Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Byle by tam w czerwcu być na górze.
0
@Arden Sprytny, już sobie ustawia ich przychylność na kolejne spotkania.
Chyba lepsza taktyka niż ta Realu...
0
@Arden Byle nie Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski, Biejat, Braun i Hołownia.
1
@marcin62 To jak sinusoida to zaraz znów w dół?
5
@Coutinho007 przestańcie wrzucać tu takie bzdury
10
@Borry Kolega chyba strony pomylił...
1
@MesQueUnClub_87 Na ścianie i to nie białej a szarej. Widoczność po ciemku świetna, a nawet za dnia idzie pooglądać (choć wiadomo że im jasniej tym gorzej). Myślałem nad ekranem bo wtedy odwzorowanie kolorów jest lepsze i lepszy kontrast, ale u mnie ze względu na układ musiałbym zainwestować w jakiś chowany (zwijany), a że na moje potrzeby tak jak jest jest wystarczająco to tak zostało.
Na plus jest to że jest autofocus, wcześniej miałem inny projektor o mniejszej jasności i rozdzielczości i tam ręcznie trzeba było pokrętłem ustawiać ostrość. Tutaj sam to robi przy włączeniu.
Co do jakości to takie 7 na 10. Ale oglądam wyłącznie striming po wifi. Gdzie czasem potrafi jakieś zakłócenie złapać i lekko pogorszyć obraz, ale to chyba bardziej kwestia Internetu.
Mam nie prostopadle ale lekko pod kątem ustawiony, żeby na maksa wykorzystać odległość pomiędzy projektorem a ścianą i niby ma boczną korektę obrazu, ale jedna strona jest jakby nieco mniej ostra. W tracie filmów, meczu tego nie widać, widac to na jakiś napisach jak są rozciągnięte na cały ekran.
A i jeszcze a propo np meczów to widać choć nieznacznie że obraz nie jest tak idealnie płynny jak w normalnym tv. Ale to naprawdę minimalnie jest zauważalne, po chwili człowiek się przyzwyczaja i już tego nie dostrzega.
1
@MesQueUnClub_87 ja osobiście używam:
https://zenwire.eu/pl/p/Projektor-Rzutnik-LED-WiFi-2.45GHz-Android-TV-FULL-HD-4K-24000lm-800-ansi-Autofocus-Autokeystone-4D-Bluetooth-2x-HDMI2x-USBEthernetAudio-Zenwire-e660h/326
teraz nawet staniał, ja gdzieś półtora roku temu niecałe 1700 dawałem.
Polska firma, polski produkt. i Jestem zadowolony. CO prawda nie wykorzystuje w pełni potencjału, bo nie łącze się po hdmi tylko po wifi i wykorzystuje smart android by ogładac na nim serwisy strimingowe, ale meczyki w sypialni gdzieś na 100/120 calach oglada się przyjemnie.
Szkoda tylko że pokój za mały, a właściwie za wąski, więc nie poszaleje z wielkością obrazu (do 300 cali można zrobić).
1
@Danny Gaucho Dziwnie wygląda jak w jakimś zestawieniu Messi jest najsłabszy (skuteczność)...
4
@BezglutenowyPedri Margot Robbie. Nie rozumiem kompletnie jej fenomenu.
1
@tbas Mówisz, że cotygodniowe manity się nam nie znudzą? ;)
15
@tbas u psychiatry. Tam gdzie miejsce tego "dziennikarza", który takie bzdury wypocił.
4
@esem91 Mem to gość który publicznie w jakieś gazecie napisał taką bzdurę.
13
@La Pulgaa dokładnie, 1:1 do przerwy, a w drugiej połowie hattrick Raphinii.
0
@Mitch_Atleta Można było w jednym poście. Zresztą wszyscy myślimy tak samo ;)
2
@Mitch_Atleta 3 pod rząd w ciągu 20 paru minut o nich, może jednak coś o naszym klubie, wszak to strona Barcelony ;)
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie to jest jakiś wyraz zakompleksienia. Tak samo jak wypominanie Overbo i Chelsea. Obie sytuacje to zamierzchła przeszłość, której nie da się zmienić.
Idziemy dalej, patrzymy przed siebie, tryplet na horyzoncie :)))))))
0
@okiemtypera_lucaxx95 a weź sp... chcesz nam zabrać ok 10h z życia. Nie z nami takie numery. A może ktoś z użytkowników la rambli w tym czasie wynalazł by lekarstwo na raka.
;)
1
@bleble123 świat już dawno zapomniał, tylko la rambla pamięta ;)
0
@Lordzi 4 karne dla Realu z Ossasuna, 3 karne dla Celty w Meczu z Realem.
To jak działa tamtejsza prasa to jest jeden wielki śmiech na sali.
0
@krefi10 to w sumie tak jak my...
0
@FioletoweOczy znaczy bo nie bardzo rozumiem, gość się domaga podatku katastralnego??
Mało widocznie płaci podatków i chce jeszcze więcej oddawać...
1
W końcu mamy i my swojego sędziego w lidze ;)
0
@KamQiX ale masz brzydkie pismo ;))
1
@okiemtypera_lucaxx95 pelo nie rządzi (samo). Zresztą obietnice w kampanii to śmiech na sali w każdej partii.
0
@Krzysztof1987 cały świat chce
0
No i jest oficjalka, Pogoń w nowych rękach.
https://pogonsportnet.pl/news/nowe-wladze-pogoni-zaprezentowane
Zobaczymy co z tego wyjdzie, nie nastawiam się na nic, co będzie to będzie.
1
@tbas jego kandydat tylko żartuje...
A najlepszy argument żeby na kogoś zagłosować:
"Ich główny atut, to taki, że nigdy nie rządzili."
0
@Rhaan Kolega chyba nie zrozumiał, ale nic dziwnego.
0
@michal26 "Różnica jest taka, że my nie nabieramy się na to, a Wy tak."
Jakie Wy????
Jeśli myślisz że sympatyzuje z kimś z koalicji a tym bardziej z Tuskiem to kula w płot.
Dla mnie wszyscy politycy to jeden sort KAczyński=Tusk=Mentzen itd.
Wszyscy to hipokryci i oszuści albo żartownisie...