Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10 w sensie że mieli robić rotację na taki mecz...????
1
@abram3k też zwróciłem uwagę na to. Świetne zawody sędziego, zero kontrowersji, wszystko poprawnie. Takie derby i tylko jedna kartka i to za wybiegniecie na trybuny...
Może jakieś transfery sędziów wprowadzić i ściągnąć go do laliga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Corr "Uważam, że jeśli ktoś interesuje się polityką i przy obecnych partiach oraz problemach w Polsce nie zamierza głosować na Konfederację, to coś jest nie tak. "
...xDDDD tego inaczej skomentować się nie da, po prostu nie.
Masz prawo do swojego zdania, ale tak samo ja mam prawo powiedzieć że jest one skrajnie głupie.
edit. a obiecałem sobie że nie będę wchodził w dyskusje z młodzieżówkami konfy.... Znów nie wyszło...
1
@PeterMaro co kolejny przedział wiekowy, coraz niżej.
9
@Roobo Czyli potwierdza się teza, że z Konfederacji się wyrasta...
;))))
0
@maroon no mógłby, ale może gość potrzebował kasy na już, a nie za półtora tygodnia albo udało mu się ugrać więcej od drugiego gościa. Nie wiem. Po prostu taka gadka przez telefon bez żadnych umów, zaliczek, zadatków nie wiąże w żaden sposób i miał pełne prawo sprzedać swoje auto komuś innemu.
Zachował się w porządku że dał znać że już po temacie. Bo jakby był takim jak napisał @qbsonFCBarca to by mógł w ogóle nie dawać znaku i kolega by sobie zrobił wycieczkę w następny weekend
1
@qbsonFCBarca jak pisałem, transakcja z tobą była niepewna, nie siedział w Twojej głowie i nie wiedzial ze na pewno nie zrezygnujesz, nie rozmyslisz się. A tutaj miał gościa z gotówką i w cenie jaka chciał, więc dobił targu.
Nie widzę tu nic AŻ TAKIEGO by nazywać go tak jak Ty (zacytowałem fragment wcześniej).
1
@qbsonFCBarca "ale nie wiem jak można być taką k*** bez zasad i kszty honoru"
Przesadzasz i to mocno, facet nic takiego nie zrobił. Po prostu sprzedał auto komus innemu. Ktoś przyjechał, dał mu tyle ile chciał to sprzedal. Miał do wyboru kasę od razu, albo odkładanie tego w czasie i jakby nie patrzeć jakąś niepewnosc co do transkacji. Jego decyzja i tyle.
Ja bym tak samo zrobił.
0
@jakub1906 Nie polecam, to koszmarny pomysł.
1
@michal26 Dobrze że opisałeś co to za film, więc nie muszę klikać by nie nabijać wyświetleń ;)))
10
"Myślisz, że Vitor Roque może wrócić do Barcelony w ciągu dwóch lat?
Tak, tak…"
Nie, nie...
Ten temat to rozdział zamknięty. Dziękujemy za "wszystko" i powodzenia w dalszej karierze.
5
@kuz "Neymar rozwalił nam klub od środka. Jego odejście zniszczyło nas sportowo i instytucjonalnie... "
Tak samo mógłbyś napisać o Messim... za Neya przynajmniej porządną kasę dostaliśmy.
To nie wina Brazylijczyka że ówczesny zarząd nie potrafił dobrze wydatkować tą kasę i odpowiednio pokierować klubem.
1
@MesQueUnClub96 Sławomir M.
3
@Cule2013 takiej osobie to zwykły smartphone by zaimponował.
1
@Pitinho Szczęsny, Kounde, Cubarsi, Iñigo Martínez, Balde, Olmo, Pedri, Raphinha, Neymar, Yamal.
1
@mmaciass też jestem na etapie wyboru tabletu nie za miliony monet (ma służyć tylko do internetu i oglądania netflixa itp. na wyjazdach).
U mnie chyba padnie na Lenovo Tab M11 10,95" 8/128 GB
ewentualnie Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256 GB.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Matheu12 zmiana piłki z okrągłej na trójkątną.
0
@OzzyFCB Boję się ludzi którzy w niku mają wpisane Ozzy.
3
@draxidox to już jest jakaś wyższa forma przypi... się do naprawdę nic nie znaczących rzeczy...
1
@Aragorn33 Czepiasz się szczegółów, symulka to symulka i tyle. Perfidne jest wykorzystywanie takich rzeczy.
19
@Aragorn33 Ale mnie drażni takie pajacowanie, strasznie tego nie lubię u piłkarzy, bez względu na to z jakiego klubu są.
0
@MysticCat Tak jak my Victora Roque bo oni zaklepali sobie wtedy Endricka...
Żadna z tych drużyn na tej głupiej przepychance nie wychodzi najlepiej...
0
@Korsain Może gdyby Flick w meczu z AM też tak zrobił to dziś cieszylibyśmy się ze zwycięstwa i jakieś zaliczki przed rewanżem na wyjeździe...
0
@Gibbon_FCB dla może być, w finale z Realem Sociedad zagrać będzie miło;)
1
Sociedad once de gala, Real z ośmioma zmianami.
Coś pachnie przeliczeniem się Ancelottiego...
0
@Trojanek23 Nie no bez takich, żadnej żółtej. Jakiś kontakt był, może i nawet spowodował upadek ale jak pisałem to było chyba zbyt miękkie by dać karnego.
1
Promocja u bukmachera:
https://przegladsportowy.onet.pl/bukmacherzy/bonusy-bukmacherskie/real-sociedad-real-madryt-kurs-15000-na-celny-strzal-mbappe-26022025/r54qgl4?utm_term=clk:c2e3cee3-43ea-4ae1-b20d-b53923eb2278
300 zł bonusu jak Mbappe odda dziś celny strzał, Mbappe nie powołany na ten mecz...
Stawiamy czy nie?
0
@Kgorecki2500 ależ Ty wulgarny...