Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded to teraz możesz wyrzucić.
Takie ćwiczenie w środowe przedpołudnie.
7
@KamQiX Damy radę.
0
@MesQueUnClub96 W sumie tak głupio to zrobili że na początku faktycznie można było się pomylić.
5
Pół godziny głupot, półtorej minuty właściwego losowania. Podsumowanie całej hiszpańskiej piłki (organizacji).
0
nie wiem kim on był (ten iluzjonista) ale wiem że już go nie lubię.
0
w programie jest że losowanie ma trwać półtorej godziny.
0
jeszcze iluzjonista... bez jaj
0
@Pawlak1992 na pamiątkę, żebyście mogli w ramkę oprawić i na ścianie powiesić.
0
@D10SLEO @Kgorecki2500
Jest już odp drugiej strony:
Ćwik:
"Poczekamy na stenogram z posiedzenia i każdy zobaczy, że wnosiłem o oddalenie
wniosku jako bezzasadnego i żadnym komitetem się nie zasłaniałem.
Mentzena tam nie było ale wie lepiej XD
A fani wszystko łykają ????"
Ktoś się lekko mija z prawdą, trzeba poczekac żeby zobaczyć kto.
1
@dzefrej234 a to dlatego w LM dali im City zamiast Celticu
6
Barca - Real S.
AM - Real M.
Róbcie screeny ;)
4
@NeroTFP1 zapowiada się ciekawie. A kto jest mordercą? ;)
1
@NeroTFP1 a tak z ciekawości o czym napisałeś? jaki to gatunek?
3
@Pawlak1992 Pan Tadeusz.
0
@pt9 też to jakiś pomysł, z tym że boczni mieliby dużo trudniej ocenić takiego spalonego. Tutaj już wszędzie musiałby być VAR a są jeszcze przecież rozgrywki gdzie takowego nie ma.
@Karamba tutaj nie żądna część ciała Gvardiola wyznacza linię a piłka.
0
@prokofiew
"i ten fatalny Ederson."
tymczasem Pep na konferencji po meczu:
"Ederson był naszym najlepszym zawodnikiem"
3
@lucca87 Też nie rozumiem wrzucania do pierwszego poziomu Bayeru. Mimo wszytsko zamieniłbym pozycjami niemców z Realem. Oni wiosną zawsze mogą zacząć grać na poważnie.
Ja bym zrobił poziom pierwszy przyjmując że układałeś od największych faworytów to Live, Barca, PSG/Real, Inter.
0
@BorzyKrzys No chodzi mi o takie sytuacje jak ta czy w meczu z Sevillą u nas.
Kiedyś głośno było o promowaniu w takich stykowych sytuacjach ofensywnej gry.
1
@BorzyKrzys dla mnie takie sytuacje powinny być po prostu puszczane, kiedyś była mowa że mają promować ofensywny styl gry i takie sytuacje jeśli sedzia z boiska nie gwiżdże a na Varze mają tak jak wyżej na styku to zostawiamy decyzję sędziego z boiska i tyle.
Tak, wiem że tą bramkę uznali.
edit
A poza tym właśnie dziwiłem się jak się wczoraj co niektórzy pruli tu na la rambli czemu oni tak długo sprawdzają czy był tu spalony bo "przecież oczywiste że nie było"...
1
@CLS63AMG było sporo akcji, były błędy, był VAR, był karny, była emocjonująca końcówka, wynik się zmieniał. Czego chcesz więcej? Chyba tylko czerwonej kartki i jakiegoś samobója zabrakło...
10
@F3DO Dokładnie, niech gra aż do finału LM...
1
@Kinginiesta Ale było też wiele innych ładnych akcji z których bramki nie padły.
Mecz może nie stał na topowym poziomie pod względem samej gry, ale był na pewno emocjonujący, ze zwrotami akcji, także takie określenie ma swoje podstawy.
0
@Kubsoleon Może nie, ale ja bym innego wyboru dokonał.
0
@lucca87 czyli sami faworyci, nudyy ;)
Niech jakieś niespodzianki też będą.
2
@KamQiX na livescore dopisali asyste przy bramce Brahima, który przecież dobił strzał po interwencji Edersona...
Wszystko zależy kto liczy.
2
@MesQueUnClub_87 No okej, może jednak jakieś podstawy były do takiej decyzji. Ale w mojej opini z całej ich trójki z przodu najlepiej zagrał Rodrygo i to pomimo braku liczb (gole, asysty).
2
@mrboom Nie no mecz był dobry. Dla bezstronnego widza na pewno ciekawe spotkanie.
5
Teraz dopiero zobaczyłem że Vinicius zgarnął mvp wczoraj. Tak się zastanawiam za co? W pierwszej połowie mało widoczny. W drugiej szarpnął może ze 3 razy i na końcu zupełnie przypadkowa asysta (bo przecież chciał lobować bramkarza). To tyle i za to mvp?
0
@Kgorecki2500 a wiadomo kiedy dokładnie?
0
@Kamiloza91 dzisiaj...
A wcześniej z BVB w LM.