Sytuacja Europy jest problematyczna, w szczególności, że mamy tutaj różne państwa, a takie USA, czy Chiny są znacznie bardziej scentralizowane.
Nawet pod względem tej wolności, którą sie chełpimy i wyróżniamy na tle Chin, wyglądamy coraz gorzej. Nadal lepiej, ale erozja wolności i prywatności jest widoczna.
Nie wiem co można zrobić, ale reformy są potrzebne na wczoraj.

4

@Kessie Dlaczego ten z tyłu wygląda jak zjarana hinduska wersja Borka.
Woke nonsens.

9

@July_6_BcN Sama jesteś nieudacznik. Ja może i jestem głupi i brzydki, ale za to jestem też biedny.

11

Wszystko mi o nim przypomina...
https://zapodaj.net/plik-617aczsiep

5

@gumaz Zależy czy mam line, taśmę klejącą i pewne pigułki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?