1

@Damiain No nie mogę....
Dobra, nie będę wyjaśniał, to jest ponad moje siły...

0

@Ojciec5tkidzieci wszyscy politycy to hipokryci.

0

@Damiain
"trochę powagi"
proszę, i chce żebyśmy bili dzieci ;)))

0

@mrboom " jak by doszło do konfliktu, to i zwykłych szarych obywateli wezmą, nie trzeba być w wojsku zawodowym."
Niby tak, ale wiadomo że w pierwszej kolejności na front jadą zawodowi przeszkoleni żołnierze.

0

@Ricardinio14 Tak, dawno już nie było tak niepewnych czasów. Dlatego jak dl kogoś służba w wojsku będzie czymś w rodzaju powołania to oczywiście jak najbardziej, ale jak ktoś myśli tylko o wojsku jako pracy zarobkowej to niech dobrze to przemyśli i weźmie pod uwagę ryzyko z tym związane.

1

@Ricardinio14 W aktualnej sytuacji geopolitycznej wybór kariery w wojsku to albo powołanie albo igranie z losem.

0

@Janas11224 facet w moim wieku, straszne.

0

@Czerwo64 jesteście siebie warci...

0

@regatta52 jest info na dole

0

@BorzyKrzys podał, był tekst na dole.

0

@pinasmeister jak dopiero zaczynasz przygodę z czytaniem to bym zaczął od podstaw. Na początek polecam Elementarz.

1

@Kgorecki2500 a okej, bo napisałeś gdzie mu te podpisy zbierali, i ja szukałem w tym zestawieniu jjakiegoś nietypowego miejsca np. więzienia itp.
Nie zrozumiałem Twojego wpisu.
Pozdraiwam

0

@Kgorecki2500 Ale o co chodzi?

3

@RafaPL co wyjaśnia....

0

@Batys no a jaki kolor mają kierunkowskazy?
I pamiętaj że trzeba ten płyn wymieniać co 1000 zakrętów.

0

@Batys pomarańczowe

13

@clyde będziesz siedzieć

0

@Pedri16Future Jaki Wojtek? Pena jak już.

2

@chavez La liga 33,33% (bo w sumie liczą się trzy ekipy),
PK 25% (bo jesteśmy jedną z czterech ekip),
CL 6,25% (bo jesteśmy jedną z 16 ekip).

1

@gorgota i jeszcze duży udział przy golu...

6

Szczęsny bez szans na 11 kolejki. Oglądam na drugim ekranie PSG Live i co tam Alisson wyprawia to nie mam słów.
Psg gniecie ten Liverpool niczym ManC Real w poprzednich latach. Tylko bramki im brakuje właśnie przez Alissona.

0

@gumaz Kornacki to ten o Zakupu kontrolowanego?
Reszty nie znam kompletnie.

3

@mcsarna eee tam, dawaj te 4:5. Emocje to to co w tym sporcie liczy się najbardziej.

2

@gumaz ale post o czym? O Barcelonie, polityce, lgbt?

0

@Azazel_Pazuzu bez przesady, to już czepianie się na siłę.
Zero kontrowersji w tym meczu, o sędzim prawie w ogóle nie mówiono co jest najlepszą rekomendacją do pozytywnej oceny.
W porównaniu do sędziów hiszpańskich to dwie półki wyżej, oby więcej takich sędziów.

0

@Messiah10 A ja wole by robili, z Betisem zrobił 8 zmian i wyszło jak wyszło....
Jak wolisz brak rotacji i ich zwycięstwa jak dziś to Twój wybór, ja wolę te głębokie rotacje i porażki jak w weekend.

6

@Azazel_Pazuzu cooo????
Bardzo dobre zawody dziś sędziego.

0

@Messiah10 w sensie że mieli robić rotację na taki mecz...????

1

@abram3k też zwróciłem uwagę na to. Świetne zawody sędziego, zero kontrowersji, wszystko poprawnie. Takie derby i tylko jedna kartka i to za wybiegniecie na trybuny...
Może jakieś transfery sędziów wprowadzić i ściągnąć go do laliga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?