2

@Kgorecki2500 Tak też można.
No ale ja w Hearts of Iron grałem ostatni raz parę lat temu, bo jakoś mi ta gra zbytnio nie siadła.
Wolę dokonywać masowych czystek etnicznych w Stellaris, uskuteczniać małżeństwo z siostrą w Crusader Kings, tworzyć getta w Cities Skylines, czy też obdzierać ludzi ze skóry i robić z nich meble w Rimworld, choć to już inny wydawca.

2

@Kgorecki2500 Gdy jeszcze grałem w Hearts of Iron, to nie znosiłem grania Japonią. Prawilne Niemcy i orka na wszystkich stronach frontu, to mój styl. Albo jakiś mod typu Modern Day i tworzenie wielkiej Polski od oceanu do oceanu.

0

@Faro Za nazwanie Turcji krajem arabskim, zostałbyś przekopany przez prawilnych Turków.

2

@tomek8756 Wielkie umysły myślą podobnie.

1

@Sinirsey Nie udawaj niedostępnego.

2

@Sinirsey A wyślij zdjęcie.

1

@Eklerek Poważne wzmocnienie Liverpoolu przed nadchodzącymi meczami.

2

@AssisMoreira Sonne to szczyt.

2

@Konradowskyy Ale kupiłeś kolejną edycję, a tylko to jest istotne. Jesteś jedną z przyczyn aktualnej sytuacji. Nie kupuj i bądź zmianą którą chcesz zobaczyć.

3

@KidusFCB Nie wiem o czym mówisz.

2

@escarabajo Ale całkiem smaczny jest taki śnieg.

3

Uwielbiam śnieg za to, że wszędzie dookoła jest biało. Piękny czysty widok.
Pozdrawiam was przyjaciele i życzę miłego dzionka.

7

Podoba mi się twoja postawa towarzyszu.

0

@Kgorecki2500 Weź ty dzieciak idż w końcu na bezrobocie i sobie socjal ogarnij. Albo ożeń kogoś kosą i będziesz miał darmowy dom z jedzeniem. Zacznij się zachowywać jak poważny człowiek, który wie czego chce. Bądż najlepszą wersją siebie i porzuć ten głupi plan, jakim jest pójście do pracy i tyranie od świtu do zmroku, co najmniej 5 dni w tygodniu, tylko po to żeby zdechnąć przed emeryturą na raka.

2

@Czyhrynski A to trzeba Yamala pytać.
@FcPortoFan1999 Dla ciebie Oskar, to nawet i za darmo. Możesz zrobić to co ci się podoba.

5

A wy już gotowi na Black Friday?
https://zapodaj.net/plik-Xe5fwd1KOi

4

@gumaz Muzułmanie mają rację co do kobiet. Króciutko trzeba trzymać. Fakty i to takie potężne.

0

@Czyhrynski Bardzo dobry serial (dla mnie bardzo dobry, rzecz jasna). Jest tam ukazane w rzetelny sposób (jak na standardy kina) hakerstwo. Na dodatek ogromną rolę odgrywają kwestie psychologiczne.

1

@Czyhrynski Mr.robot jest w moim odczuciu nieco niedoceniany.

0

@BorzyKrzys Argentyńscy imigranci jedzą psy i koty z ulic. Deportować. Ronaldo? TOP.

5

@thorin Myślenie fiutem nie jest najlepszym rozwiązaniem w życiu. A tylko ktoś, kto myśli fiutem przystałby na takie rozwiązanie.
Nie myślcie fiutem.

4

@blakkudium Ted Kaczyński to przykra historia o człowieku, zniszczonym przez system. Jak to mawiają Baratheonowie: "Nasza jest furia".

1

@MessiForeverTheBest Mój pradziadek kiedyś takową prowadził, ale afera wyszła i musiał wyjechać do Ameryki Południowej. Taka tam rodzinna anegdota. Od tamtej pory odczuwam traumę pokoleniową.

1

@Criss18Barca Jestem 03, a też czuję zapach. Mieliśmy podobny składzik.

1

@Bilon87 W ruletkę w kasynie online i wszystko na czerwone. Podziękujesz później.

1

@Kgorecki2500 A tu Święty Gaben odpala armatę i wypuszcza Half Life 3.

3

@tbas W Indiach jest święto, podczas którego obrzucają się gównem, a niektórzy nawet to spożywają. Życie pisze najlepsze scenariusze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Kessie Ty to już nawet zdjęcie jedzenia kradniesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?