1

@Matt_i1992 wiesz no, ułamki to ciężka sprawa.

4

@saviol54 to jeszcze może się zdarzyć w tym sezonie...

0

@OskP to chyba nie Camavigia a Brahim Diaz i tam właśnie chyba faulu nie było, dlatego Var nie interweniował...

3

Ja bym powtórzył ten mecz bo Belingham na pewno gdzieś przeklnął w czasie meczu.

3

Gool!!! Jeszcze 3, dawać City!!

0

@norbi77 tam chyba nawet nie było faulu... Chyba dlatego Var nie interweniował.

1

@Cvzx a zakończy w marcu.

1

@Cukson ale nie w klasyku ;)

0

@saviol54 oni dziś grają kupę???

2

@Mario96w szybki ten żółw można by rzec sobie.

0

@Kuchar przecież tam do pierwszej bramki City to Real powinien 2/3 gole wbić...
Już nie zaklamujmy rzeczywistości, w obu meczach Real był lepszy.

1

@GeneralXavi po czym wnosisz?

3

Ta druga połowa wygląda jakby to Real miał odrabiać straty...
Kompletnie zrezygnowane City...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

City xG 0.05...
No fajnie odrabiają straty.

1

@karolup ze swoim pogromcą.

1

@Katalończyk 99 kartka niesłuszna, bo za gorszy stempel na Asencio kartki nie dał zawodnikowi City
Tak będą pisać.
A faktycznie powinny być żółte w obu sytuacjach.

0

No to teraz proszę o powtórkę wyniku z pierwszego meczu i mamy dogrywkę.

0

@bartekvisca a pisalem że zawalił bo mial jednego kupić a nie całą kratę. Wszystko to jego wina.

7

@NeroTFP1 Nieźle kombinujesz, naprawdę nieźle. Brzmi jak sprytny plan.

1

@saviol54 i dlatego strzelili drugiego?

1

@D10SLEO nie bo jedno to miasto a drugie region w Afryce.

1

@xvcWinterSoldier no i co zrobiłeś? Miało być jedno w wziąłeś więcej. Więc nic z tego :(

0

@Pedri16Future Tebasa im tam wpuścić z limitami płacowymi to przez najbliższe 5 lat żadnego piłkarza nowego nie zarejestrują.

0

@MesQueUnClub_87 Może inaczej, tak na polską ekstraklasę. Jak przy sedzim krzykniesz kur.a to raczej nie dostaniesz bezpośredniej czerwonej kartki (jakaś słowna reprymenda, może żółta), ale jak krzykniesz ku.wo to raczej na pewno wylecisz... Różnica chyba jest?
Ja w ogóle nie używam przekleństwa i mocno mnie razi jak ktoś tak robi, nawet zdarza mi się zgłaszać posty na la rmabli gdzie padają wulgaryzmy. Razi mnie to i tego nie lubię. Chiałbym żeby takowych w ogóle nie było, ale też rozumiem że sportowa rywalizacja na boisku może wpływać na emocję, a niektórzy widocznie nie umieją nad nimi panować.
Dla mnie kara słuszna tak czy inaczej, z wyżej wymienionych powodów sądzę że tak do tego też podeszły władze ligi, jak wyszła rozbieżność z protokołem sędziego a tym co pokazano w tv czy innych mediach. Stąd taka a kara a nie surowsza.
Takie jest moje zdanie w tym temacie i tyle.

0

Nie no chyba nie powtórka z rozrywki:
https://transfery.info/aktualnosci/pogon-szczecin-idzie-za-ciosem-drugi-transfer-bardzo-blisko/236259#goog_rewarded
I znów brazylijska Pogoń...
Już to przerabialiśmy, i jak lubię Brazylie i ich pilakrzy, tak nie róbmy drugi raz tego błędu.
Mam nadzieję że to tylko pojedynczy przypadek.

0

@BORO_12 No właśnie telewizje pokazały że jednak padło tam "off" a nie "you". Sędzia troszeczkę źle usłyszał i dlatego moim zdaniem ta kara taka pośrednia.
Co nie zmienia faktu że nawet tak do sędziego (czy kogokolwiek innego) nie można się zwracać.
Dlatego kara dwóch meczy jest w mojej ocenie adekwatna i Madryt powinien siedzieć cicho a nie mówić coś jeszcze o odwołaniu czy niesprawiedliwości.
Słuszna kara i tyle.

0

@BORO_12 No bo własnie on nie powiedział f.. you tylko f... off. Czyli nie powiedział powiedzmy spier... do sędziego tylko coś w rodziaju "nie pier..l".
Własnie przez ten bład sędziego w protokole moim zdnaiem nie dostał większej kary. w tym wątku co Ci podałem opisałem to bardziej, nie chce mi się po raz drugi.
W skrócie zasłużona kartka i zasłużona kara 2 meczów zawieszenia.
Więcej było by adekwatne gdyby jednak powiedział "f... you".

0

@BORO_12 No przed chwilą kuz napisał że za obrazę arbitra sa minimum 4 mecze:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15333490#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15333490#comment-15333521
Zresztą w tym wątku już napisałem jak jest moja ocena tej sytuacji i podejścia w mojej ocenie władz ligi do tej kary.

0

@kuz "gest podważający pracę arbitra"
fajny eufemizm na sugerowanie że sędzia specjalnie mecz przekręcił ;)

A tak poważnie, możemy się śmiać ale gdyby Bellingham naprawdę powiedział f.. you to by dostał min. te 4 mecze. Tutaj wyszło pewnie to że jednak sedzia źle to usłyszał i zapisał w protokole inny zwrot niż faktycznie padł, jak pokazały telewizje.
Liga poszła na jakiś kompromis w tej materii. Dołożyli jeden mecz zamiast dawać większą karę za słowa które jednak nie padły w takiej formie jak w protokole sędzia zapisał.
Tutaj błąd był sędziego też (w sensie nie że pokazał kartkę, tyle że usłyszał co innego i źle zapisał to w protokole).
Takie moje zdanie w tej materii.

A swoją drogą nie spłaszczajmy zachowania lewego mówieniem że dostał karę za "drapanie się po nosie" bo to jednak coś znaczyło, to był jego świadomy gest i niestety pponiósł tego konsekwencje. Czy adekwatne to już inna sprawa, jeden mecz moim zdaniem byłby ok, maks 2 ale nie 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?