Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek a to Getafe ma ich więcej niż Barca?
0
@Xxxbarca4ever dwa mecze, 6 punktów, żadnej bramki straconej (na chwilę obecną), pierwsze miejsce w grupie (na chwilę obecną), ale co tam "prawdziwi kibice" mieszają swoich reprezentantów z błotem...
0
Brawo Świder. Nie ma miejsca na trybunach na dzbany co gwiżdżą na swoich zamiast dopingować.
1
Jezu ale tu jest strasznie. Takiej parodi kibica dawno nie widziałem. Chyba dobrze dla zdrowia że nie wchodze na La ramble podczas meczów Barcy, zwłaszcza jak cos nie idzie, bo aż strach pomyśleć co tu się wtedy wypisuje. Żałosne.
0
@Szopeninho ale co się czepiasz Malty?
0
Brawo! Gol!
Na pohybel marudom.
1
@D10SLEO myślałem że to Hiszpania gra w białych bo w 3 minucie ładnie Yamal szalał między obrońcami Malty
0
@lucca87 *czwartek
a Araujo i Rapha grają w nocy z wtorku na środę (naszego czasu) a nie dziś
Ale ogólnie masz racje to jest "mega chore".
3
@MesQueUnClub_87 dla mnie Machulski ze swoimi komediami które stały się ikonami.
0
@Eto'o9 R10 2/3 tygodnie. Zobaczymy czy będą 3...
0
@LOPEZ16 SSSiiiiiijuuuu ;)
Może nie ulubiona, ale z niej mam największy ubaw...
0
Na szybko przeczytałem:
"Ferran Torres trzecim najskuteczniejszym ZAWODNIKIEM w historii FC Barcelony"
i myślę że coś chyba nie tak...
1
@tbas Juz to robimy, patrz Inigo ;)
1
Jest bardzo łatwe wyjście z całej tej sytuacji z rozegraniem zaległego meczu z Ossasuną. Wystarczy że przegramy dwumecz z BVB ;)))))
0
@HavertzKai bo u nas fajna pogoda, plaża itd. w takich warunkach komu by się chciało zasuwać w robocie.
4
@blakkudium 2 tygodnie. Przerwa reprezentacyjna ;)
3
Karny, samoboj, czerwona kartka, bramki. Ekstraklasa ma to coś:)
@FcPortoFan1999
3
@clyde i celebryte śmieszka z tik toka... (Tak tego Sławka).
Wszyscy są siebie warci
0
@NeroTFP1 dla mnie jest ok. Trochę się czepiacie na siłę.
0
@NeroTFP1 nie, są co roku jeśli nie podajesz pełnej daty (roku).
0
@NeroTFP1 ale spójrz na tło. To są jakby odrębne rzeczy. W sensie to tak jakbyś napisał: "20 luty. Dni otwarte szkoły. Zapraszamy."
Dla mnie jest ok.
@misterio wiem jak się odmienia miesiące... Dlatego w swoim pierwszym poście napisałem, że dla mnie tutaj nazwa miesiąca jest ok. Patrz wyżej.
1
@NeroTFP1 ale o co chodzi? bo chyba nie o miesiące, dla mnie jest ok.
2
@cules100pro też "uwielbiam" te posty gdzie ktoś pisze jakieś oderwane zdanie bez kontekstu i bądź tu mądry co autor miał na myśli...
1
@pt9 weź speców od notatnika ;)
0
@RafaPL szkoda że nie rolki, lepiej by to wyglądało ;)
5
@Safrani już abstrahując od wyjaśnień tego "biegania" to naprawdę wygląda to karykaturalnie. Tak ma się zachowywać ewentualny przyszły prezydent kraju???
0
@tomcias10 za parę tygodni mogę ci co nieco opisać, żona zmienia pracę z typowo biurowej właśnie na policję ... I to w wieku 40 lat... W przyszłym tygodniu kończy już cały proces rekrutacji.
Dalej tego nie ograniam...
1
@norbi77 to może tu:
Jak tu nie zobaczysz że piłka najpierw minimalnie idzie w lewo (patrząc na ekran) a dopiero potem jest kopnięta drugą nogą to chyba naprawdę ten okulista to dobry pomysł ;)
1
@Romario87 trzymam za słowo.
1
@Romario87 Sprytny ten plan...