0

@reloaded to teraz możesz wyrzucić.
Takie ćwiczenie w środowe przedpołudnie.

7

@KamQiX Damy radę.

0

@MesQueUnClub96 W sumie tak głupio to zrobili że na początku faktycznie można było się pomylić.

5

Pół godziny głupot, półtorej minuty właściwego losowania. Podsumowanie całej hiszpańskiej piłki (organizacji).

0

nie wiem kim on był (ten iluzjonista) ale wiem że już go nie lubię.

0

w programie jest że losowanie ma trwać półtorej godziny.

0

jeszcze iluzjonista... bez jaj

0

@Pawlak1992 na pamiątkę, żebyście mogli w ramkę oprawić i na ścianie powiesić.

0

@D10SLEO @Kgorecki2500
Jest już odp drugiej strony:
Ćwik:
"Poczekamy na stenogram z posiedzenia i każdy zobaczy, że wnosiłem o oddalenie
wniosku jako bezzasadnego i żadnym komitetem się nie zasłaniałem.
Mentzena tam nie było ale wie lepiej XD
A fani wszystko łykają ????"

Ktoś się lekko mija z prawdą, trzeba poczekac żeby zobaczyć kto.

1

@dzefrej234 a to dlatego w LM dali im City zamiast Celticu

6

Barca - Real S.
AM - Real M.
Róbcie screeny ;)

4

@NeroTFP1 zapowiada się ciekawie. A kto jest mordercą? ;)

1

@NeroTFP1 a tak z ciekawości o czym napisałeś? jaki to gatunek?

3

@Pawlak1992 Pan Tadeusz.

0

@pt9 też to jakiś pomysł, z tym że boczni mieliby dużo trudniej ocenić takiego spalonego. Tutaj już wszędzie musiałby być VAR a są jeszcze przecież rozgrywki gdzie takowego nie ma.
@Karamba tutaj nie żądna część ciała Gvardiola wyznacza linię a piłka.

0

@prokofiew
"i ten fatalny Ederson."

tymczasem Pep na konferencji po meczu:
"Ederson był naszym najlepszym zawodnikiem"

3

@lucca87 Też nie rozumiem wrzucania do pierwszego poziomu Bayeru. Mimo wszytsko zamieniłbym pozycjami niemców z Realem. Oni wiosną zawsze mogą zacząć grać na poważnie.
Ja bym zrobił poziom pierwszy przyjmując że układałeś od największych faworytów to Live, Barca, PSG/Real, Inter.

0

@BorzyKrzys No chodzi mi o takie sytuacje jak ta czy w meczu z Sevillą u nas.
Kiedyś głośno było o promowaniu w takich stykowych sytuacjach ofensywnej gry.

1

@BorzyKrzys dla mnie takie sytuacje powinny być po prostu puszczane, kiedyś była mowa że mają promować ofensywny styl gry i takie sytuacje jeśli sedzia z boiska nie gwiżdże a na Varze mają tak jak wyżej na styku to zostawiamy decyzję sędziego z boiska i tyle.
Tak, wiem że tą bramkę uznali.
edit
A poza tym właśnie dziwiłem się jak się wczoraj co niektórzy pruli tu na la rambli czemu oni tak długo sprawdzają czy był tu spalony bo "przecież oczywiste że nie było"...

1

@CLS63AMG było sporo akcji, były błędy, był VAR, był karny, była emocjonująca końcówka, wynik się zmieniał. Czego chcesz więcej? Chyba tylko czerwonej kartki i jakiegoś samobója zabrakło...

10

@F3DO Dokładnie, niech gra aż do finału LM...

1

@Kinginiesta Ale było też wiele innych ładnych akcji z których bramki nie padły.
Mecz może nie stał na topowym poziomie pod względem samej gry, ale był na pewno emocjonujący, ze zwrotami akcji, także takie określenie ma swoje podstawy.

0

@Kubsoleon Może nie, ale ja bym innego wyboru dokonał.

0

@lucca87 czyli sami faworyci, nudyy ;)
Niech jakieś niespodzianki też będą.

2

@KamQiX na livescore dopisali asyste przy bramce Brahima, który przecież dobił strzał po interwencji Edersona...
Wszystko zależy kto liczy.

2

@MesQueUnClub_87 No okej, może jednak jakieś podstawy były do takiej decyzji. Ale w mojej opini z całej ich trójki z przodu najlepiej zagrał Rodrygo i to pomimo braku liczb (gole, asysty).

2

@mrboom Nie no mecz był dobry. Dla bezstronnego widza na pewno ciekawe spotkanie.

5

Teraz dopiero zobaczyłem że Vinicius zgarnął mvp wczoraj. Tak się zastanawiam za co? W pierwszej połowie mało widoczny. W drugiej szarpnął może ze 3 razy i na końcu zupełnie przypadkowa asysta (bo przecież chciał lobować bramkarza). To tyle i za to mvp?

0

@Kgorecki2500 a wiadomo kiedy dokładnie?

0

@Kamiloza91 dzisiaj...
A wcześniej z BVB w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?