Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damiain No nie mogę....
Dobra, nie będę wyjaśniał, to jest ponad moje siły...
0
@Ojciec5tkidzieci wszyscy politycy to hipokryci.
0
@Damiain
"trochę powagi"
proszę, i chce żebyśmy bili dzieci ;)))
0
@mrboom " jak by doszło do konfliktu, to i zwykłych szarych obywateli wezmą, nie trzeba być w wojsku zawodowym."
Niby tak, ale wiadomo że w pierwszej kolejności na front jadą zawodowi przeszkoleni żołnierze.
0
@Ricardinio14 Tak, dawno już nie było tak niepewnych czasów. Dlatego jak dl kogoś służba w wojsku będzie czymś w rodzaju powołania to oczywiście jak najbardziej, ale jak ktoś myśli tylko o wojsku jako pracy zarobkowej to niech dobrze to przemyśli i weźmie pod uwagę ryzyko z tym związane.
1
@Ricardinio14 W aktualnej sytuacji geopolitycznej wybór kariery w wojsku to albo powołanie albo igranie z losem.
0
@Janas11224 facet w moim wieku, straszne.
0
@Czerwo64 jesteście siebie warci...
0
@regatta52 jest info na dole
0
@BorzyKrzys podał, był tekst na dole.
0
@pinasmeister jak dopiero zaczynasz przygodę z czytaniem to bym zaczął od podstaw. Na początek polecam Elementarz.
1
@Kgorecki2500 a okej, bo napisałeś gdzie mu te podpisy zbierali, i ja szukałem w tym zestawieniu jjakiegoś nietypowego miejsca np. więzienia itp.
Nie zrozumiałem Twojego wpisu.
Pozdraiwam
0
@Kgorecki2500 Ale o co chodzi?
3
@RafaPL co wyjaśnia....
0
@Batys no a jaki kolor mają kierunkowskazy?
I pamiętaj że trzeba ten płyn wymieniać co 1000 zakrętów.
0
@Batys pomarańczowe
13
@clyde będziesz siedzieć
0
@Pedri16Future Jaki Wojtek? Pena jak już.
2
@chavez La liga 33,33% (bo w sumie liczą się trzy ekipy),
PK 25% (bo jesteśmy jedną z czterech ekip),
CL 6,25% (bo jesteśmy jedną z 16 ekip).
1
@gorgota i jeszcze duży udział przy golu...
6
Szczęsny bez szans na 11 kolejki. Oglądam na drugim ekranie PSG Live i co tam Alisson wyprawia to nie mam słów.
Psg gniecie ten Liverpool niczym ManC Real w poprzednich latach. Tylko bramki im brakuje właśnie przez Alissona.
0
@gumaz Kornacki to ten o Zakupu kontrolowanego?
Reszty nie znam kompletnie.
3
@mcsarna eee tam, dawaj te 4:5. Emocje to to co w tym sporcie liczy się najbardziej.
2
@gumaz ale post o czym? O Barcelonie, polityce, lgbt?
0
@Azazel_Pazuzu bez przesady, to już czepianie się na siłę.
Zero kontrowersji w tym meczu, o sędzim prawie w ogóle nie mówiono co jest najlepszą rekomendacją do pozytywnej oceny.
W porównaniu do sędziów hiszpańskich to dwie półki wyżej, oby więcej takich sędziów.
0
@Messiah10 A ja wole by robili, z Betisem zrobił 8 zmian i wyszło jak wyszło....
Jak wolisz brak rotacji i ich zwycięstwa jak dziś to Twój wybór, ja wolę te głębokie rotacje i porażki jak w weekend.
6
@Azazel_Pazuzu cooo????
Bardzo dobre zawody dziś sędziego.
0
@Messiah10 w sensie że mieli robić rotację na taki mecz...????
1
@abram3k też zwróciłem uwagę na to. Świetne zawody sędziego, zero kontrowersji, wszystko poprawnie. Takie derby i tylko jedna kartka i to za wybiegniecie na trybuny...
Może jakieś transfery sędziów wprowadzić i ściągnąć go do laliga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika