Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 no ale nie anulowali a dołozyli jeszcze jeden, a tutaj narracja jakby to sskandal był...
Zasłużył na karę i słusznie sobie odpocznie, tyle.
1
@michal26 Nie o to mi chodzi. Tutaj mam wrazenie że Trump podejmuje te decyzje jako on (pewnie jakiś swoich doradców ma, ale ostateczne zdanie jest zawsze jego) i to poszczególne departamenty muszą się do tego dostosować i realizować te pomysły.
Czyli na odwrót niż Ty napisałeś.
0
@kuz czyli wychodzi na to że nie obraził, więc o co to zamieszanie?
W sumie Lewy za drapanaie się po nosie również nie obraził.
2
@michal26 "Jeśli departamenty w USA podjęły taką decyzję, a Trump to realizuje,"
Patrząc co on wyprawia, co wygaduje, to nie jestem pewien czy to właśnie nie na odwrót...
2
@Pedri16Future dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.
0
@BORO_12 No w sensie że pisali tu niektórzy że mu anulują tą kartkę bo to Real...
Dołożyli jeszcze jeden i też nie dobrze.
Dlatego napisałem że la rambli nie dogodzisz.
Ten post był stricte humorystyczny. Nic więcej.
edit.
"co xd?" to jakaś nowa formuła pisania? znak zapytania po "xd"?
to też z przekąsem ;)
0
Dopiero co czytałem że mu pewnie anulują bo sędzia źle usłyszał, a Ci jeszcze dołożyli jeden mecz pauzy a tutaj dalej niezadowolenie.
Niedogodzisz la rambli ;)
1
@blakkudium Niech w nowym kontrakcie walną mu klauzulę 1 mln ojro za każdą minutę spóźnienia...
;)
1
@gumaz wymieniam swój stary bojler na ten nowy.
1
@Marian_Pazdzioch bo ma 83 lata.
9
Jako że w modzie teraz na larambli polityka zagraniczna to i ja coś dorzucę.
Donald Trump prezydentem USA, to tak jakby u nas prezydentem został JKM...
To ten sam typ.
1
@Kgorecki2500 Windows 98 i tak był/jest najlepszy.
0
@mrboom teraz jest tak że trzeba się zmieścić w 1:41, ale jest łatwiejszy. Z czegoś tam zrezygnowali. Żeby było więcej chętnych bo ponoć sporo wakatów mają.
0
@bartekvisca "O co chodzi z tymi testami psychologicznymi, że tak wiele osób to uwala ? Na czym polega ta trudność?"
To są pytania na tak, nie, nie wiem. I jest ich dużo kilkaset. Musisz się wpasować w profil policjanta. Także nie wystarczy odpowiedzieć tak na pytanie np czy lubisz zwierzęta.
Tutaj masz przykładowy quiz z pytaniami:
https://gazetawroclawska.pl/quiz/pytanie/1,1333,test_multiselect_przykladowe_pytania_testu_psychologicznego_do_policji,n,q,t.html
Akurat jestem świeży w tym temacie bo jeden z członków rodziny jest w trakcie rekrutacji, zdał sprawnościowy, potem zdał test wiedzy, zdał już multiselect (psychologiczny test) i przeszedł rozmowę z psychologiem, potem wywiad środowiskowy przez dzielnicowego (też już zaliczony), została mu komisja lekarska (kilku lekarzy ma obskoczyć) i na końcu rozmowa rekrutacyjna.
0
@mrboom "Czas na zaliczenie było od 1:07 do 1:45,"
A jakbyś zrobił w 1:05 ?
2
@Jakchcesz wiesz no, niektórzy mogą więcej.
@RoberDzik to taki Real Madryt wśród redakcji ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysztof1987 możesz wmawiać to sobie powielokroć a i tak nie stanie się to prawdą. Już pare razy skłamał, albo zapomniał, albo tylko żartował... WSZYSCY politycy to hipokryci i oszuści.
0
@Krzysztof1987 weź się odwal jak mówi Ballingham. Mi nikt nie pluje, jak masz takie hobby to mi nic do tego. Żałosne takie teksty. Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści czy Ci sie to podoba czy nie to Mentzen=Tusk=Kaczyński itd. oni wszyscy są siebie warci.
1
@Pedri16Future ja bym dał siedem, a co tam, od dziś każdy kontakt w polu karnym to karny. Teraz kibice hokeja będą nam zazdrościć ilości goli w spotkaniach ;)
Parodia.
0
@negreanu No co zrobić...
;)
0
@szela1899 czemu skandal?, to były bardzo słabe zawody jego. Nie o tą kartkę nawet chodzi (bo jeśli to usłyszał to słusznie zrobił) ale o całokształt. Dostał słabe noty za ten mecz choćby od archvoVar. Sporo kontrowersji było tam.
Słuszny odpoczynek dla tego jegomościa.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie gram.
0
@misterio Ale tak właśnie wyglądają niemal wszystkie interwencje bramkarzy przy takich sytuacjach sam na sam. Rzadko kiedy się zdarza że bramkarz rzucając się pod nogi wybije piłkę nie dotykając napastnika rywali.
1
@MateS Dokładnie. to tak jak tutaj piszą że w meczu Real Celta w PK Celta nie dostała 3 (słownie: trzech) karnych, a znowu biali pisali że z Osasuną nie dostali 4 (słownie: czterech) karnych....
Ani jedno ani drugie blisko prawdy nawet nie stało.
Naprawdę to jest śmieszne jak sympatia lub antypatia do danego klubu wypacza rzeczywistość.
0
@Krzysztof1987 Zostałem wychowany w duchu tolerancji do drugiego człowieka bez wzgledu na narodowość, religię, czy orientację seksualną itp. więc moje sumienie nie pozwala oddać głosu na Twojego kandydata.
7
@tomek8756 ale to jest piękne. A gość to adwokat, dr habilitowany nauk prawnych...
0
@marcin62 Byle by tam w czerwcu być na górze.
0
@Arden Sprytny, już sobie ustawia ich przychylność na kolejne spotkania.
Chyba lepsza taktyka niż ta Realu...
0
@Arden Byle nie Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski, Biejat, Braun i Hołownia.