0

@michal26 ,wyluzuj, żarcik to był. Gdziesz bym śmiał obrażać wielkiego Sławka...

2

@bartulek98 spękał...

0

@barcelonaLM i wszystkich pozostałych kandydatów... Co zrobić ...

1

@Fenelon chyba ze śmiechu z tego żałosnego kabaretu który odstawił Nawrocki...

0

@kiper09 no ja na niego chyba zagłosuje, ale tylko dlatego żeby przypadkiem celebryta z tikt toka, idol @kamiVeB nie wszedł do drugiej tury.
Taki taktyczny głos ;)

0

@michal26 w takim razie żadna debata nie będzie zgodna z ustawą bo raczej żadna tv nie zrobi debaty z kilkunastoma kandydatami

2

@NeroTFP1 "jeżeli dowiem się o jakimś prześladowaniu, to postaram się zrobić wszystko, by taka osoba nigdy nie uzyskała u mnie oceny dopuszczającej. Wiem, nieładne z mojej strony, ale nie umiem inaczej."
Nie nieładnie, a prawidłowo.

2

@ranger3120 nie, aktualnie na Disneyu jest. To się zmienia co jakiś czas, bo serwisy wykupują licencję czasowe na dane produkcje. No chyba że to ich własne.

2

@Ojciec5tkidzieci inaczej albo podobnie albo tak samo...

1

@Olo14 jeszcze Szczęsny przed nim.

0

@Who_you_mam o liczbach lotto na kolejne losowanie

0

@Gacek5 grunt to mieć dystans do siebie, ale kariery zawodowej na byciu komikiem nie zakładaj.
Pozdrawiam

1

@Gacek5 jedyne co śmiesznego w tym jest to chyba tylko Twój nick.

0

No trudno, ale ide na taki układ przegrywamy 8 z rzędu w kosza z nimi, a w nożnej wygrywamy 8 z rzędu. Jeśli tak by miało być to mi tam pasuje, nawet dłużej.

1

@mekston wierzę w to. Jeśli dziś wygramy to wierze że z tym trenerem tego już nie wypuścimy.

0

@Technik o widzisz już nawet masz jakiegoś, grunt to wiedzieć że się potrzebuje pomocy. Powodzenia w leczeniu, trzymaj się.

1

@MesQueUnClub96 dla mnie może już do końca sezonu nie strzelić bramki i przegrać pichichi byle tylko wygrać tego majstra.

0

@Technik taaa, a w Smoleńsku to był zamach....
dziwne głosy słyszysz w głowie, może pora do lekarza??
Normalna reakcja komentarow po bramce, i duza ekscytacja od razu po golu.

0

@TridenteMSN nie. Żona mi wyjeżdża na długie szkolenie i zostaje sam z córką. Więc odpada, ale z wypiekami będę śledził walkę o pierwszy puchar.

4

@wojopancer widocznie nie było trzeba ;)))

1

@Consigliere "choć przed sezonem był kompletny, galaktyczny i niezwyciężony"
Ale ja to czytałem i tutaj....

4

Piękne popołudnie, czekamy na piękny wieczór. Jeszcze jutro wygrana Pogoni i weekend udany.

0

@Katalończyk 99 nie zgadzam się, od oddawania emocji jest moim zdaniem właśnie główny komentator, a drugi to zwykle takie dodatkowy "ekspert"

1

@Katalończyk 99 w sumie od tego jest jakby drugi komentator, on nie jest głównym. Kwestia wyczucia czasu tych historii jedynie.

0

@Ojciec5tkidzieci ogólnie się zgadzam, ale też jakoś tak porównywać wojsko do policji 1 do 1 to raczej nie można. Jednak w policji jest więcej stanowisk typowo biurowych o których pisałem wcześniej gdzie człowiek nie musi mieć nie wiadomo jakiej kondycji.
Ogólnie zgadzam się z tym że wymagania zostały obniżone dla kandydatów, ale jak mieli inaczej zachęcić ludzi do podjęcia tej służby? Oczywiście kwestie finansowe są najważniejsze a i tutaj się poprawiło bo kwoty o których piszesz czy ja pisałem na start nie są najgorsze. W sporej części zawodów jest gorzej pod tym względem. Plus jeszcze cały zakres związany z budżetówka czyli 13tki, socjal na sweta, gruszka, na u nich dalej są paczki dla dzieciaków na święta itp.
Zresztą mówimy o samym egzaminie sprawnościowym do przyjęcia do służby, przecież oni potem jeszcze mają półroczne szkolenie podstawowe, gdzie też kondycję ćwiczą, więc to nie jest jakieś starszne poluzowanie i że mamy czego się obawiać że przysłowiowego złodzieja nie będą potrafić złapać i obezwładnić.
Nie przesadzajmy i nie róbmy z tego tragedii jak kolega z pierwszego postu.

Edit. Tutaj oficjalny filmik od policji na temat tego szkolenia podstawowego:


0

@Terroriser tylko tu nie masz doliczonego stażowego o którym mówiłem. Kumpel ma 41 lat i staż pracy już blisko 20 lat, więc będzie miał jeszcze do tego prawie 20% więcej za dodatek stażowy. 1 % więcej za każdy przepracowany rok (nie musi być w policji) do max 20%.

0

@cules100pro wy nawet nie znacie postulatów własnej partii...

0

@cules100pro albo płacisz składkę na NFZ albo nie płacisz i dostajesz bon.
Chyba nie myślałeś że masz jedno i drugie... O taki socjal Konfy bym nie podejrzewał...

0

@Terroriser ale też poprawiają warunki pracy/płacy. Poczytaj sobie o dodatku mieszkaniowym dla policji który ma wejść w życie w połowie roku. Od 900 do chyba 1600 zl podwyżki (bez podatku), plus inne zmiany choćby w tzw. mundurowce. Znajmowy o którym pisałem w wieku 40 lat postanowił zamienić swoją karierę zawodową z typowo biurowej na służbę w policji. Po prostu chciał zmiany. Z tego co mi mówił to z tymi wszystkimi dodatkami które mają wejść od lipca plus jego stażowe (liczy się staż pracy poprzedniej) to on na rękę po szkoleniu podstawowym (6 miesięcy) ma mieć na reke miedzy 7 a 8k. Na najniższym stopniu... Plus wiadomo jakieś tam nagrody, 13tka, socjal na święta, wakacje.
Także chyba nie będzie mial tak źle.

0

@Uukasz_93 a tymczasem Konfa, zlikwidować skladke zdrowotne, wprowadzić bon na 4k dla ludzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?